ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/07/2020 04:58

Tërmetet/ Cakaj: Të gjitha institucionet janë në këmbë

Tërmetet/ Cakaj: Të gjitha institucionet janë në këmbë
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas termetit që goditi ...
VizionPlus | 22-Sep-2019 17:15
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas termetit që goditi ...

Tërmetet, Cakaj: I rëndësishëm fakti që nuk ka pasur viktima
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. Përmes një ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 16:46
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. Përmes një ...

Tërmeti, Cakaj: Falënderoj shtetet mike që kanë ndihmuar Shqipërinë
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj ka falënderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. Si të gjitha institucionet e ...
GazetaTema | 22-Sep-2019 15:55
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj ka falënderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. Si të gjitha institucionet e ...

Tërmeti/ Ministri Cakaj: Falënderoj shtetet që kanë ndihmuar Shqipërinë
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falënderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi ...
BalkanWeb | 22-Sep-2019 15:43
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falënderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi ...

Tërmetet/ Cakaj: I rëndësishëm fakti që nuk ka pasur asnjë jetë të humbur, falenderojmë shtetet mike
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi ...
Top Channel | 22-Sep-2019 15:43
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi ...

Cakaj: I rëndësishëm fakti që nuk ka pasur asnjë jetë të humbur, falenderojmë shtetet mike
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi ...
Portalb | 22-Sep-2019 18:02
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi ...

Tërmetet/ Cakaj: Të gjitha institucionet janë në këmbë
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas termetit që goditi ...
Medial | 22-Sep-2019 17:19
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas termetit që goditi ...

Cakaj: I rëndësishëm fakti që nuk ka pasur viktima nga tërmeti
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar të dielën vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. ...
InFokusi | 22-Sep-2019 17:07
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar të dielën vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. ...

Cakaj për tërmetet: I rëndësishëm fakti që nuk ka pasur viktima
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. “Shpreh ...
Gazeta Observer | 22-Sep-2019 16:54
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. “Shpreh ...

Cakaj: Mirënjohës të gjitha vendeve që ishin të gatshëm të ndihmonin
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në Facebook ka falenderuar të gjitha vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmeteve që goditën vendin. ...
ABCNews | 22-Sep-2019 16:10
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në Facebook ka falenderuar të gjitha vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmeteve që goditën vendin. ...

Cakaj për tërmetet: I rëndësishëm fakti që nuk ka pasur viktima
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. “Shpreh ...
Indeks Online | 22-Sep-2019 16:48
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë. “Shpreh ...

Cakaj mesazh pas tërmeteve: Mirënjohje për vendet mike që mbështetën Shqipërinë
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në Facebook shpreh falenderim për vendet që shprehën gatishmëri për të ndihmuar Shqipërinë pas tërmetit të djeshëm. “Si të gjitha ...
Politiko | 22-Sep-2019 16:42
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në Facebook shpreh falenderim për vendet që shprehën gatishmëri për të ndihmuar Shqipërinë pas tërmetit të djeshëm. “Si të gjitha ...

Tërmetet, Cakaj: I rëndësishëm fakti që nuk ka pasur viktima
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë.
Kosova Press | 22-Sep-2019 16:42
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj ka falënderuar sot vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi vendin një ditë më parë.

Cakaj: Më e rëndësishmja është që s’ka të vdekur nga tërmeti
Ai ka thënë se pavarësisht dëmeve dhe shqetësimeve, më e rëndësishmja mbetet se Shqipëria nuk ka humbur asnjë jetë. Postimi i plotë: Si të gjitha institucionet e Republikës së Shqipërisë, edhe Ministria për Evropën dhe ...
Lajminet | 22-Sep-2019 16:33
Ai ka thënë se pavarësisht dëmeve dhe shqetësimeve, më e rëndësishmja mbetet se Shqipëria nuk ka humbur asnjë jetë. Postimi i plotë: Si të gjitha institucionet e Republikës së Shqipërisë, edhe Ministria për Evropën dhe ...

Cakaj: Më e rëndësishmja është që s’ka të vdekur nga tërmeti
Ministri i Jashtëm e Shqipërisë, Gent Cakaj, ka thënë se ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme është e angazhuar maksimalisht dhe po përcjellë me vëmendje përballimin e situatës pas tërmeteve të djeshme. Ai ka thënë ...
Gazeta Monitor | 22-Sep-2019 16:33
Ministri i Jashtëm e Shqipërisë, Gent Cakaj, ka thënë se ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme është e angazhuar maksimalisht dhe po përcjellë me vëmendje përballimin e situatës pas tërmeteve të djeshme. Ai ka thënë ...

Mesazhi i Kishës Katolike: Ndihmë e solidaritet, shtëpia është e Zotit dhe e mikut
Pas tërmeteve të shumta që përfshinë vendin, kisha katolike në Shqipëri ka shprehur solidarizimin e saj me qytetarët e prekur nga lëkundjet. Në mesazhin e saj kisha ofrohet të ndihmojë qytetarët me ndihma konkrete ...
Telegraf | 22-Sep-2019 14:40
Pas tërmeteve të shumta që përfshinë vendin, kisha katolike në Shqipëri ka shprehur solidarizimin e saj me qytetarët e prekur nga lëkundjet. Në mesazhin e saj kisha ofrohet të ndihmojë qytetarët me ndihma konkrete ...

Tërmeti/ Ministri Cakaj ka një mesazh për shtetet që ndihmuan Shqipërinë
Postuar: 22/09/2019 - 16:03 Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar ...
Sot.Al | 22-Sep-2019 16:06
Postuar: 22/09/2019 - 16:03 Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falenderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar ...

Tërmeti/ Ministri Cakaj: Falënderoj shtetet që kanë ndihmuar Shqipërinë
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falënderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi ...
Lexo | 22-Sep-2019 16:02
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka falënderuar të gjithë vendet që kanë shprehur gatishmërinë për të ndihmuar Shqipërinë, pas tërmetit që goditi ...

Kisha Katolike mban meshë pas tërmeteve në Shqipëri, ofron ndihmë për qytetarët e prekur nga lëkundjet
Pas tërmeteve të shumta që përfshinë vendin, Kisha Katolike në Shqipëri ka shprehur solidarizimin e saj me qytetarët e prekur nga lëkundjet. Në mesazhin e saj kisha ofrohet të ndihmojë qytetarët me ndihma konkrete ...
Telegrafi | 22-Sep-2019 15:11
Pas tërmeteve të shumta që përfshinë vendin, Kisha Katolike në Shqipëri ka shprehur solidarizimin e saj me qytetarët e prekur nga lëkundjet. Në mesazhin e saj kisha ofrohet të ndihmojë qytetarët me ndihma konkrete ...

Cakaj: Më e rëndësishmja është që s’ka të vdekur nga tërmeti
Ministri i Jashtëm e Shqipërisë, Gent Cakaj, ka thënë se ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme është e angazhuar maksimalisht dhe po përcjellë me vëmendje përballimin e situatës pas tërmeteve të djeshme. Ai ka thënë ...
Klan Kosova | 22-Sep-2019 15:55
Ministri i Jashtëm e Shqipërisë, Gent Cakaj, ka thënë se ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme është e angazhuar maksimalisht dhe po përcjellë me vëmendje përballimin e situatës pas tërmeteve të djeshme. Ai ka thënë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved