ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/08/2020 05:42

VIDEO: Policia e Kosovës ndalon hyrjen në Mitrovicë të Crvena Zvezdës

VIDEO: Policia e Kosovës ndalon hyrjen në Mitrovicë të Crvena Zvezdës
Ajo që pritej tashmë ka ndodhur. Policia Kosovare nuk ka lejuar skuadrën të Crvena Zvezdës të hyjë në terrotorin kosovar për t’u ndeshur me skuadrën amatore serbe Trepça ilegale. Në pikën e kalimit kufitar Jarinjë, ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 18:27
Ajo që pritej tashmë ka ndodhur. Policia Kosovare nuk ka lejuar skuadrën të Crvena Zvezdës të hyjë në terrotorin kosovar për t’u ndeshur me skuadrën amatore serbe Trepça ilegale. Në pikën e kalimit kufitar Jarinjë, ...

Kosova kthen mbrapsht futbollistët serbë/ VIDEO
Ekipi i futbollit serb Crvena Zvezda është kthyer mbrapsht në pikën kufitare të Jarinjës, nga policia Kufitare e Kosovës, duke mos u lejuar që të zhvillojë ndeshjen e parashikuar me ekipin e Trepçës. Ekipi i Crvena ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 19:26
Ekipi i futbollit serb Crvena Zvezda është kthyer mbrapsht në pikën kufitare të Jarinjës, nga policia Kufitare e Kosovës, duke mos u lejuar që të zhvillojë ndeshjen e parashikuar me ekipin e Trepçës. Ekipi i Crvena ...

Policia nuk lejon klubin e Crvena Zvezdës të hyjë në Kosovë (VIDEO)
mapo.al Ashtu siç ishte njoftuar më parë nga autoritetet e Kosovës, autobusi me futbollistët e ekipit serb është ndaluar nga policia në pikën kufitare të Jarinës. Klubi serb ishte nisur drejt Zveçanit për të luajtur me ...
Mapo | 09-Oct-2019 14:48
mapo.al Ashtu siç ishte njoftuar më parë nga autoritetet e Kosovës, autobusi me futbollistët e ekipit serb është ndaluar nga policia në pikën kufitare të Jarinës. Klubi serb ishte nisur drejt Zveçanit për të luajtur me ...

VIDEO/ Policia nuk lejon Crvena Zvezdën të hyjë në Kosovë, i detyron të kthehen andej nga erdhën
Policia e Kosovës ka marrë vendimin që autobusi me futbollistët e Crvena Zvezdës, të mos lejohet të futet në territorin kosovar.Poli Klubi serb ishte nisur drejt Zveçanit për të luajtur me Trepçën nga Mitrovica Veriore, ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 14:45
Policia e Kosovës ka marrë vendimin që autobusi me futbollistët e Crvena Zvezdës, të mos lejohet të futet në territorin kosovar.Poli Klubi serb ishte nisur drejt Zveçanit për të luajtur me Trepçën nga Mitrovica Veriore, ...

VIDEO/ Ja si policia e Kosovës ndaloi hyrjen në kufi të skuadrës serbe
Ashtu siç kishte njoftuar më parë, policia e Kosovës nuk ka ndaluar hyrjen në territorin e saj të skuadrës së Crvena Zvezda. Pavarësisht se vizita e saj për të zhvilluar ndeshjen e Kupës së Serbisë kundër ekipit ilegal ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 13:55
Ashtu siç kishte njoftuar më parë, policia e Kosovës nuk ka ndaluar hyrjen në territorin e saj të skuadrës së Crvena Zvezda. Pavarësisht se vizita e saj për të zhvilluar ndeshjen e Kupës së Serbisë kundër ekipit ilegal ...

VIDEO/ “Mirëserdhët” dhe“Mirupafshim”, Policia nuk lejon ekipin “Crvena Zvezda” të hyjë në Kosovë
Policia e Kosovës ka dhënë urdhër të mos lejohet futja e autobusit me futbollistët e klubit të futbollit Crvena Zveda, i cili ka arritur të mërkurën në vendkalimin kufitar Jarinjë në veri të Kosovës. Lojtarët ishin ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 14:10
Policia e Kosovës ka dhënë urdhër të mos lejohet futja e autobusit me futbollistët e klubit të futbollit Crvena Zveda, i cili ka arritur të mërkurën në vendkalimin kufitar Jarinjë në veri të Kosovës. Lojtarët ishin ...

Momenti kur polici i Kosovës e kthen mbrapa drejtorin e Crvena Zvezdas: Është urdhër i Qeverisë së Kosovës, nuk mund të hyni
Mediat serbe e kanë publikuar një video ku shihet drejtori i përgjithshëm i Crvena Zvezdas, Zvezdan Terzic teksa kthehet mbrapa nga një polic i Kosovës në pikën e kufitare në Jarinje. Crvena Zvezda ishte nisur në ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 15:58
Mediat serbe e kanë publikuar një video ku shihet drejtori i përgjithshëm i Crvena Zvezdas, Zvezdan Terzic teksa kthehet mbrapa nga një polic i Kosovës në pikën e kufitare në Jarinje. Crvena Zvezda ishte nisur në ...

Urdhër i qeverisë së Kosovës: Momenti kur polici kthen mbrapsht skuadrën serbe (VIDEO)
Mediat serbe e kanë publikuar një video ku shihet drejtori i përgjithshëm i Crvena Zvezdas, Zvezdan Terzic teksa kthehet mbrapa nga një polic i Kosovës në pikën e kufitare në Jarinje. Crvena Zvezda ishte nisur në ...
ABCNews | 09-Oct-2019 17:25
Mediat serbe e kanë publikuar një video ku shihet drejtori i përgjithshëm i Crvena Zvezdas, Zvezdan Terzic teksa kthehet mbrapa nga një polic i Kosovës në pikën e kufitare në Jarinje. Crvena Zvezda ishte nisur në ...

‘Ekziston vetëm një Trepçë në botë, ajo është shqiptare’
Policia kosovare nuk e ka lejuar sot futjen e lojtarëve të Crvena Zvezdës në kufirin e Kosovës, derisa ishte paraparë që ky klub ta zhvillonte një ndeshje ndaj Trepçës në Zveçan, shkruan zeri.info Federata e Futbollit e ...
Zeri | 09-Oct-2019 19:49
Policia kosovare nuk e ka lejuar sot futjen e lojtarëve të Crvena Zvezdës në kufirin e Kosovës, derisa ishte paraparë që ky klub ta zhvillonte një ndeshje ndaj Trepçës në Zveçan, shkruan zeri.info Federata e Futbollit e ...

Crvena Zvezda dhe tifozët serb nuk lejohen të futen në Kosovë
Policia e Kosovës ka dhënë urdhër për moslejim të hyrjes së autobusit me futbollistët e klubit të futbollit Crvena Zvezda i cili arriti të mërkurën ne mesdite në vendkalimin kufitar Jarinjë në veri të Kosovës. Lojtarët ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 13:28
Policia e Kosovës ka dhënë urdhër për moslejim të hyrjes së autobusit me futbollistët e klubit të futbollit Crvena Zvezda i cili arriti të mërkurën ne mesdite në vendkalimin kufitar Jarinjë në veri të Kosovës. Lojtarët ...

VIDEO/ Momenti kur polici i Kosovës e kthen mbrapa drejtorin e Crvena Zvezdas: Është urdhër i Qeverisë së Kosovës, nuk mund të hyni
Mediat serbe e kanë publikuar një video ku shihet drejtori i përgjithshëm i Crvena Zvezdas, Zvezdan Terzic teksa kthehet mbrapa nga një polic i Kosovës në pikën e kufitare në Jarinje. Crvena Zvezda ishte nisur në ...
Lexo | 09-Oct-2019 18:36
Mediat serbe e kanë publikuar një video ku shihet drejtori i përgjithshëm i Crvena Zvezdas, Zvezdan Terzic teksa kthehet mbrapa nga një polic i Kosovës në pikën e kufitare në Jarinje. Crvena Zvezda ishte nisur në ...

FFK-ja i përgjigjet Gjuriqit, që tha se Kosova duhet të “fluturojë” nga UEFA e FIFA
Kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, e ka cilësuar deklaratën e shefit të Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriqit, qesharake, duke shtuar se FFK-ja është e barbartë me Federata si ajo e ...
PreshevaJone | 09-Oct-2019 18:08
Kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, e ka cilësuar deklaratën e shefit të Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriqit, qesharake, duke shtuar se FFK-ja është e barbartë me Federata si ajo e ...

Ekipi i Serbisë “Crvena Zvezda” nuk u lejua të hyjë në Kosovë
Prishtinë, 9 tetor 2019 – Policia e Kosovës nuk ka lejuar të hyjë në Kosovë për të zhvilluar ndeshje me një klun kosovar. Në vendkalimin kufitar me Serbinë, në Jarinjë, policia e ka kthyer prapa autobusin me të cilët po ...
Illyriapress | 09-Oct-2019 18:05
Prishtinë, 9 tetor 2019 – Policia e Kosovës nuk ka lejuar të hyjë në Kosovë për të zhvilluar ndeshje me një klun kosovar. Në vendkalimin kufitar me Serbinë, në Jarinjë, policia e ka kthyer prapa autobusin me të cilët po ...

Polici i Kosovës kthen pas drejtorin e Crvena Zvezdas: Është urdhër i Qeverisë së Kosovës
Mediat serbe e kanë publikuar një video ku shihet drejtori i përgjithshëm i Crvena Zvezdas , Zvezdan Terzic teksa kthehet mbrapa nga një polic i Kosovës në pikën e kufitare në Jarinje. Crvena Zvezda ishte nisur ...
AlbInfo | 09-Oct-2019 18:01
Mediat serbe e kanë publikuar një video ku shihet drejtori i përgjithshëm i Crvena Zvezdas , Zvezdan Terzic teksa kthehet mbrapa nga një polic i Kosovës në pikën e kufitare në Jarinje. Crvena Zvezda ishte nisur ...

Vulin: Ajo çka bënë shqiptarët është dëshmi se sa shumë i’u frikësohen dhe i urrejnë serbët
Aleksandar Vulin, ministër i Mbrojtjes i Serbisë e ka komentuar ndalimin e ekipit të Crvena Zvezdës për tu futur në territorin e Republikës së Kosovës. Klubi nga Beogradi po planifikonte ta zhvillonte ndeshjen e Kupës ...
Lajminet | 09-Oct-2019 17:49
Aleksandar Vulin, ministër i Mbrojtjes i Serbisë e ka komentuar ndalimin e ekipit të Crvena Zvezdës për tu futur në territorin e Republikës së Kosovës. Klubi nga Beogradi po planifikonte ta zhvillonte ndeshjen e Kupës ...

Agim Ademi ka një mesazh për Cërvena Zvezdën e Zvezdanit
Agim Ademi ka një mesazh për Cërvena Zvezdën e Zvezdanit Vetëm pak orë pasi Policia e Kosovës nuk lejoi klubin serb të Cërvena Zvezdës të hynte në terrotorin kosovar për të zhvilluar një ndeshje zyrtare të vlefshme për ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 17:49
Agim Ademi ka një mesazh për Cërvena Zvezdën e Zvezdanit Vetëm pak orë pasi Policia e Kosovës nuk lejoi klubin serb të Cërvena Zvezdës të hynte në terrotorin kosovar për të zhvilluar një ndeshje zyrtare të vlefshme për ...

Numri një i futbollit të Kosovës, flet për rastin “Crvena Zvezda”
Vetëm pak orë pasi Policia e Kosovës nuk lejoi klubin serb të Crvena Zvezdës të hynte në terrotorin kosovar për të zhvilluar një ndeshje zyrtare të vlefshme për 1/16-at e Kupës së Serbisë ndaj skuadrës amatore ...
InfoSport.mk | 09-Oct-2019 17:39
Vetëm pak orë pasi Policia e Kosovës nuk lejoi klubin serb të Crvena Zvezdës të hynte në terrotorin kosovar për të zhvilluar një ndeshje zyrtare të vlefshme për 1/16-at e Kupës së Serbisë ndaj skuadrës amatore ...

Sipas Gjuriqit, pas ndalimit të ndeshjes “Zvezda” – “Trepça”, FFK duhet të përjashtohet nga UEFA e FIFA
Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq , pas ndalimit të ndeshjes futbollistike midis “Cërvena Zvezdës” së Beogradit dhe “Trepçës” së Mitrovicës, që duhej të zhvillohej në Zveçan, ka deklaruar ...
Portalb | 09-Oct-2019 17:37
Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq , pas ndalimit të ndeshjes futbollistike midis “Cërvena Zvezdës” së Beogradit dhe “Trepçës” së Mitrovicës, që duhej të zhvillohej në Zveçan, ka deklaruar ...

FOTO/ “Plan i fëlliqur i shqiptarëve kundër nesh”: Mediat serbe me tërbim ndaj Kosovës
Mediat serbe kanë reaguar ashpër ndaj vendimit të Federatës së Futbollit të Kosovës për të mos lejuar zhvillimin e ndeshjes mes ekipit serb të Trepçës në Mitrovicë dhe ekipit të Crvna Zvezdës. Pasi nuk dha leje për ...
ABCNews | 09-Oct-2019 14:57
Mediat serbe kanë reaguar ashpër ndaj vendimit të Federatës së Futbollit të Kosovës për të mos lejuar zhvillimin e ndeshjes mes ekipit serb të Trepçës në Mitrovicë dhe ekipit të Crvna Zvezdës. Pasi nuk dha leje për ...

Momenti kur policia e Kosovës e kthen mbrapa drejtorin e Crvena Zvezdas (VIDEO)
Mediat serbe e kanë publikuar një video ku shihet drejtori i përgjithshëm i Crvena Zvezdëss, Zvezdan Terziç teksa kthehet mbrapa nga një polic i Kosovës në pikën e kufitare në Jarinje. Skuadra e njohur serbe, që këtë ...
InfoSport.mk | 09-Oct-2019 17:33
Mediat serbe e kanë publikuar një video ku shihet drejtori i përgjithshëm i Crvena Zvezdëss, Zvezdan Terziç teksa kthehet mbrapa nga një polic i Kosovës në pikën e kufitare në Jarinje. Skuadra e njohur serbe, që këtë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved