ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/07/2020 03:56

Meta nga Durrësi: Të merren masa për verifikimin e dëmeve

Meta nga Durrësi: Të merren masa për verifikimin e dëmeve
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka shkuar në Durrës pas tërmetit të rënë. Meta tha se duhet ruajtur qetësia dhe duhet te jëmi të vëmendshëm me paralajmërimet që do vijnë nga strukturat përkatëse që të evitojmë çdo ...
Top Channel | 21-Sep-2019 21:02
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka shkuar në Durrës pas tërmetit të rënë. Meta tha se duhet ruajtur qetësia dhe duhet te jëmi të vëmendshëm me paralajmërimet që do vijnë nga strukturat përkatëse që të evitojmë çdo ...

Presidentit Meta nga Durrësi: Të ruajmë qetësinë! Të evidentohet çdo dëmtim nga tërmeti dhe të merren masa për të shmangur pasojat në të ardhmen
Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta vizitoi në mbrëmje qytetin e Durrësit, epiqendrën e tërmetit të fortë që goditi sot vendin, për t’u njohur në detaje me pasojat që la pas kjo fatkeqësi natyrore. Kreu i Shtetit ...
Telegraf | 21-Sep-2019 22:55
Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta vizitoi në mbrëmje qytetin e Durrësit, epiqendrën e tërmetit të fortë që goditi sot vendin, për t’u njohur në detaje me pasojat që la pas kjo fatkeqësi natyrore. Kreu i Shtetit ...

Presidenti Meta në Durrës: Të ruhet qetësia
Presidenti, Ilir Meta, mbremjën e kësaj të shtune ka qenë në Durrës, aty ku ishte dhe epiqendra e tërmetit 5.8 ballë që tronditi vendin. Gjatë vizitës së tij në Durrës, Meta është takuar me prefektin Roland Nasto, për ...
VizionPlus | 21-Sep-2019 20:53
Presidenti, Ilir Meta, mbremjën e kësaj të shtune ka qenë në Durrës, aty ku ishte dhe epiqendra e tërmetit 5.8 ballë që tronditi vendin. Gjatë vizitës së tij në Durrës, Meta është takuar me prefektin Roland Nasto, për ...

Tërmetet/ Iliri Meta flet nga Durrësi: Të ruhet qetësia, duhet koordinim i plotë me strukturat
Presidenti i Republikës, Ilir Meta pas takimit që zhvilloi me prefektin e qarkut të Durrësit ka folur për mediat, ndërsa shtoi se është koha për një koordinim të ngushtë mes strukturave shtetërore. Kreu i Shtetit tha ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 20:17
Presidenti i Republikës, Ilir Meta pas takimit që zhvilloi me prefektin e qarkut të Durrësit ka folur për mediat, ndërsa shtoi se është koha për një koordinim të ngushtë mes strukturave shtetërore. Kreu i Shtetit tha ...

Tërmetet, Meta në Durrës: Të jemi të qetë e të vëmendshëm
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, është nisur drejt Durrësit, ku ishte dhe epiqendra e tërmetit të fuqishëm me magnitudë 5.8 ballë i shkallës rihter, më i forti i 30 viteve të fundit. Rreth orës 17:24, Presidenti Meta ...
Telegraf | 21-Sep-2019 20:34
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, është nisur drejt Durrësit, ku ishte dhe epiqendra e tërmetit të fuqishëm me magnitudë 5.8 ballë i shkallës rihter, më i forti i 30 viteve të fundit. Rreth orës 17:24, Presidenti Meta ...

Presidenti Meta në Durrës: Të ruhet qetësia
Presidenti, Ilir Meta, mbremjën e kësaj të shtune ka qenë në Durrës, aty ku ishte dhe epiqendra e tërmetit 5.8 ballë që tronditi vendin. Gjatë vizitës së tij në Durrës, Meta është takuar me prefektin Roland Nasto, për ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 21:33
Presidenti, Ilir Meta, mbremjën e kësaj të shtune ka qenë në Durrës, aty ku ishte dhe epiqendra e tërmetit 5.8 ballë që tronditi vendin. Gjatë vizitës së tij në Durrës, Meta është takuar me prefektin Roland Nasto, për ...

Meta nga Durrësi: Të ruajmë qetësinë! Të evidentohet çdo dëmtim dhe të merren masa për të shmangur pasojat në të ardhmen
Presidenti i Republikës, Ilir Meta vizitoi në mbrëmje qytetin e Durrësit, epiqendrën e tërmetit të fortë që goditi sot vendin, për t’u njohur në detaje me pasojat që la pas kjo fatkeqësi natyrore. Kreu i Shtetit ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 21:18
Presidenti i Republikës, Ilir Meta vizitoi në mbrëmje qytetin e Durrësit, epiqendrën e tërmetit të fortë që goditi sot vendin, për t’u njohur në detaje me pasojat që la pas kjo fatkeqësi natyrore. Kreu i Shtetit ...

Tërmeti shkund Shqipërinë, Presidenti Meta niset drejt Durrësit
Presidenti i Republikës Ilir Meta është nisur drejt qytetit të Durrësit, ku ishte dhe epiqendra e tërmetit. Burime per “BalkanWeb” thane se kreu i shtetit do te jete ne Prefekturen e Durresit, ku do te zhvilloje nje ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 21:07
Presidenti i Republikës Ilir Meta është nisur drejt qytetit të Durrësit, ku ishte dhe epiqendra e tërmetit. Burime per “BalkanWeb” thane se kreu i shtetit do te jete ne Prefekturen e Durresit, ku do te zhvilloje nje ...

Meta shkon në Durrës për tu njoftuar me dëmet e tërmetit
Presidenti Ilir Meta, udhëtoi mbrëmjen e sotme drejt Durrësit, aty ku ishte dhe epiqendra e tërmetit që goditi vendin pasditen e sotme. Rreth orës 17:24, Presidenti Meta u fut në Prefekturën e Durrësit, ku zhvilloi një ...
Zeri | 21-Sep-2019 21:07
Presidenti Ilir Meta, udhëtoi mbrëmjen e sotme drejt Durrësit, aty ku ishte dhe epiqendra e tërmetit që goditi vendin pasditen e sotme. Rreth orës 17:24, Presidenti Meta u fut në Prefekturën e Durrësit, ku zhvilloi një ...

Iliri Meta flet nga Durrësi: Të ruhet qetësia, duhet koordinim i plotë me strukturat
Presidenti i Republikës, Ilir Meta pas takimit që zhvilloi me prefektin e qarkut të Durrësit ka folur për mediat, ndërsa shtoi se është koha për një koordinim të ngushtë mes strukturave shtetërore. Kreu i Shtetit tha ...
Shenja | 21-Sep-2019 20:54
Presidenti i Republikës, Ilir Meta pas takimit që zhvilloi me prefektin e qarkut të Durrësit ka folur për mediat, ndërsa shtoi se është koha për një koordinim të ngushtë mes strukturave shtetërore. Kreu i Shtetit tha ...

Presidenti Meta vizitë pas tërmetit në Durrës
Presidenti Ilir Meta ka vizituar pasditen e sotme qytetin e Durrësit, ku i regjistrua epiqendra e tërmetit të sotëm. “U njoha nga prefekti dhe përfaqësuesi i shtabit të emergjencës për punën që po bëjnë në terren në ...
Medial | 21-Sep-2019 20:51
Presidenti Ilir Meta ka vizituar pasditen e sotme qytetin e Durrësit, ku i regjistrua epiqendra e tërmetit të sotëm. “U njoha nga prefekti dhe përfaqësuesi i shtabit të emergjencës për punën që po bëjnë në terren në ...

Tërmetet, Meta nga Durrësi: Ruani qetësinë!
Pas tërmeteve që lëkundën sot vendin tonë, Presidenti Ilir Meta, ka udhëtuar drejt Durrësit, ku dhe ishte epiqendra. Meta, pas takimit me prefektin e Durrësit, ka dhënë një deklaratë për mediat, ku u ka bërë apel ...
Dritare | 21-Sep-2019 20:51
Pas tërmeteve që lëkundën sot vendin tonë, Presidenti Ilir Meta, ka udhëtuar drejt Durrësit, ku dhe ishte epiqendra. Meta, pas takimit me prefektin e Durrësit, ka dhënë një deklaratë për mediat, ku u ka bërë apel ...

Presidenti Meta vizitë pas tërmetit në Durrës
Presidenti Ilir Meta ka vizituar pasditen e sotme qytetin e Durrësit, ku i regjistrua epiqendra e tërmetit të sotëm. “U njoha nga prefekti dhe përfaqësuesi i shtabit të emergjencës për punën që po bëjnë në terren në ...
RTSH | 21-Sep-2019 20:47
Presidenti Ilir Meta ka vizituar pasditen e sotme qytetin e Durrësit, ku i regjistrua epiqendra e tërmetit të sotëm. “U njoha nga prefekti dhe përfaqësuesi i shtabit të emergjencës për punën që po bëjnë në terren në ...

Meta reagon pas tërmetit: Shpresoj sa më pak dëme dhe pasoja
Pesë tërmete kanë ndodhur këtë të shtunë në Shqipëri, ku përveç dëmeve materiale ka edhe dhjetëra të lënduar. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka shprehur keqardhje për gjendjen e krijuar duke thënë se po ndjek me ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 19:45
Pesë tërmete kanë ndodhur këtë të shtunë në Shqipëri, ku përveç dëmeve materiale ka edhe dhjetëra të lënduar. Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka shprehur keqardhje për gjendjen e krijuar duke thënë se po ndjek me ...

Tërmetet/ Iliri Meta flet nga Durrësi: Të ruhet qetësia, duhet koordinim i plotë me strukturat
Presidenti i Republikës, Ilir Meta pas takimit që zhvilloi me prefektin e qarkut të Durrësit ka folur për mediat, ndërsa shtoi se është koha për një koordinim të ngushtë mes strukturave shtetërore. Kreu i Shtetit tha se ...
Flaka | 21-Sep-2019 20:36
Presidenti i Republikës, Ilir Meta pas takimit që zhvilloi me prefektin e qarkut të Durrësit ka folur për mediat, ndërsa shtoi se është koha për një koordinim të ngushtë mes strukturave shtetërore. Kreu i Shtetit tha se ...

Tërmeti shkund vendin, Presidenti Meta niset drejt Durrësit, epiqendër e lëkundjeve
Presidenti i Republikës Ilir Meta është nisur drejt qytetit të Durrësit, ku ishte dhe epiqendra e tërmetit. Burime per “BalkanWeb” thane se kreu i shtetit do te jete ne Prefekturen e Durresit, ku do te zhvilloje nje ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 19:04
Presidenti i Republikës Ilir Meta është nisur drejt qytetit të Durrësit, ku ishte dhe epiqendra e tërmetit. Burime per “BalkanWeb” thane se kreu i shtetit do te jete ne Prefekturen e Durresit, ku do te zhvilloje nje ...

Meta në Durrës: Duhet të jemi në bashkëpunim me vendet fqinje
Presidenti Ilir Meta ka mbërritur në Durrës, ku dhe ishte epiqendra e tërmetit që tronditi vendin. Meta ka bërë thirrje për bashkëpunim dhe vëmendje. “Të merren masa për të verifikuar pasojat në drejtim ytë banesave. ...
Lexo | 21-Sep-2019 19:54
Presidenti Ilir Meta ka mbërritur në Durrës, ku dhe ishte epiqendra e tërmetit që tronditi vendin. Meta ka bërë thirrje për bashkëpunim dhe vëmendje. “Të merren masa për të verifikuar pasojat në drejtim ytë banesave. ...

Tërmeti shkund vendin, Presidenti Meta niset drejt Durrësit
Presidenti i Republikës Ilir Meta është nisur drejt qytetit të Durrësit, ku ishte dhe epiqendra e tërmetit. Burime per “BalkanWeb” thane se kreu i shtetit do te jete ne Prefekturen e Durresit, ku do te zhvilloje nje ...
Flaka | 21-Sep-2019 19:47
Presidenti i Republikës Ilir Meta është nisur drejt qytetit të Durrësit, ku ishte dhe epiqendra e tërmetit. Burime per “BalkanWeb” thane se kreu i shtetit do te jete ne Prefekturen e Durresit, ku do te zhvilloje nje ...

Masat që duhen marrë në rast tërmeti
Sipas ekspertëve, tërmeti që u ndie sot në të gjithë Shqipërinë, me epiqendrën pranf bregdetit të Durrësit, ishte një nga më të fuqishmit në 20-30 vitet e fundit dhe shkaktoi rreth 65 të lënduar.
Top Channel | 21-Sep-2019 19:03
Sipas ekspertëve, tërmeti që u ndie sot në të gjithë Shqipërinë, me epiqendrën pranf bregdetit të Durrësit, ishte një nga më të fuqishmit në 20-30 vitet e fundit dhe shkaktoi rreth 65 të lënduar.

?Meta në Durrës për tu njohur me pasojat e tërmetit
Presidenti Ilir Meta, udhëtoi mbrëmjen e sotme drejt Durrësit, aty ku ishte dhe epiqendra e tërmetit që goditi vendin pasditen e sotme.
Kosova Press | 21-Sep-2019 19:47
Presidenti Ilir Meta, udhëtoi mbrëmjen e sotme drejt Durrësit, aty ku ishte dhe epiqendra e tërmetit që goditi vendin pasditen e sotme.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved