ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/07/2020 06:20

Dy muaj më parë, Ilir Meta kishte paralajmëruar tërmetin që ndodhi sot në Shqipëri

Dy muaj më parë, Ilir Meta kishte paralajmëruar tërmetin që ndodhi sot në Shqipëri
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, me 30 korrik kishte paralajmëruar tërmetin që ndodhi sot në Shqipëri. Meta, kishte thënë se është informuar nga mediat ndërkombëtare mbi paralajmërimin për një termet godasë ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 21:27
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, me 30 korrik kishte paralajmëruar tërmetin që ndodhi sot në Shqipëri. Meta, kishte thënë se është informuar nga mediat ndërkombëtare mbi paralajmërimin për një termet godasë ...

Sot nuk ishte një ditë e zakontë për shqiptarët
Sot nuk ishte një ditë e zakontë për shqiptarët. Tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë pa dyshim na ka goditur te gjithë neve. Falë Zotit deri tani nuk është raportuar për viktima në njerëz përpos disa të plagosurve ...
Ina-Online | 22-Sep-2019 00:57
Sot nuk ishte një ditë e zakontë për shqiptarët. Tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë pa dyshim na ka goditur te gjithë neve. Falë Zotit deri tani nuk është raportuar për viktima në njerëz përpos disa të plagosurve ...

Bejta solidarizohet me të lënduarit dhe familjet e prekura nga tërmeti në Shqipëri
Nënkryetari i BDI-së, Nevzat Bejta përmes një postimi në Fejsbuk ka shprehur ngushëllime për familjet e prekura nga tërmeti në Shqipëri, transmeton Gostivari Sot. “Lajm shumë të rëndë pranuam sot nga Shqipëria e cila u ...
Flaka | 22-Sep-2019 00:11
Nënkryetari i BDI-së, Nevzat Bejta përmes një postimi në Fejsbuk ka shprehur ngushëllime për familjet e prekura nga tërmeti në Shqipëri, transmeton Gostivari Sot. “Lajm shumë të rëndë pranuam sot nga Shqipëria e cila u ...

Dy muaj më parë, Ilir Meta kishte paralajmëruar tërmetin e sotshëm
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, me 30 korrik kishte paralajmëruar tërmetin që ndodhi sot në Shqipëri. Meta, kishte thënë se është informuar nga mediat ndërkombëtare mbi paralajmërimin për një termet godasë ...
InFokusi | 21-Sep-2019 23:23
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, me 30 korrik kishte paralajmëruar tërmetin që ndodhi sot në Shqipëri. Meta, kishte thënë se është informuar nga mediat ndërkombëtare mbi paralajmërimin për një termet godasë ...

Dy muaj më parë, Ilir Meta kishte paralajmëruar tërmetin që ndodhi sot në Shqipëri
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, me 30 korrik kishte paralajmëruar tërmetin që ndodhi sot në Shqipëri. Meta, kishte thënë se është informuar nga mediat ndërkombëtare mbi paralajmërimin për një termet godasë ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 22:13
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, me 30 korrik kishte paralajmëruar tërmetin që ndodhi sot në Shqipëri. Meta, kishte thënë se është informuar nga mediat ndërkombëtare mbi paralajmërimin për një termet godasë ...

Vetëvendosje shpreh solidaritet me Shqipërinë
Lëvizja Vetëvendosje ka shprehur solidaritet me të lënduarit nga tërmeti që ka ndodhur pasdite në Shqipëri. “Tërmeti i fuqishëm që ka tronditur Durrësin dhe Tiranën ka lënduar dhjetëra njerëz e ka dëmtuar rëndë disa ...
Gazeta Monitor | 21-Sep-2019 21:14
Lëvizja Vetëvendosje ka shprehur solidaritet me të lënduarit nga tërmeti që ka ndodhur pasdite në Shqipëri. “Tërmeti i fuqishëm që ka tronditur Durrësin dhe Tiranën ka lënduar dhjetëra njerëz e ka dëmtuar rëndë disa ...

Vetëvendosje shpreh solidaritet me të lënduarit pas tërmetit në Shqipëri
Lëvizja Vetëvendosje ka shprehur solidaritet me të lënduarit nga tërmeti që ndodhi pasdite në Shqipëri. Tërmeti i fuqishëm që tronditi Durrësin dhe Tiranën ka lënduar dhjetëra njerëz e ka dëmtuar rëndë disa objekte ...
Medial | 21-Sep-2019 21:04
Lëvizja Vetëvendosje ka shprehur solidaritet me të lënduarit nga tërmeti që ndodhi pasdite në Shqipëri. Tërmeti i fuqishëm që tronditi Durrësin dhe Tiranën ka lënduar dhjetëra njerëz e ka dëmtuar rëndë disa objekte ...

Vetëvendosje shpreh solidaritet me të lënduarit pas tërmetit në Shqipëri
Lëvizja Vetëvendosje ka shprehur solidaritet me të lënduarit nga tërmeti që ndodhi pasdite në Shqipëri. Tërmeti i fuqishëm që tronditi Durrësin dhe Tiranën ka lënduar dhjetëra njerëz e ka dëmtuar rëndë disa objekte ...
Arbresh | 21-Sep-2019 20:57
Lëvizja Vetëvendosje ka shprehur solidaritet me të lënduarit nga tërmeti që ndodhi pasdite në Shqipëri. Tërmeti i fuqishëm që tronditi Durrësin dhe Tiranën ka lënduar dhjetëra njerëz e ka dëmtuar rëndë disa objekte ...

Limaj: Institucionet e Kosovës të gatshme të ndihmojnë qytetarët e Shqipërisë
Kryetar i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj është shprehur i shqetësuar nga tërmetet që sot e kanë goditur Shqipërinë. Limaj ka thënë se institucionet e Kosovës janë të gatshme që të ndihmojnë qytetarët e Shqipërisë. ...
Medial | 21-Sep-2019 20:49
Kryetar i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj është shprehur i shqetësuar nga tërmetet që sot e kanë goditur Shqipërinë. Limaj ka thënë se institucionet e Kosovës janë të gatshme që të ndihmojnë qytetarët e Shqipërisë. ...

Vetëvendosje shpreh solidaritet me të lënduarit pas tërmetit në Shqipëri
Lëvizja Vetëvendosje ka shprehur solidaritet me të lënduarit nga tërmeti që ndodhi pasdite në Shqipëri. Tërmeti i fuqishëm që tronditi Durrësin dhe Tiranën ka lënduar dhjetëra njerëz e ka dëmtuar rëndë disa objekte ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 20:36
Lëvizja Vetëvendosje ka shprehur solidaritet me të lënduarit nga tërmeti që ndodhi pasdite në Shqipëri. Tërmeti i fuqishëm që tronditi Durrësin dhe Tiranën ka lënduar dhjetëra njerëz e ka dëmtuar rëndë disa objekte ...

Limaj: Institucionet e Kosovës të gatshme të ndihmojnë qytetarët e Shqipërisë
Kryetar i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj është shprehur i shqetësuar nga tërmetet që sot e kanë goditur Shqipërinë. Limaj ka thënë se institucionet e Kosovës janë të gatshme që të ndihmojnë qytetarët e Shqipërisë. ...
Arbresh | 21-Sep-2019 20:44
Kryetar i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj është shprehur i shqetësuar nga tërmetet që sot e kanë goditur Shqipërinë. Limaj ka thënë se institucionet e Kosovës janë të gatshme që të ndihmojnë qytetarët e Shqipërisë. ...

?Limaj: Institucionet e Kosovës të gatshme të ndihmojnë qytetarët e Shqipërisë
Kryetar i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj është shprehur i shqetësuar nga tërmetet që sot e kanë goditur Shqipërinë. Limaj ka thënë se institucionet e Kosovës janë të gatshme që të ndihmojnë qytetarët e Shqipërisë. ...
Indeks Online | 21-Sep-2019 20:42
Kryetar i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj është shprehur i shqetësuar nga tërmetet që sot e kanë goditur Shqipërinë. Limaj ka thënë se institucionet e Kosovës janë të gatshme që të ndihmojnë qytetarët e Shqipërisë. ...

Vetëvendosje shpreh solidaritet me të lënduarit pas tërmetit në Shqipëri
Lëvizja Vetëvendosje ka shprehur solidaritet me të lënduarit nga tërmeti që ndodhi pasdite në Shqipëri. Tërmeti i fuqishëm që tronditi Durrësin dhe Tiranën ka lënduar dhjetëra njerëz e ka dëmtuar rëndë disa objekte ...
Klan Kosova | 21-Sep-2019 20:27
Lëvizja Vetëvendosje ka shprehur solidaritet me të lënduarit nga tërmeti që ndodhi pasdite në Shqipëri. Tërmeti i fuqishëm që tronditi Durrësin dhe Tiranën ka lënduar dhjetëra njerëz e ka dëmtuar rëndë disa objekte ...

?Limaj: Institucionet e Kosovës të gatshme të ndihmojnë qytetarët e Shqipërisë
Kryetar i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj është shprehur i shqetësuar nga tërmetet që sot e kanë goditur Shqipërinë.
Kosova Press | 21-Sep-2019 20:24
Kryetar i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj është shprehur i shqetësuar nga tërmetet që sot e kanë goditur Shqipërinë.

Meta, ja si e paralajmëroi tërmetin apokaliptik në Shqipëri
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në një letër drejtuar kryeministrit Edi Rama, zëvendës kryeministrit Erion Braçe dhe ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka, paralajmëron se një tërmet apokaliptik do të godasë Ballkanin. ...
Flaka | 21-Sep-2019 20:05
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në një letër drejtuar kryeministrit Edi Rama, zëvendës kryeministrit Erion Braçe dhe ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka, paralajmëron se një tërmet apokaliptik do të godasë Ballkanin. ...

MEMET: “Ju thashë tërmet apokaliptik por s’më besuat”, rrjeti ironizon profecinë e Ilir Metës
Teksa Ilir Meta parashikoi muaj më parë tërmet apokaliptik, rrjetet sociale kanë rikujtuar deklaratat. Teksa sot vendi u përfshi nga një lëkundje e fuqishme, faqet e njohura të humorit kanë ironizuar presidentin e ...
GazetaTema | 21-Sep-2019 17:49
Teksa Ilir Meta parashikoi muaj më parë tërmet apokaliptik, rrjetet sociale kanë rikujtuar deklaratat. Teksa sot vendi u përfshi nga një lëkundje e fuqishme, faqet e njohura të humorit kanë ironizuar presidentin e ...

Meta ja si e paralajmëroi tërmetin apokaliptik në Shqipëri
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në një letër drejtuar kryeministrit Edi Rama, zëvendës kryeministrit Erion Braçe dhe ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka, paralajmëron se një tërmet apokaliptik do të godasë Ballkanin. ...
Ina-Online | 21-Sep-2019 19:48
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në një letër drejtuar kryeministrit Edi Rama, zëvendës kryeministrit Erion Braçe dhe ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka, paralajmëron se një tërmet apokaliptik do të godasë Ballkanin. ...

Sizmiologu grek paralajmëroi muaj më parë termetin apokaliptik në Ballkan
Nje sizmiolog grek duket se ka paralajmeruar termetin e rende qe ndodhi diten e sotme ne Tirane dhe Durres. Ai madje eshte cituar nga Presidenti Ilir Meta ne nje alarm te derguar institucioneve ku theksonte se duheshin ...
Lajmi i Fundit | 21-Sep-2019 19:16
Nje sizmiolog grek duket se ka paralajmeruar termetin e rende qe ndodhi diten e sotme ne Tirane dhe Durres. Ai madje eshte cituar nga Presidenti Ilir Meta ne nje alarm te derguar institucioneve ku theksonte se duheshin ...

Presidenti Meta parashikoi “tërmetin apokaliptik” që do godiste Ballkanin
Presidenti Ilir Meta rreth 3 muaj më parë e parashikoi se Shqipëria do të goditej nga një tërmet i fortë. Ai i dërgoi një letër kryeministrit Edi Rama, zëvendës kryeministrit Erion Braçe dhe ministres së Mbrojtjes, Olta ...
Politiko | 21-Sep-2019 17:46
Presidenti Ilir Meta rreth 3 muaj më parë e parashikoi se Shqipëria do të goditej nga një tërmet i fortë. Ai i dërgoi një letër kryeministrit Edi Rama, zëvendës kryeministrit Erion Braçe dhe ministres së Mbrojtjes, Olta ...

Ilir Meta parashikoi tërmetin në Shqipëri, por askush s’e dëgjoi
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ishte personi që paralajmëroi institucionet shqiptare se vendi ynë mund të rrezikohet nga lëkundje të fuqishme tërmeti. Në një letër me të cilën i drejtohet i shqetësuar kryeministrit ...
Telegraf | 21-Sep-2019 16:46
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ishte personi që paralajmëroi institucionet shqiptare se vendi ynë mund të rrezikohet nga lëkundje të fuqishme tërmeti. Në një letër me të cilën i drejtohet i shqetësuar kryeministrit ...


Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved