ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/08/2020 03:08

Hashash me gomar drejt Maqedonisë, arrestohen dy burra në Përrenjas

Hashash me gomar drejt Maqedonisë, arrestohen dy burra në Përrenjas
mapo.al Dy burra të moshës 47 dhe 22 vjeç janë arrestuar në fshatin Rrajcë të Përrenjasit teksa tentonin të transportonin drogë drejt Maqedonisë së Veriut. Policia tha se ato janë kapur në kushtet e flagrancës ndërsa u ...
Mapo | 21-Sep-2019 11:10
mapo.al Dy burra të moshës 47 dhe 22 vjeç janë arrestuar në fshatin Rrajcë të Përrenjasit teksa tentonin të transportonin drogë drejt Maqedonisë së Veriut. Policia tha se ato janë kapur në kushtet e flagrancës ndërsa u ...

I shpallur në kërkim për vjedhje, pranga 52 vjeçarit në Berat
Një 52 vjeçar i shpallur në kërkim për vjedhje është vënë në prangat e policisë. Ndalimi i 52 vjeçarit A.C., është bërë pasi ishte shpallur në kërkim policor për veprën penale “Vjedhja”. Sipas policisë 52-vjeçari, në ...
VizionPlus | 21-Sep-2019 15:23
Një 52 vjeçar i shpallur në kërkim për vjedhje është vënë në prangat e policisë. Ndalimi i 52 vjeçarit A.C., është bërë pasi ishte shpallur në kërkim policor për veprën penale “Vjedhja”. Sipas policisë 52-vjeçari, në ...

Drogë me gomar nga Prrenjasi në Maqedoni, arrestohen 2 kafsharët që po kalonin kufirin
Policia e Elbasanit, pas informacioneve se dy persona po tentonin të trafikonin drogë nëpërmjet kufirit jeshil për në Maqedoninë e Veriut, ka organizuar një operacion Policinë Kufitare të Qafë Thanës dhe Policinë e ...
Telegraf | 21-Sep-2019 11:14
Policia e Elbasanit, pas informacioneve se dy persona po tentonin të trafikonin drogë nëpërmjet kufirit jeshil për në Maqedoninë e Veriut, ka organizuar një operacion Policinë Kufitare të Qafë Thanës dhe Policinë e ...

Mbillnin kanabis në zonat e thella të veriut, arrestohen tre vëllezër
Tre vëllezër janë arrestuar në kuadër të operacionit “Brebulla” pasi akuzohen për kultivim të bimëve narkotike. Ata ishin mbajtur nën vëzhgim për 3 muaj pasi kishte të dhëna se kishin mbjelle kanabis në zonën e e ...
VizionPlus | 21-Sep-2019 10:53
Tre vëllezër janë arrestuar në kuadër të operacionit “Brebulla” pasi akuzohen për kultivim të bimëve narkotike. Ata ishin mbajtur nën vëzhgim për 3 muaj pasi kishte të dhëna se kishin mbjelle kanabis në zonën e e ...

Linjë kanabisi Shqipëri-Maqedoni, lënda narkotike transportohej me kafshë pune
Pas informacioneve të marra në rrugë operative se dy shtetas po tentonin të trafikonin lëndë narkotike nëpërmjet kufirit jeshil për në Maqedoninë e Veriut, Policia e Elbasanit menjëherë ka organizuar punën dhe në ...
Top Channel | 21-Sep-2019 10:25
Pas informacioneve të marra në rrugë operative se dy shtetas po tentonin të trafikonin lëndë narkotike nëpërmjet kufirit jeshil për në Maqedoninë e Veriut, Policia e Elbasanit menjëherë ka organizuar punën dhe në ...

Transportonin me kafshë drogë drejt Maqedonisë së Veriut, pranga dy trafikantëve
Finalizohet operacioni “Rrajca”, ndersa ne pranga kane rene dy persona per transport droge. NJOFTIMI I POLICISE Operacioni për goditjen e veprimtarisë së paligjshme të trafikimit të narkotikëve. Operacioni nga Seksioni ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 10:20
Finalizohet operacioni “Rrajca”, ndersa ne pranga kane rene dy persona per transport droge. NJOFTIMI I POLICISE Operacioni për goditjen e veprimtarisë së paligjshme të trafikimit të narkotikëve. Operacioni nga Seksioni ...

Zbulohe rruga e trafikut të drogës me kafshë drejt Maqedonisë së Veriut
55 kilogramë lëndë narkotike Cannabis Sativa janë sekuestruar në kuadër të operacionit “Rrajca” nga policia e Prrenjasit dhe ajo stacionit të Qafe Thanës. Operacioni u ndërmor pas informacioneve se dy shtetas po ...
VizionPlus | 21-Sep-2019 10:35
55 kilogramë lëndë narkotike Cannabis Sativa janë sekuestruar në kuadër të operacionit “Rrajca” nga policia e Prrenjasit dhe ajo stacionit të Qafe Thanës. Operacioni u ndërmor pas informacioneve se dy shtetas po ...

Kultivonin kanabis në zonë malore në Shkodër, pranga 3 vëllzërve
Tre vëllezër kanë rënë në prangat e Policisë së Shkodrës për kultivim të bimkëve narkotike. Operacioni i Policisë i koduar “Brebulla” pas një hetimi 3-mujor çoi në pranga vëllezërit K.S. 33 vjeç, D.S. 26 vjeç dhe L.S. ...
ABCNews | 21-Sep-2019 11:12
Tre vëllezër kanë rënë në prangat e Policisë së Shkodrës për kultivim të bimkëve narkotike. Operacioni i Policisë i koduar “Brebulla” pas një hetimi 3-mujor çoi në pranga vëllezërit K.S. 33 vjeç, D.S. 26 vjeç dhe L.S. ...

Kultivuan kanabis në mal: Përgjimet “tradhëtojnë” vëllezërit, prangosen pas tre muajsh hetime
Policia e Shkodrës, pas informacioneve të marra në rrugë operative se disa persona tentonin të kultivonin bimë narkotike në zonën e Toplanës, janë referuar materialet proceduriale në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës ...
GazetaTema | 21-Sep-2019 10:16
Policia e Shkodrës, pas informacioneve të marra në rrugë operative se disa persona tentonin të kultivonin bimë narkotike në zonën e Toplanës, janë referuar materialet proceduriale në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës ...

Transportonin drogë me kafshë drejt Maqedonisë  së Veriut, 2 në pranga
Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë së Elbasanit për trafik droge. Operacioni “Rrajca” çoi në pranga 47 vjeçarin me iniciale A. B. dhe 22 vjeçarin me iniciale I. B., të dy banues në fshatin Sutaj-Prrenjas. Të ...
ABCNews | 21-Sep-2019 10:53
Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë së Elbasanit për trafik droge. Operacioni “Rrajca” çoi në pranga 47 vjeçarin me iniciale A. B. dhe 22 vjeçarin me iniciale I. B., të dy banues në fshatin Sutaj-Prrenjas. Të ...

Kanabis me mushka drejt Maqedonisë së Veriut, dy të arrestuar në Përrenjas
Nga policia e Elbasanit janë sekuestruar 55 kilogramë lëndë narkotike Cannabis Sativa. Nga policia janë arrestuar A. B., 47 vjeç, dhe I. B., 22 vjeç, të dy banues në fshatin Sutaj-Prrenjas pasi po transportonin sasinë e ...
Lapsi | 21-Sep-2019 10:44
Nga policia e Elbasanit janë sekuestruar 55 kilogramë lëndë narkotike Cannabis Sativa. Nga policia janë arrestuar A. B., 47 vjeç, dhe I. B., 22 vjeç, të dy banues në fshatin Sutaj-Prrenjas pasi po transportonin sasinë e ...

Linjë kanabisi Shqipëri-Maqedoni, lënda narkotike transportohej me kafshë pune
Pas informacioneve të marra në rrugë operative se dy shtetas po tentonin të trafikonin lëndë narkotike nëpërmjet kufirit jeshil për në Maqedoninë e Veriut, Policia e Elbasanit menjëherë ka organizuar punën dhe në ...
Gazeta Dita | 21-Sep-2019 11:33
Pas informacioneve të marra në rrugë operative se dy shtetas po tentonin të trafikonin lëndë narkotike nëpërmjet kufirit jeshil për në Maqedoninë e Veriut, Policia e Elbasanit menjëherë ka organizuar punën dhe në ...

Linjë kanabisi Shqipëri-Maqedoni, lënda narkotike transportohej me kafshë pune
Pas informacioneve të marra në rrugë operative se dy shtetas po tentonin të trafikonin lëndë narkotike nëpërmjet kufirit jeshil për në Maqedoninë e Veriut, Policia e Elbasanit menjëherë ka organizuar punën dhe në ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 11:22
Pas informacioneve të marra në rrugë operative se dy shtetas po tentonin të trafikonin lëndë narkotike nëpërmjet kufirit jeshil për në Maqedoninë e Veriut, Policia e Elbasanit menjëherë ka organizuar punën dhe në ...

Mbillnin kanabis në zonën e Toplanës, pranga 3 vëllezërve në Shkodër
Tre vëllezër kanë rënë në pranga pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Në kuadër të operacionit të koduar “Brebulla”, u arrestuan shtetasit me inicialet K.S., 33 vjeç; D.S., 26 vjeç dhe L.S., 35 vjeç, ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 09:53
Tre vëllezër kanë rënë në pranga pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Në kuadër të operacionit të koduar “Brebulla”, u arrestuan shtetasit me inicialet K.S., 33 vjeç; D.S., 26 vjeç dhe L.S., 35 vjeç, ...

Kultivuan kanabis në mal, vëllezërit arrestohen pas tre muajsh përgjime
Policia e Shkodrës, pas informacioneve të marra në rrugë operative se disa persona tentonin të kultivonin bimë narkotike në zonën e Toplanës, janë referuar materialet proceduriale në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës ...
Top Channel | 21-Sep-2019 09:52
Policia e Shkodrës, pas informacioneve të marra në rrugë operative se disa persona tentonin të kultivonin bimë narkotike në zonën e Toplanës, janë referuar materialet proceduriale në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës ...

Drogë drejt Maqedonisë së Veriut, kapen ‘mat’ dy persona nga Elbasani, nuk do ta besoni me çfarë po e transportonin
Postuar: 21/09/2019 - 10:45 Policia e Elbasanit ka finalizuar operacioni “Rrajca”, ku ka vënë në pranga dy persona. Shtetasit me iniciale A. B., 47 vjeç, dhe I. B., 22 vjeç, janë kapur në flagrancë gjatë operacionit ...
Sot.Al | 21-Sep-2019 10:46
Postuar: 21/09/2019 - 10:45 Policia e Elbasanit ka finalizuar operacioni “Rrajca”, ku ka vënë në pranga dy persona. Shtetasit me iniciale A. B., 47 vjeç, dhe I. B., 22 vjeç, janë kapur në flagrancë gjatë operacionit ...

Linjë kanabisi Shqipëri-Maqedoni, lënda narkotike transportohej me kafshë pune
Pas informacioneve të marra në rrugë operative se dy shtetas po tentonin të trafikonin lëndë narkotike nëpërmjet kufirit jeshil për në Maqedoninë e Veriut, Policia e Elbasanit menjëherë ka organizuar punën dhe në ...
Lajmi i Fundit | 21-Sep-2019 10:46
Pas informacioneve të marra në rrugë operative se dy shtetas po tentonin të trafikonin lëndë narkotike nëpërmjet kufirit jeshil për në Maqedoninë e Veriut, Policia e Elbasanit menjëherë ka organizuar punën dhe në ...

Përdornin kafshë për transportin e drogës drejt Maqedonisë së Veriut, arrestohen trafikantët
Dy persona janë arrestuar nga policia e Elbasanit gjatë operacionit ‘Rrajca’, pasi transportonin rreth 55 kilogramë kanabis me mushkë drejt Maqedonisë. Të arrestuarit janë A.B 47 vjeç dhe I.B 22 vjeç, banues në fshatin ...
Politiko | 21-Sep-2019 10:40
Dy persona janë arrestuar nga policia e Elbasanit gjatë operacionit ‘Rrajca’, pasi transportonin rreth 55 kilogramë kanabis me mushkë drejt Maqedonisë. Të arrestuarit janë A.B 47 vjeç dhe I.B 22 vjeç, banues në fshatin ...

Pas muajsh përgjime, arrestohen 3 vëllezërit shkodranë që mbillnin kanabis në hone
Policia e Shkodrës, pas informacioneve të marra në rrugë operative se disa persona tentonin të kultivonin bimë narkotike në zonën e Toplanës, janë referuar materialet proceduriale në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës ...
Lajmi i Fundit | 21-Sep-2019 10:35
Policia e Shkodrës, pas informacioneve të marra në rrugë operative se disa persona tentonin të kultivonin bimë narkotike në zonën e Toplanës, janë referuar materialet proceduriale në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës ...

Transportonin me kafshë dro.gë drejt Maqedonisë së Veriut, pranga dy trafikantëve
Dy persona kanë rënë në pranga, pasi akuzohen për transport të lëndëve narkotike. Burime zyrtare nga policia e Elbasanit bënë me dije se në kuadër të operacionit “Rrajca” ku u sekuestruan 55 kg drogë, pas hekurave ...
Medial | 21-Sep-2019 10:33
Dy persona kanë rënë në pranga, pasi akuzohen për transport të lëndëve narkotike. Burime zyrtare nga policia e Elbasanit bënë me dije se në kuadër të operacionit “Rrajca” ku u sekuestruan 55 kg drogë, pas hekurave ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved