ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/07/2020 03:41

VIDEO/ Man.United në kolaps total, i thyen dhe West Ham

VIDEO/ Man.United në kolaps total, i thyen dhe West Ham
“Djajtë e kuq” janë një kujtim i largët i atij ekipi që nën drejtimin e Sir Alex Ferguson dominonin futbollin britanik. Man.United vijon sezonin me shumë ulje ngritje por disfata e fundit në transfertë kundër West Ham ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 17:20
“Djajtë e kuq” janë një kujtim i largët i atij ekipi që nën drejtimin e Sir Alex Ferguson dominonin futbollin britanik. Man.United vijon sezonin me shumë ulje ngritje por disfata e fundit në transfertë kundër West Ham ...

Manchester United në kolaps, mposhtet në transfertë
Manchester United është mposhtur në transfertë nga West Ham me rezultatin 2 me 0. Humbje kjo që tregonë qartë se United vijon të ketë probleme dhe të jetë larg formës që ka treguar gjatë drejtimit të Sir Alex Ferguson. ...
VizionPlus | 22-Sep-2019 20:02
Manchester United është mposhtur në transfertë nga West Ham me rezultatin 2 me 0. Humbje kjo që tregonë qartë se United vijon të ketë probleme dhe të jetë larg formës që ka treguar gjatë drejtimit të Sir Alex Ferguson. ...

Mourinho parashikon se në cilën pozitë do të përfundojë Unitedi në këtë sezon
Jose Mourinho mendon se Manchester United do të përfundojë në mes të pozitës katër dhe gjashtë në Ligën Premier në këtë sezon, pasi nuk e kanë të mundur të përfundojnë në vendin e top dyshe. Djajtë e Kuq përfunduan në ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 21:12
Jose Mourinho mendon se Manchester United do të përfundojë në mes të pozitës katër dhe gjashtë në Ligën Premier në këtë sezon, pasi nuk e kanë të mundur të përfundojnë në vendin e top dyshe. Djajtë e Kuq përfunduan në ...

Solskjaer injoron presidentin: “Nuk e dëgjoj aspak… Pogba nuk shkon asgjëkund!”
Tjetër disfatë në Premier League për Manchester United, që u ndal në transfertë nga West Ham. Në konferencën për mediat, trajneri norvegjez i “Djajve të Kuq”, Ole Gunnar Solskjaer foli ndër të tjera edhe në lidhje me ...
TetovaSot | 22-Sep-2019 22:53
Tjetër disfatë në Premier League për Manchester United, që u ndal në transfertë nga West Ham. Në konferencën për mediat, trajneri norvegjez i “Djajve të Kuq”, Ole Gunnar Solskjaer foli ndër të tjera edhe në lidhje me ...

Gjithmonë ai, veç ai, Benzema shënon sërish
Marcus Rashford është lënduar në humbjen 2-0 të Manchester Unitedit kundër West Ham Unitedit. Ai lëshoi fushën e lojës në minutën e 61-të, duke liruar vendin për sulmuesin, Jesse Lingard. Sipas trajnerit të “Djajve të ...
GazetaBlic | 22-Sep-2019 22:32
Marcus Rashford është lënduar në humbjen 2-0 të Manchester Unitedit kundër West Ham Unitedit. Ai lëshoi fushën e lojës në minutën e 61-të, duke liruar vendin për sulmuesin, Jesse Lingard. Sipas trajnerit të “Djajve të ...

Notat e lojtarëve: West Ham 2-0 United, Cresswell lojtari i ndeshjes
Manchester Unitedi është mposhtur nga West Ham Unitdi në kuadër të javës së gjashtë në Ligën Premier me rezultat 2-0. Golat në këtë takim u shënuan nga Andriy Yarmolenko në minutën e 44-të dhe Aaron Cresswell (84’), për ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 17:17
Manchester Unitedi është mposhtur nga West Ham Unitdi në kuadër të javës së gjashtë në Ligën Premier me rezultat 2-0. Golat në këtë takim u shënuan nga Andriy Yarmolenko në minutën e 44-të dhe Aaron Cresswell (84’), për ...

Mourinho parashikon se në cilën pozitë do të përfundojë Unitedi në këtë sezon
Jose Mourinho mendon se Manchester United do të përfundojë në mes të pozitës katër dhe gjashtë në Ligën Premier në këtë sezon, pasi nuk e kanë të mundur të përfundojnë në vendin e top dyshe. Djajtë e Kuq përfunduan në ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 22:00
Jose Mourinho mendon se Manchester United do të përfundojë në mes të pozitës katër dhe gjashtë në Ligën Premier në këtë sezon, pasi nuk e kanë të mundur të përfundojnë në vendin e top dyshe. Djajtë e Kuq përfunduan në ...

Mourinho parashikon se në cilën pozitë do të përfundojë Unitedi në këtë sezon
Jose Mourinho mendon se Manchester United do të përfundojë në mes të pozitës katër dhe gjashtë në Ligën Premier në këtë sezon, pasi nuk e kanë të mundur të përfundojnë në vendin e top dyshe. Djajtë e Kuq përfunduan në ...
Kosova Sot | 22-Sep-2019 21:39
Jose Mourinho mendon se Manchester United do të përfundojë në mes të pozitës katër dhe gjashtë në Ligën Premier në këtë sezon, pasi nuk e kanë të mundur të përfundojnë në vendin e top dyshe. Djajtë e Kuq përfunduan në ...

E konfirmon Solskjaer, Rashford “do të jetë jashtë për një kohë”
Marcus Rashford është lënduar në humbjen 2-0 të Manchester Unitedit kundër West Ham Unitedit. Ai lëshoi fushën e lojës në minutën e 61-të, duke liruar vendin për sulmuesin, Jesse Lingard. Sipas trajnerit të “Djajve të ...
Kosova Sot | 22-Sep-2019 21:24
Marcus Rashford është lënduar në humbjen 2-0 të Manchester Unitedit kundër West Ham Unitedit. Ai lëshoi fushën e lojës në minutën e 61-të, duke liruar vendin për sulmuesin, Jesse Lingard. Sipas trajnerit të “Djajve të ...

E konfirmon Solskjaer, Rashford “do të jetë jashtë për një kohë”
Marcus Rashford është lënduar në humbjen 2-0 të Manchester Unitedit kundër West Ham Unitedit. Ai lëshoi fushën e lojës në minutën e 61-të, duke liruar vendin për sulmuesin, Jesse Lingard. Sipas trajnerit të “Djajve të ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 21:12
Marcus Rashford është lënduar në humbjen 2-0 të Manchester Unitedit kundër West Ham Unitedit. Ai lëshoi fushën e lojës në minutën e 61-të, duke liruar vendin për sulmuesin, Jesse Lingard. Sipas trajnerit të “Djajve të ...

Asnjë minut nuk gëzohen tifozët e Arsenalit, Wesley shënon për Aston Villa
Mourinho ka thumbuar paksa Solskjaerin, pa shumbjes 2-0 nga West Ham United. Jose Mourinho u shkarkua vitin e kaluar për shkak të rezultateve të dobëta, por sic thotë portugezi, Manchestrer Unitedi s’po arrin të ...
GazetaBlic | 22-Sep-2019 18:57
Mourinho ka thumbuar paksa Solskjaerin, pa shumbjes 2-0 nga West Ham United. Jose Mourinho u shkarkua vitin e kaluar për shkak të rezultateve të dobëta, por sic thotë portugezi, Manchestrer Unitedi s’po arrin të ...

Jose Mourinho 'thumbon' Manchester Unitedin pas humbjes nga West Hami
Jose Mourinho ka kritikuar Manchester Unitedin për humbjen 2:0 nga West Hami, duke thënë se skuadra nuk është më e mirë tani se që ishte me të. Golat nga Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell ia dhanë tre pikë West ...
Zeri | 22-Sep-2019 18:47
Jose Mourinho ka kritikuar Manchester Unitedin për humbjen 2:0 nga West Hami, duke thënë se skuadra nuk është më e mirë tani se që ishte me të. Golat nga Andriy Yarmolenko dhe Aaron Cresswell ia dhanë tre pikë West ...

Manchester United zhgënjen përfundimisht, mposhtet edhe nga West Ham
Që Manchester United nuk është në formë të mirë, kjo është parë prej muajsh, por ndeshja e fundit me West Ham, ka dëshmuar përfundimisht se “djajtë e kuq” kanë problem serioze. United u mund nga West Ham në një ndeshje ...
Dritare | 22-Sep-2019 18:45
Që Manchester United nuk është në formë të mirë, kjo është parë prej muajsh, por ndeshja e fundit me West Ham, ka dëshmuar përfundimisht se “djajtë e kuq” kanë problem serioze. United u mund nga West Ham në një ndeshje ...

Mourinho: “Man United ishin keq me mua – dhe s’janë mirë as tani”
Mourinho ka thumbuar paksa Solskjaerin, pa shumbjes 2-0 nga West Ham United. Jose Mourinho u shkarkua vitin e kaluar për shkak të rezultateve të dobëta, por sic thotë portugezi, Manchestrer Unitedi s’po arrin të ...
Kosova Sot | 22-Sep-2019 18:32
Mourinho ka thumbuar paksa Solskjaerin, pa shumbjes 2-0 nga West Ham United. Jose Mourinho u shkarkua vitin e kaluar për shkak të rezultateve të dobëta, por sic thotë portugezi, Manchestrer Unitedi s’po arrin të ...

Mourinho: “Man United ishin keq me mua – dhe s’janë mirë as tani”
Mourinho ka thumbuar paksa Solskjaerin, pa shumbjes 2-0 nga Ëest Ham United. Jose Mourinho u shkarkua vitin e kaluar për shkak të rezultateve të dobëta, por sic thotë portugezi, Manchestrer Unitedi s’po arrin të ...
Gazeta Express | 22-Sep-2019 18:27
Mourinho ka thumbuar paksa Solskjaerin, pa shumbjes 2-0 nga Ëest Ham United. Jose Mourinho u shkarkua vitin e kaluar për shkak të rezultateve të dobëta, por sic thotë portugezi, Manchestrer Unitedi s’po arrin të ...

West Ham shënon fitore të madhe ndaj Unitedit
West Ham United e ka mposhtur Manchester Unitedin në kuadër të javës së gjashtë në Ligën Premier me rezultat 2-0. ‘Çekanët’ ishin të parët ata që kaluan në epërsi me anë të Andriy Yarmolenko në minutën e 44-të, pas ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 16:51
West Ham United e ka mposhtur Manchester Unitedin në kuadër të javës së gjashtë në Ligën Premier me rezultat 2-0. ‘Çekanët’ ishin të parët ata që kaluan në epërsi me anë të Andriy Yarmolenko në minutën e 44-të, pas ...

West Ham shënon fitore të madhe ndaj Unitedit
West Ham United e ka mposhtur Manchester Unitedin në kuadër të javës së gjashtë në Ligën Premier me rezultat 2-0. ‘Çekanët’ ishin të parët ata që kaluan në epërsi me anë të Andriy Yarmolenko në minutën e 44-të, pas ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 17:59
West Ham United e ka mposhtur Manchester Unitedin në kuadër të javës së gjashtë në Ligën Premier me rezultat 2-0. ‘Çekanët’ ishin të parët ata që kaluan në epërsi me anë të Andriy Yarmolenko në minutën e 44-të, pas ...

VIDEO | West Ham magjik, United dorëzohet në Londër
Manchester United është mposhtur 2-0 në transfertën londineze përballë West Ham. “Djajtë e Kuq” e patën shumë të vështirë të marrin diçka nga kjo sfidë, pasi West Ham bëri një ndeshje të përkryer. Yarmolenko dhe ...
ABCNews | 22-Sep-2019 16:56
Manchester United është mposhtur 2-0 në transfertën londineze përballë West Ham. “Djajtë e Kuq” e patën shumë të vështirë të marrin diçka nga kjo sfidë, pasi West Ham bëri një ndeshje të përkryer. Yarmolenko dhe ...

Notat e lojtarëve: West Ham 2-0 United, Cresswell lojtari i ndeshjes
Manchester Unitedi është mposhtur nga West Ham Unitdi në kuadër të javës së gjashtë në Ligën Premier me rezultat 2-0. Golat në këtë takim u shënuan nga Andriy Yarmolenko në minutën e 44-të dhe Aaron Cresswell (84’), për ...
E Dua Sportin | 22-Sep-2019 17:59
Manchester Unitedi është mposhtur nga West Ham Unitdi në kuadër të javës së gjashtë në Ligën Premier me rezultat 2-0. Golat në këtë takim u shënuan nga Andriy Yarmolenko në minutën e 44-të dhe Aaron Cresswell (84’), për ...

West Ham befason Manchester Unitedin
West Ham United shënoi sot fitore si vendës me rezultat 2:0 ndaj Manchester United, në ndeshjen e javës së gjashtë të Premier Ligës angleze në futboll.
Kosova Press | 22-Sep-2019 17:48
West Ham United shënoi sot fitore si vendës me rezultat 2:0 ndaj Manchester United, në ndeshjen e javës së gjashtë të Premier Ligës angleze në futboll.

123...>>

Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved