ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/08/2020 03:15

Në zgjedhjet e sivjetme, s’fitoi veç ish-opozita, po e gjithë Kosova

Në zgjedhjet e sivjetme, s’fitoi veç ish-opozita, po e gjithë Kosova
(Në psikologjinë politike është një thënie, ku thuhet se në jetën reale, secili agjens social zakonisht merr atë që shquhet dhe identifikohet si “porcion pedagogjik”) 1. Fitoi ish OPOZITA, sepse, dëshmoi besimin dhe ...
Medial | 09-Oct-2019 10:20
(Në psikologjinë politike është një thënie, ku thuhet se në jetën reale, secili agjens social zakonisht merr atë që shquhet dhe identifikohet si “porcion pedagogjik”) 1. Fitoi ish OPOZITA, sepse, dëshmoi besimin dhe ...

Në zgjedhjet e sivjetme, s’fitoi veç ish-opozita, po e gjithë Kosova
Në psikologjinë politike është një thënie, ku thuhet se në jetën reale, secili agjens social zakonisht merr atë që shquhet dhe identifikohet si “porcion pedagogjik”) 1. Fitoi ish OPOZITA, sepse, dëshmoi besimin dhe ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 10:13
Në psikologjinë politike është një thënie, ku thuhet se në jetën reale, secili agjens social zakonisht merr atë që shquhet dhe identifikohet si “porcion pedagogjik”) 1. Fitoi ish OPOZITA, sepse, dëshmoi besimin dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved