ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/08/2020 02:19

Spasovski: Nuk ka rrezik konkret për akte terroriste në Maqedoninë e Veriut

Spasovski: Nuk ka rrezik konkret për akte terroriste në Maqedoninë e Veriut
Maqedonia e Veriut dhe Komisioni Evropian në Bruksel nënshkruan sot një plan të përbashkët veprimi në luftën kundër terrorizmit. Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver SPasovski, thotë se megjithëse vendi ynë nuk ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 18:38
Maqedonia e Veriut dhe Komisioni Evropian në Bruksel nënshkruan sot një plan të përbashkët veprimi në luftën kundër terrorizmit. Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver SPasovski, thotë se megjithëse vendi ynë nuk ...

BE marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut
Bashkimi Evropian (BE) ka nënshkruar marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton Anadolu Agency (AA). Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel nga komisioneri i BE-së për Migrim, Çështje ...
Arbresh | 09-Oct-2019 18:45
Bashkimi Evropian (BE) ka nënshkruar marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton Anadolu Agency (AA). Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel nga komisioneri i BE-së për Migrim, Çështje ...

Spasovski: Nuk ka rrezik nga akt konkret Te.rrorist në Maqedoninë e Veriut
Bruksel, 9 tetor 2019 (MEDIAL) – Maqedonia e Veriut dhe Komisioni Evropian sot në Bruksel kanë nënshkruar plan të përbashkët aksionar në pjesën që ka të bëjë me luftën kundër terrorizmit. Edhe pse vendi jonë nuk ...
Medial | 09-Oct-2019 18:20
Bruksel, 9 tetor 2019 (MEDIAL) – Maqedonia e Veriut dhe Komisioni Evropian sot në Bruksel kanë nënshkruar plan të përbashkët aksionar në pjesën që ka të bëjë me luftën kundër terrorizmit. Edhe pse vendi jonë nuk ...

Marrëveshje BE – Shqipëri – Maqedoni
Komisioni Europian ka bërë të ditur nënshkrimin e një marrëveshje me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, si pjesë e Planit të Përbashkët të Veprimit për Ballkanin Perëndimor. Komisioneri për Migracionin, çështjet e ...
RTSH | 09-Oct-2019 13:18
Komisioni Europian ka bërë të ditur nënshkrimin e një marrëveshje me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, si pjesë e Planit të Përbashkët të Veprimit për Ballkanin Perëndimor. Komisioneri për Migracionin, çështjet e ...

Marrëveshje BE – Shqipëri – Maqedoni
Komisioni Europian ka bërë të ditur nënshkrimin e një marrëveshje me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, si pjesë e Planit të Përbashkët të Veprimit për Ballkanin Perëndimor. Komisioneri për Migracionin, çështjet e ...
Medial | 09-Oct-2019 13:18
Komisioni Europian ka bërë të ditur nënshkrimin e një marrëveshje me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, si pjesë e Planit të Përbashkët të Veprimit për Ballkanin Perëndimor. Komisioneri për Migracionin, çështjet e ...

BE-Podgoricë, marrëveshje për ruajtjen e kufijve nga Frontex
BE dhe Mali i Zi nënshkruan një marrëveshje bashkëpunimi për administrimin e migracionit dhe krimeve në kufijtë e jashtëm të BE-së nga ana e Frontex. Marrëveshja u miratua nga Këshilli Evropian marsin e kaluar, ndërsa ...
RTSH | 08-Oct-2019 12:14
BE dhe Mali i Zi nënshkruan një marrëveshje bashkëpunimi për administrimin e migracionit dhe krimeve në kufijtë e jashtëm të BE-së nga ana e Frontex. Marrëveshja u miratua nga Këshilli Evropian marsin e kaluar, ndërsa ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved