ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/07/2020 05:53

Tërmetet/ Edi Rama mbledh qeverinë dhe merr situatën në dorë, përgëzon mjekët

Tërmetet/ Edi Rama mbledh qeverinë dhe merr situatën në dorë, përgëzon mjekët
TIRANË Pak para mesnatës kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Tiranë dhe ka mbledhur qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme për situatën pas tërmetit të fuqishëm që goditi sot vendin. Shefi i qeverisë përgëzoi ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 00:02
TIRANË Pak para mesnatës kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Tiranë dhe ka mbledhur qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme për situatën pas tërmetit të fuqishëm që goditi sot vendin. Shefi i qeverisë përgëzoi ...

Tërmeti/ Basha: Shërim të shpejtë të lënduarve, uroj ta kalojmë këtë situatë
Pas tërmetit të fuqishëm ka ardhur edhe reagimi i Kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.
Top Channel | 21-Sep-2019 21:41
Pas tërmetit të fuqishëm ka ardhur edhe reagimi i Kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Basha mesazh solidariteti me të prekurit nga tërmeti: Me ndihmën e Zotit do ta kalojmë këtë situatë
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas tërmeteve të sotme. Kryedemokrati ka shprehur solidaritet të plotë me qytetarët e plagosur, ndërsa thotë se me ndihmën e njeri tjerit do të kalojë edhe kjo ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 21:32
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas tërmeteve të sotme. Kryedemokrati ka shprehur solidaritet të plotë me qytetarët e plagosur, ndërsa thotë se me ndihmën e njeri tjerit do të kalojë edhe kjo ...

Gjithçka që ndodhi këtë të shtunë pas pesë tërmeteve që goditën Shqipërinë – momente frike, panik, rreth 70 të lënduar e shumë dëme materiale
Të shtunën pasdite, Shqipëria u godit nga një prej tërmeteve më të forta të tre dekadave të fundit. Tërmeti është regjistruar rreth 6 kilometra larg Durrësit , por ai është ndjerë edhe në Prishtinë, e Pejë për disa ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 23:59
Të shtunën pasdite, Shqipëria u godit nga një prej tërmeteve më të forta të tre dekadave të fundit. Tërmeti është regjistruar rreth 6 kilometra larg Durrësit , por ai është ndjerë edhe në Prishtinë, e Pejë për disa ...

Basha solidarizohet me të lënduarit: Me ndihmën e Zotit do ta kalojmë këtë situatë tronditëse
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka dërguar një mesazh solidariteti për personat e prekur nga tërmetet e ditës së shtunë. Në reagimin e tij kryedemokrati ka bërë thirrje për solidaritet me njëri tjetrin për ...
VizionPlus | 21-Sep-2019 21:43
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka dërguar një mesazh solidariteti për personat e prekur nga tërmetet e ditës së shtunë. Në reagimin e tij kryedemokrati ka bërë thirrje për solidaritet me njëri tjetrin për ...

Thaçi telefonon Metën dhe Ramën pas tërmetit: FSK në gatishmëri
mapo.al Kosova shpreh solidaritetin me Shqipërinë për tërmetin. Presidenti Hashim Thaçi thotë se “ me shqetësim mora lajmin për pasojat e tërmetit që ndodhi sot në Shqipëri”. “Në biseda telefonike me presidentin Ilir ...
Mapo | 21-Sep-2019 20:22
mapo.al Kosova shpreh solidaritetin me Shqipërinë për tërmetin. Presidenti Hashim Thaçi thotë se “ me shqetësim mora lajmin për pasojat e tërmetit që ndodhi sot në Shqipëri”. “Në biseda telefonike me presidentin Ilir ...

Tërmetet/ Edi Rama mbledh qeverinë dhe merr situatën në dorë, përgëzon mjekët
Pak para mesnatës kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Tiranë dhe ka mbledhur qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme për situatën pas tërmetit të fuqishëm që goditi sot vendin. Shefi i qeverisë përgëzoi punën e ...
Lexo | 22-Sep-2019 00:40
Pak para mesnatës kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Tiranë dhe ka mbledhur qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme për situatën pas tërmetit të fuqishëm që goditi sot vendin. Shefi i qeverisë përgëzoi punën e ...

“Do ta kalojmë këtë situatë”, Lulzim Basha reagon për tërmetet
Kreu i Partisë Demokratike, Luzlim Basha, ka reaguar pas tri tërmeteve të fuqishme që goditën vendin pasditen e sotme. Në një postim të publikuar në llogarinë e tij zyrtare në “Twitter”, Basha përcjell një mesazh ...
Lapsi | 21-Sep-2019 21:47
Kreu i Partisë Demokratike, Luzlim Basha, ka reaguar pas tri tërmeteve të fuqishme që goditën vendin pasditen e sotme. Në një postim të publikuar në llogarinë e tij zyrtare në “Twitter”, Basha përcjell një mesazh ...

Tërmetet/ Edi Rama mbledh qeverinë dhe merr situatën në dorë, përgëzon mjekët
TIRANË Pak para mesnatës kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Tiranë dhe ka mbledhur qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme për situatën pas tërmetit të fuqishëm që goditi sot vendin. “E bëjmë këtë mbledhje të ...
Medial | 22-Sep-2019 00:03
TIRANË Pak para mesnatës kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Tiranë dhe ka mbledhur qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme për situatën pas tërmetit të fuqishëm që goditi sot vendin. “E bëjmë këtë mbledhje të ...

Basha: Me ndihmën e Zotit do ta kalojmë këtë situatë!
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar pas tërmeteve që lëkundën sot vendin. Basha ka shprehur solidaritet për qytetarët dhe shkruan se me ndihëm e Zotit do ta kalojmë këtë situatë tronditëse. “Falë ...
Dritare | 21-Sep-2019 23:55
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar pas tërmeteve që lëkundën sot vendin. Basha ka shprehur solidaritet për qytetarët dhe shkruan se me ndihëm e Zotit do ta kalojmë këtë situatë tronditëse. “Falë ...

Solidarizohen Greqia, Italia e Kosova. Si e pasqyruan mediat e huaja tërmetin
Greqia, Italia dhe Kosova kanë shprehur sot solidaritet e tyre për Shqipërinë, pasi lajmi për tërmetin e fuqishëm pushtoi mediat ndërkombëtare. Kryeministri Edi Rama ka folur në telefon me kryeministrin italian Giuseppe ...
Gazeta Dita | 21-Sep-2019 23:45
Greqia, Italia dhe Kosova kanë shprehur sot solidaritet e tyre për Shqipërinë, pasi lajmi për tërmetin e fuqishëm pushtoi mediat ndërkombëtare. Kryeministri Edi Rama ka folur në telefon me kryeministrin italian Giuseppe ...

Basha: Shërim të shpejtë të lënduarve, uroj ta kalojmë këtë situatë
Pas tërmetit të fuqishëm që ka goditur Shqipërinë, ka ardhur edhe reagimi i Kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.
Kosova Press | 21-Sep-2019 22:19
Pas tërmetit të fuqishëm që ka goditur Shqipërinë, ka ardhur edhe reagimi i Kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Thaçi: Të gatshëm për të ndihmuar Shqipërinë!
Presidenti i Kosvës, Hashim Thaçi, përmes një postimi në Facebook, ka shprehur solidaritet për Shqipërinë, pas tërmeteve. Ai shkruan se Kosova ështe e gatshme për të ndihmuar Shqipërinë “Me shqetësim mora lajmin për ...
Dritare | 21-Sep-2019 21:59
Presidenti i Kosvës, Hashim Thaçi, përmes një postimi në Facebook, ka shprehur solidaritet për Shqipërinë, pas tërmeteve. Ai shkruan se Kosova ështe e gatshme për të ndihmuar Shqipërinë “Me shqetësim mora lajmin për ...

“Falë zotit s’ka jetë të humbura”, reagimi i Bashës pas tërmeteve
Kreu i Opozitës, Lulzim Basha reagoi pas situatës me tërmetet në vend. Basha i uron shërim të shpejtë të plagosurve, ndërsa shton se Zoti është i madh dhe me ndihmën e tij do e kalojmë këtë situatë. “Falë Zotit deri ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 21:53
Kreu i Opozitës, Lulzim Basha reagoi pas situatës me tërmetet në vend. Basha i uron shërim të shpejtë të plagosurve, ndërsa shton se Zoti është i madh dhe me ndihmën e tij do e kalojmë këtë situatë. “Falë Zotit deri ...

Basha solidarizohet me të lënduarit: Me ndihmën e Zotit do ta kalojmë këtë situatë tronditëse
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka dërguar një mesazh solidariteti për personat e prekur nga tërmetet e ditës së shtunë. Në reagimin e tij kryedemokrati ka bërë thirrje për solidaritet me njëri tjetrin për ...
Medial | 21-Sep-2019 21:50
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka dërguar një mesazh solidariteti për personat e prekur nga tërmetet e ditës së shtunë. Në reagimin e tij kryedemokrati ka bërë thirrje për solidaritet me njëri tjetrin për ...

Basha mesazh solidariteti me të prekurit nga tërmeti: Me ndihmën e Zotit do ta kalojmë këtë situatë
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas tërmeteve të sotme. “Falë Zotit deri tani nuk ka raportime për jetë të humbura apo në rrezik nga tërmeti që goditi sot vendin. Ju uroj të lënduarve shërim të ...
Flaka | 21-Sep-2019 21:43
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas tërmeteve të sotme. “Falë Zotit deri tani nuk ka raportime për jetë të humbura apo në rrezik nga tërmeti që goditi sot vendin. Ju uroj të lënduarve shërim të ...

Veseli për tërmetet në Shqipëri: Jemi të gatshëm të mbështesim motrat dhe vëllezërit tanë
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli la shprehur solidaritet të plotë me qytetarët e Shqipërisë të prekur nga tërmetet e sotme. Lideri i PDK-së ka shkruar në faqen e tij në Facebook ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 20:17
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli la shprehur solidaritet të plotë me qytetarët e Shqipërisë të prekur nga tërmetet e sotme. Lideri i PDK-së ka shkruar në faqen e tij në Facebook ...

Basha mesazh solidariteti për të prekurit nga tërmeti: Me ndihmën e Zotit do ta kalojmë këtë situatë
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas tërmeteve të sotme. Kryedemokrati ka shprehur solidaritet të plotë me qytetarët e plagosur, ndërsa thotë se me ndihmën e njeri tjerit do të kalojë edhe kjo ...
Shenja | 21-Sep-2019 21:40
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas tërmeteve të sotme. Kryedemokrati ka shprehur solidaritet të plotë me qytetarët e plagosur, ndërsa thotë se me ndihmën e njeri tjerit do të kalojë edhe kjo ...

Tërmeti/ Mesazhi i Bashës: Falë Zotit nuk ka viktima, bashkë do ta kalojmë situatën
Kryetari i PD-së Lulzim Basha ndihet i lehtësuar që nuk ka asnjë jetë të humbur nga tërmet i fortë i sotëm prej 7.8 ballësh që tronditi Shqipërinë. “Falë Zotit deri tani nuk ka raportime për jetë të humbura apo në ...
Politiko | 21-Sep-2019 21:33
Kryetari i PD-së Lulzim Basha ndihet i lehtësuar që nuk ka asnjë jetë të humbur nga tërmet i fortë i sotëm prej 7.8 ballësh që tronditi Shqipërinë. “Falë Zotit deri tani nuk ka raportime për jetë të humbura apo në ...

Basha mesazh solidariteti me të prekurit nga tërmeti: Me ndihmën e Zotit do ta kalojmë këtë situatë
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas tërmeteve të sotme. “Falë Zotit deri tani nuk ka raportime për jetë të humbura apo në rrezik nga tërmeti që goditi sot vendin. Ju uroj të lënduarve shërim të ...
Medial | 21-Sep-2019 21:33
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas tërmeteve të sotme. “Falë Zotit deri tani nuk ka raportime për jetë të humbura apo në rrezik nga tërmeti që goditi sot vendin. Ju uroj të lënduarve shërim të ...

123

Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved