ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/08/2020 02:53

Sëmuret Miley Cyrus, pranë saj qëndron i dashuri i ri, Cody Simpson

Sëmuret Miley Cyrus, pranë saj qëndron i dashuri i ri, Cody Simpson
Këngëtarja e famshme amerikane, Miley Cyrus, është shtrirë në spital pasi është sëmurë nga bajamet. Këngëtarja e hitit “Wrecking Ball”, bëri një postim në rrjetin social, Instagram, për të treguar betejën e saj ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 16:28
Këngëtarja e famshme amerikane, Miley Cyrus, është shtrirë në spital pasi është sëmurë nga bajamet. Këngëtarja e hitit “Wrecking Ball”, bëri një postim në rrjetin social, Instagram, për të treguar betejën e saj ...

Sëmuret Miley Cyrus, pranë saj qëndron i dashuri i ri, Cody Simpson
Këngëtarja e famshme amerikane, Miley Cyrus, është shtrirë në spital pasi është sëmurë nga bajamet. Këngëtarja e hitit “Wrecking Ball”, bëri një postim në rrjetin social, Instagram, për të treguar betejën e saj ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 17:06
Këngëtarja e famshme amerikane, Miley Cyrus, është shtrirë në spital pasi është sëmurë nga bajamet. Këngëtarja e hitit “Wrecking Ball”, bëri një postim në rrjetin social, Instagram, për të treguar betejën e saj ...

Miley Cyrus shtrihet në spital
Këngëtarja dhe aktorja e njohur amerikane, Miley Cyrus është shtrirë në spital ditën e djeshme. Cyrus thuhet se ka probleme me fytin dhe për këtë i është dashur ndihma mjekësore e menjëhershme, transmeton Gazeta ...
Arbresh | 09-Oct-2019 16:31
Këngëtarja dhe aktorja e njohur amerikane, Miley Cyrus është shtrirë në spital ditën e djeshme. Cyrus thuhet se ka probleme me fytin dhe për këtë i është dashur ndihma mjekësore e menjëhershme, transmeton Gazeta ...

Miley Cyrusi harron ndarjet, gjen dashurinë e re
Miley Cyrusit nuk i ka shkuar mbarë së fundi me jetën personale. Pas divorcit nga bashkëshorti, Liam Hemsworth dhe ndarjes nga Kaitlynn Carteri, këngëtarja është shtrirë në spital. Miley të martën u pranua në spital nga ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 16:25
Miley Cyrusit nuk i ka shkuar mbarë së fundi me jetën personale. Pas divorcit nga bashkëshorti, Liam Hemsworth dhe ndarjes nga Kaitlynn Carteri, këngëtarja është shtrirë në spital. Miley të martën u pranua në spital nga ...

Këngëtarja shqiptare probleme me shëndetin, shtrihet në spital
Këngëtarja e njohur shqiptare, Krusita është shtrirë në spital. Kështu ka bërë të ditur vet ajo nëpërmjet një postimi në rrjete sociale ku shihet e shtrirë teksa merr trajtimin e duhur, shkruan Indeksonline. “Edhe ...
Zeri | 09-Oct-2019 15:51
Këngëtarja e njohur shqiptare, Krusita është shtrirë në spital. Kështu ka bërë të ditur vet ajo nëpërmjet një postimi në rrjete sociale ku shihet e shtrirë teksa merr trajtimin e duhur, shkruan Indeksonline. “Edhe ...

Miley Cyrus shtrohet në spital
Miley Cyrus është shtruar në spital. Këngëtarja dhe aktorja është duke luftuar me një sëmundje të paspecifikuar.Në një postim në mediat sociale 26-vjeçarja ftoi fansat të luteshin për të që të kishte një shëndet të ...
Lapsi | 09-Oct-2019 13:51
Miley Cyrus është shtruar në spital. Këngëtarja dhe aktorja është duke luftuar me një sëmundje të paspecifikuar.Në një postim në mediat sociale 26-vjeçarja ftoi fansat të luteshin për të që të kishte një shëndet të ...

Miley Cyrusi harron ndarjet, gjen dashurinë e re
Miley Cyrus-it nuk i ka shkuar mbarë së fundi me jetën personale. Pas divorcit nga bashkëshorti, Liam Hemsworth dhe ndarjes nga Kaitlynn Carter, këngëtarja është shtrirë në spital. Miley të martën u pranua në spital nga ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 15:01
Miley Cyrus-it nuk i ka shkuar mbarë së fundi me jetën personale. Pas divorcit nga bashkëshorti, Liam Hemsworth dhe ndarjes nga Kaitlynn Carter, këngëtarja është shtrirë në spital. Miley të martën u pranua në spital nga ...

Miley Cyrus ndahet nga e dashura por përfundon në spital
Miley Cyrus përmes postimeve të fundit ka bërë të ditur se gjendja e saj shëndetësore nuk është e mirë, andaj është shtrirë në spital. Ajo publikoi imazhe nga dhoma e spitalit, ku po shërohet, ndërsa tregoi se në këto ...
Arbresh | 09-Oct-2019 13:44
Miley Cyrus përmes postimeve të fundit ka bërë të ditur se gjendja e saj shëndetësore nuk është e mirë, andaj është shtrirë në spital. Ajo publikoi imazhe nga dhoma e spitalit, ku po shërohet, ndërsa tregoi se në këto ...

Drake i përgjigjet akuzave të babait se ai ekzagjeron problemet e tyre për të fituar para
I dashuri i Miley Cyrus, Cody Simpson nxitoi të qëndrojë afër shtratin të saj, pasi këngëtarja u shtrua në spital pasi vuan nga bajamet. Cyrus, 26 vjeçare, u pranua të martën dhe ndau një fotografi të vetes në një ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 13:17
I dashuri i Miley Cyrus, Cody Simpson nxitoi të qëndrojë afër shtratin të saj, pasi këngëtarja u shtrua në spital pasi vuan nga bajamet. Cyrus, 26 vjeçare, u pranua të martën dhe ndau një fotografi të vetes në një ...

Këngëtarja shqiptare probleme me shëndetin, shtrihet në spital
Këngëtarja e njohur shqiptare, Krusita është shtrirë në spital. Kështu ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në rrjete sociale ku shihet e shtrirë teksa merr trajtimin e duhur, shkruan Indeksonline. “Edhe me than ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 11:39
Këngëtarja e njohur shqiptare, Krusita është shtrirë në spital. Kështu ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në rrjete sociale ku shihet e shtrirë teksa merr trajtimin e duhur, shkruan Indeksonline. “Edhe me than ...

Miley Cyrus përfundon në spital dhe gjejeni pak kush i shkoi pranë me lule dhe një kitarë!
Miley Cyrus është shtruar në spital, pas problemeve me fytin, por nuk është vetëm! Shoku i saj i ngushtë Cody Simpson po kujdeset që ajo të jetë në gjendje të mirë shpirtërore. Cyrus e kaloi të martën pranë Simpson, e ...
Lexo | 09-Oct-2019 10:37
Miley Cyrus është shtruar në spital, pas problemeve me fytin, por nuk është vetëm! Shoku i saj i ngushtë Cody Simpson po kujdeset që ajo të jetë në gjendje të mirë shpirtërore. Cyrus e kaloi të martën pranë Simpson, e ...

Sëmuret këngëtarja shqiptare, shtrihet në spital
Krusita, përmes një postimi në Instagram ka treguar se gjendja e saj shëndetësore nuk është e mirë, shkruan . Këngëtarja publikoi një foto, ku shihet e shtrirë në spital teksa po mjekohej, ndërsa tha se është ftohur. ...
Lajminet | 09-Oct-2019 10:36
Krusita, përmes një postimi në Instagram ka treguar se gjendja e saj shëndetësore nuk është e mirë, shkruan . Këngëtarja publikoi një foto, ku shihet e shtrirë në spital teksa po mjekohej, ndërsa tha se është ftohur. ...

Engji udhëton për pushime në Turqi, drekon në restaturantin e njohur
Engjëllusha Salihu përmes postimeve të fundit në llogarinë e saj në Instagram, ka bërë të ditur se ka udhëtuar për në Turqi, shkruan . Këngëtarja publikoi pamje nga vendet që po viziton, e njëri prej tyre ishte ...
Lajminet | 08-Oct-2019 14:43
Engjëllusha Salihu përmes postimeve të fundit në llogarinë e saj në Instagram, ka bërë të ditur se ka udhëtuar për në Turqi, shkruan . Këngëtarja publikoi pamje nga vendet që po viziton, e njëri prej tyre ishte ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved