ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 02:08

Martohen Blero dhe Afrona Dika, pamje nga ceremonia martesore

Martohen Blero dhe Afrona Dika, pamje nga ceremonia martesore
Një prej çifteve më të popullarizuara të skenës shqiptare, Blero Muharremi dhe Afrona Dika, e kanë kurorëzuar me martesë lidhjen e tyre disavjeçare. Në një ceremoni në prezencë familjarëve dhe miqve, në mesin e të ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 23:23
Një prej çifteve më të popullarizuara të skenës shqiptare, Blero Muharremi dhe Afrona Dika, e kanë kurorëzuar me martesë lidhjen e tyre disavjeçare. Në një ceremoni në prezencë familjarëve dhe miqve, në mesin e të ...

Brad Pitt është 55 vjeçar, por me fotosesionin e ri tregon se akoma është i pëlqyer
Hamshori hollivudian, Brad Pitt, ka treguar edhe një herë se po plaket shumë më ngadalë se bashkëmoshatarët e tij. Një prej yjeve më të famshëm të filmit së fundmi ka bërë një set fotografik për revistën GQ duke ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 21:31
Hamshori hollivudian, Brad Pitt, ka treguar edhe një herë se po plaket shumë më ngadalë se bashkëmoshatarët e tij. Një prej yjeve më të famshëm të filmit së fundmi ka bërë një set fotografik për revistën GQ duke ...

Pasi mori gjithë vëmendjen me dukjen e saj në Madrid, Georgina publikon video nga stërvitjet në palestër
Georgina Rodriguez këto ditë ka qenë në qendër të vëmendjes, falë komplimenteve që ia ka dhënë Cristiano Ronaldo gjatë një interviste televizive. Superylli i Juventusit deklaroi për emisionin e Piers Morgan se ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 20:55
Georgina Rodriguez këto ditë ka qenë në qendër të vëmendjes, falë komplimenteve që ia ka dhënë Cristiano Ronaldo gjatë një interviste televizive. Superylli i Juventusit deklaroi për emisionin e Piers Morgan se ...

Megan e mbështet djalin në zgjedhjet e tij: Ai vesh fustane dhe do t’i veshë sa të dëshirojë
Megan Fox është nënë e tre djemve me bashkëshortin Brian Austin Green, ndërsa djali i tyre i madh, Noah, ka vendosur të ndjekë modën duke veshur fustane. Aktorja e famshme ka thënë se ky veprim i djalit të saj nuk i ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 20:36
Megan Fox është nënë e tre djemve me bashkëshortin Brian Austin Green, ndërsa djali i tyre i madh, Noah, ka vendosur të ndjekë modën duke veshur fustane. Aktorja e famshme ka thënë se ky veprim i djalit të saj nuk i ...

Erion Veliaj e uron Capital T: Të lumtë për superkoncertin
Reperi i njohur nga Prishtina, Capital T, ka mbajtur një koncert madhështor në Tiranë të premten mbrëma duke elektrizuar publikun. Në koncertin recital të Trim Ademit, të quajtur “Time Capsule”, ishin të pranishëm ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 18:18
Reperi i njohur nga Prishtina, Capital T, ka mbajtur një koncert madhështor në Tiranë të premten mbrëma duke elektrizuar publikun. Në koncertin recital të Trim Ademit, të quajtur “Time Capsule”, ishin të pranishëm ...

Postimi i Florian Markut pas fitores ndaj Miroslav Serban
Florian Marku i është gëzuar triumfit të radhës në boksin profesionist duke dituar ndaj kundërshtarit çek, Miroslav Serban. Në sallën ikonike të Londrës, York Hall, në prezencë të shumë tifozëve, 26-vjeçari fitoi me ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 17:19
Florian Marku i është gëzuar triumfit të radhës në boksin profesionist duke dituar ndaj kundërshtarit çek, Miroslav Serban. Në sallën ikonike të Londrës, York Hall, në prezencë të shumë tifozëve, 26-vjeçari fitoi me ...

Geti publikon fotografi të tjera me dukjen e re
Ditë më parë Getoar Selimi bëri një ndryshim të madh në dukjen e tij duke tërhequr vëmendjen e fansave të tij të shumtë. Në ndërkohë në profilin e tij në Instagram ka sjellë edhe fotografi të tjera me dukjen e tij të ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 16:49
Ditë më parë Getoar Selimi bëri një ndryshim të madh në dukjen e tij duke tërhequr vëmendjen e fansave të tij të shumtë. Në ndërkohë në profilin e tij në Instagram ka sjellë edhe fotografi të tjera me dukjen e tij të ...

Luana Vjollca në kopertinën e revistës britanike “Global Woman”, rrëfehet për të arriturat dhe fuqizimin e gruas
Bukuroshja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është gjendur këtë muaj në kopertinën e revistës së famshme britanike, “Global Woman”, e cila udhëhiqet nga shqiptarja e suksesshme, Mirela Sulo. Nën titullin “Fuqia që nis ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 16:05
Bukuroshja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është gjendur këtë muaj në kopertinën e revistës së famshme britanike, “Global Woman”, e cila udhëhiqet nga shqiptarja e suksesshme, Mirela Sulo. Nën titullin “Fuqia që nis ...

Alban Skënderaj publikon ‘selfie’ të realizuar në vitet 90'
Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Skënderaj, po vazhdon të jetë produktiv në muzikë dhe shumë aktiv sa i përket koncerteve recitale. Shumë nga aktivitetet e tij, ai i ndan me ndjekësit në rrjetet sociale, duke shprehur ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 15:50
Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Skënderaj, po vazhdon të jetë produktiv në muzikë dhe shumë aktiv sa i përket koncerteve recitale. Shumë nga aktivitetet e tij, ai i ndan me ndjekësit në rrjetet sociale, duke shprehur ...

Jennifer Lopez rivesh pas 20 vitesh fustanin Versace, këngëtarja mahnit të gjithë
SHBA Jennifer Lopez sapo i ka mbushur 50 vjece por këngëtaren edhe një 20-vjecare e ka zili. Ylli i Hollywood-it mbylli shfaqjen e Versace-s në Javën e Modës në Milano dhe të gjithë kanë mbetur me gojë hapur. Këngëtarja ...
BalkanWeb | 20-Sep-2019 22:20
SHBA Jennifer Lopez sapo i ka mbushur 50 vjece por këngëtaren edhe një 20-vjecare e ka zili. Ylli i Hollywood-it mbylli shfaqjen e Versace-s në Javën e Modës në Milano dhe të gjithë kanë mbetur me gojë hapur. Këngëtarja ...

“Nuk ka planet B” – edhe Rita Ora solidarizohet me protestat kundër ndryshimit klimatik
Nga New Yorku në Stamboll, aktivistë të rinj po braktisin shkollën për të kërkuar veprime të menjëhershme mbi ndryshimin e klimës. Kështu ata po iu bashkohen protestave masive që kërkojnë veprim kundër ndryshimit ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 14:08
Nga New Yorku në Stamboll, aktivistë të rinj po braktisin shkollën për të kërkuar veprime të menjëhershme mbi ndryshimin e klimës. Kështu ata po iu bashkohen protestave masive që kërkojnë veprim kundër ndryshimit ...

Morena Taraku vendos në dhëmbë protezë prej ari
Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, shpesh komentohet për jetën e saj luksoze që bën. tash e një kohë, ajo është zhvendosur në Stamboll dhe jeton atje e vetme, në një vilë luksoze të cilën e ka blerë kohë më ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 13:27
Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, shpesh komentohet për jetën e saj luksoze që bën. tash e një kohë, ajo është zhvendosur në Stamboll dhe jeton atje e vetme, në një vilë luksoze të cilën e ka blerë kohë më ...

Një ngjyrë buzëkuqi për çdo shenjë horoskopi, sugjerime nga Rihanna
Pavarësisht se kush planet ndikon në gjendjen tuaj shpirtërore apo dhe në zgjedhjet e pamjes, shumë prej nesh rregullisht i shikojnë yjet për udhëzim. Kështu mesa duket bën edhe këngëtarja Rihanna, e cila së fundmi duke ...
Gazeta Observer | 21-Sep-2019 22:01
Pavarësisht se kush planet ndikon në gjendjen tuaj shpirtërore apo dhe në zgjedhjet e pamjes, shumë prej nesh rregullisht i shikojnë yjet për udhëzim. Kështu mesa duket bën edhe këngëtarja Rihanna, e cila së fundmi duke ...

Gashi synon ‘Grammy-n’ me albumin e ri (FOTO)
Gashi i ka vënë vetes synime të mëdha pas publikimit të albumit. Gashi dje publikoi albumin e tij të parë në karrierë dhe këngët e tij po dëgjohen anë e mbanë botës. Pas 24 orëve të suksesshme tani reperi me prejardhje ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 21:36
Gashi i ka vënë vetes synime të mëdha pas publikimit të albumit. Gashi dje publikoi albumin e tij të parë në karrierë dhe këngët e tij po dëgjohen anë e mbanë botës. Pas 24 orëve të suksesshme tani reperi me prejardhje ...

Vesa Luma punësohet në një shkollë muzike në Zelandën e Re
Këngëtarja e njohur, Vesa Luma, është rikthyer në Zelandën e Re, pas një qëndrimi disa mujor në vendlindjen e saj, në Prishtinë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Big Basta, bashkë me djalin e tyre Lianin, janë tashmë banorë ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 11:08
Këngëtarja e njohur, Vesa Luma, është rikthyer në Zelandën e Re, pas një qëndrimi disa mujor në vendlindjen e saj, në Prishtinë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Big Basta, bashkë me djalin e tyre Lianin, janë tashmë banorë ...

Elita Rudi dedikim special për Gjikon në një vjetorin e martesës
Janë mbushur një vit që nga dita kur Elita Rudi dhe Gjiko kishin kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre, dhe për këtë ditë të veçantë çifti kanë ndarë fjalë emocionuese, shkruan . Moderatorja ka publikuar disa momente ...
Lajminet | 21-Sep-2019 21:35
Janë mbushur një vit që nga dita kur Elita Rudi dhe Gjiko kishin kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre, dhe për këtë ditë të veçantë çifti kanë ndarë fjalë emocionuese, shkruan . Moderatorja ka publikuar disa momente ...

Ky fustan superseksi ishte arsyeja që u shpik ‘Google Images’
Në korrik të këtij viti, Jennifer Lopez i ka mbushur 50 vjet, mirëpo arrin të marrë vëmendje sa herë që shfaqet në evenimente publike. Afro dy dekada më parë (në vitin 2000), këngëtarja dhe aktorja u bë kryetemë mediave ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 20:57
Në korrik të këtij viti, Jennifer Lopez i ka mbushur 50 vjet, mirëpo arrin të marrë vëmendje sa herë që shfaqet në evenimente publike. Afro dy dekada më parë (në vitin 2000), këngëtarja dhe aktorja u bë kryetemë mediave ...

Pse filmi i ri i Jennifer Lopez me striptiste është ndaluar në kinema?
Një njoftim zyrtar është lëshuar! Jennifer Lopez ka qenë kryetitull në tabloide këtë javë jo vetëm për atë momentin e jashtëzakonshëm të fustanit Versace gjatë javës së modës në Milano. Filmi i saj i fundit, Hustlers, ...
Prive | 21-Sep-2019 20:34
Një njoftim zyrtar është lëshuar! Jennifer Lopez ka qenë kryetitull në tabloide këtë javë jo vetëm për atë momentin e jashtëzakonshëm të fustanit Versace gjatë javës së modës në Milano. Filmi i saj i fundit, Hustlers, ...

Pavarësisht tërmetit, Blero dhe Afrona i thonë “po” njëri-tjetrit në vendin bregdetar
Pavarësisht se shumë pranë tyre ka ndodhur një termet shumë i fuqishëm, kjo nuk ka ndikuar në dasmën e Afronës dhe Bleros, të cilët kanë kurorëzuar dashurinë e tyre sot në martesë, në Shëngjin. Afrona Dika dhe Blero, ...
Politiko | 21-Sep-2019 20:27
Pavarësisht se shumë pranë tyre ka ndodhur një termet shumë i fuqishëm, kjo nuk ka ndikuar në dasmën e Afronës dhe Bleros, të cilët kanë kurorëzuar dashurinë e tyre sot në martesë, në Shëngjin. Afrona Dika dhe Blero, ...

Lulja e Medës zgjedh të duket si asnjëherë më parë, për dasmën e Bleros me Afronën
Luljeta Përgjeqaj, gruaja e këngëtarit të mirënjohur Medës, është lavdëruar gjithnjë për look-un e saj tejet të kuruar, nga ndjekësit e saj në Instagram. View this post on Instagram @salloninjomza @walonefashiongroup ...
Prive | 21-Sep-2019 20:24
Luljeta Përgjeqaj, gruaja e këngëtarit të mirënjohur Medës, është lavdëruar gjithnjë për look-un e saj tejet të kuruar, nga ndjekësit e saj në Instagram. View this post on Instagram @salloninjomza @walonefashiongroup ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved