ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 03:29

Tërmeti, MAS: Të dielën inspektim shkollave për dëmet

Tërmeti, MAS: Të dielën inspektim shkollave për dëmet
mapo.al Ministria e Arsimit dhe Sporteve njofton se shkollat në vend janë në gjendje optimale për vazhdimësinë e mësimit, pas tërmetit 5.8 ballë që goditi vendin. MAS thekson se “ka disa shkolla me dëmtime të vogla në ...
Mapo | 21-Sep-2019 20:55
mapo.al Ministria e Arsimit dhe Sporteve njofton se shkollat në vend janë në gjendje optimale për vazhdimësinë e mësimit, pas tërmetit 5.8 ballë që goditi vendin. MAS thekson se “ka disa shkolla me dëmtime të vogla në ...

Keni bërë plane për fundjavën? Ja si do të jetë moti. Nga e mërkura…
Keni bërë plane për fundjavën dhe doni të dini se si është moti? Sipas Meteoalb fundjava do të karakterizohet nga moti i kthjellet dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin. Përsa i përket javës tjetër, sërish ...
BalkanWeb | 21-Sep-2019 08:01
Keni bërë plane për fundjavën dhe doni të dini se si është moti? Sipas Meteoalb fundjava do të karakterizohet nga moti i kthjellet dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin. Përsa i përket javës tjetër, sërish ...

Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta.
Top Channel | 21-Sep-2019 07:29
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta.

Moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut
Ditët e para të muajit të ri do të jenë pranverore shikuar nga temperaturat ndërsa moti do të jetë stabil dhe i thatë duke mos përfshirë këtu ditën e shtunë kur do të ketë këtu kushte për reshje lokale të shiut dhe borë ...
Telegrafi | 28-Feb-2019 20:55
Ditët e para të muajit të ri do të jenë pranverore shikuar nga temperaturat ndërsa moti do të jetë stabil dhe i thatë duke mos përfshirë këtu ditën e shtunë kur do të ketë këtu kushte për reshje lokale të shiut dhe borë ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti në Maqedoni të Veriut do të jetë kryesisht me diell dhe me temperatura të ulëta. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 gradë celsius deri nëntë gradë celsius kurse temperatura gjatë ditës do të lëvizë nga ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 09:11
Moti në Maqedoni të Veriut do të jetë kryesisht me diell dhe me temperatura të ulëta. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 gradë celsius deri nëntë gradë celsius kurse temperatura gjatë ditës do të lëvizë nga ...

Si do të jetë moti këtë të shtunë?
RRITJA e vlerave barike do të diktojë orët e paradites tw kwsaj tw shtune. Mot me kthjellime dhe vranësira të lehta në bregdet dhe zonat e ulëta POR vranësira më të dendura do të ketë në zonat verilindore dhe ...
VizionPlus | 21-Sep-2019 07:01
RRITJA e vlerave barike do të diktojë orët e paradites tw kwsaj tw shtune. Mot me kthjellime dhe vranësira të lehta në bregdet dhe zonat e ulëta POR vranësira më të dendura do të ketë në zonat verilindore dhe ...

Edhe nesër mot me diell, nga e hëna shi dhe bubullima
Edhe nesër do të mbajë mot me diell, ndërsa nga e hëna pasdite dhe të martën, sinoptikanët paralajmërojnë reshje të kohëpaskohshme të shiut dhe paraqitje lokale të bubullimave. Nesër, temperaturat e mëngjesit do të jenë ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 21:47
Edhe nesër do të mbajë mot me diell, ndërsa nga e hëna pasdite dhe të martën, sinoptikanët paralajmërojnë reshje të kohëpaskohshme të shiut dhe paraqitje lokale të bubullimave. Nesër, temperaturat e mëngjesit do të jenë ...

Moti, fundjava me mot të kthjellët, por të martën…
Keni bërë plane për fundjavën dhe doni të dini se si është moti? Sipas Meteoalb fundjava do të karakterizohet nga moti i kthjellet dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin. Përsa i përket javës tjetër, sërish ...
Lapsi | 21-Sep-2019 09:00
Keni bërë plane për fundjavën dhe doni të dini se si është moti? Sipas Meteoalb fundjava do të karakterizohet nga moti i kthjellet dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin. Përsa i përket javës tjetër, sërish ...

Gjatë ditës së nesërme moti do të jetë kryesisht me diell
Gjatë ditës së nesërme moti do të jetë kryesisht me diell, ndërsa nga pasditja e ditës së hënë dhe të martën pritet të ketë reshje të shiut. Temperaturat e mëngjesit gjatë ditës së nesërme do të jenë të ulëta, ndërsa në ...
Flaka | 21-Sep-2019 18:32
Gjatë ditës së nesërme moti do të jetë kryesisht me diell, ndërsa nga pasditja e ditës së hënë dhe të martën pritet të ketë reshje të shiut. Temperaturat e mëngjesit gjatë ditës së nesërme do të jenë të ulëta, ndërsa në ...

Surprizon moti, fundjava me diell, por të hënën…
mapo.al Fundjava me diell do t’i lërë vendin ditëve me reshje dhe temperatura të ulta. Meteorologët thonë se problem do të jetë era e fortë ndërsa pas së martës temperaturat do të pësojnë rritje graduale dhe do të kapin ...
Mapo | 20-Sep-2019 19:33
mapo.al Fundjava me diell do t’i lërë vendin ditëve me reshje dhe temperatura të ulta. Meteorologët thonë se problem do të jetë era e fortë ndërsa pas së martës temperaturat do të pësojnë rritje graduale dhe do të kapin ...

Ja si do të jetë koha të shtunën dhe të dielën..
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore me origjinë nga kontinentale të cilat po ifluencojnë në territorin Shqipërisë dhe Kosovë mot të stabilizuar. E shtunë, dt 21 shtator 2019 moti do të ...
Standard | 21-Sep-2019 15:40
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore me origjinë nga kontinentale të cilat po ifluencojnë në territorin Shqipërisë dhe Kosovë mot të stabilizuar. E shtunë, dt 21 shtator 2019 moti do të ...

Edhe nesër mot me diell, nga e hëna shi dhe bubullima
Shkup, 21 shtator 2019 (MEDIAL) – Edhe nesër do të mbajë mot me diell, ndërsa nga e hëna pasdite dhe të martën, sinoptikanët paralajmërojnë reshje të kohëpaskohshme të shiut dhe paraqitje lokale të bubullimave. Nesër, ...
Medial | 21-Sep-2019 13:24
Shkup, 21 shtator 2019 (MEDIAL) – Edhe nesër do të mbajë mot me diell, ndërsa nga e hëna pasdite dhe të martën, sinoptikanët paralajmërojnë reshje të kohëpaskohshme të shiut dhe paraqitje lokale të bubullimave. Nesër, ...

Moti sot
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë kryesisht me diell dhe i freskët me temperatura të ulëta të mëngjesit dhe me erë të lehtë deri mesatare juglindore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 1 deri 5 ...
IliriaNews | 21-Sep-2019 11:48
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë kryesisht me diell dhe i freskët me temperatura të ulëta të mëngjesit dhe me erë të lehtë deri mesatare juglindore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 1 deri 5 ...

Vranësira dhe reshje shiu gjatë ditës së sotme
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë ...
Gazeta Express | 21-Sep-2019 11:14
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë ...
TetovaSot | 21-Sep-2019 10:46
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë ...

Parashikimi i motit për sot
Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus gjashtë deri në dy gradë, ndërsa e ditës prej 10 deri në 22 gradë Celsius. Në Shkup do të mbajë mot me vranësira të ndryshueshme dhe më i nxehtë me periudha me diell dhe ...
Shenja | 09-Feb-2016 11:02
Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus gjashtë deri në dy gradë, ndërsa e ditës prej 10 deri në 22 gradë Celsius. Në Shkup do të mbajë mot me vranësira të ndryshueshme dhe më i nxehtë me periudha me diell dhe ...

Në fundjavë kthjellët dhe me diell, mëngjesi i ftohtë
Në fillim të javës së ardhshme priten reshje shiu. Fushat e presionit të lartë nga Europa qendrore në fundjavë do të shtrihen mbi rajon, që pritet të favorizojnë mot të kthjellët, mirëpo masat e ftohta ajrore që kanë ...
Telegrafi | 21-Sep-2019 00:06
Në fillim të javës së ardhshme priten reshje shiu. Fushat e presionit të lartë nga Europa qendrore në fundjavë do të shtrihen mbi rajon, që pritet të favorizojnë mot të kthjellët, mirëpo masat e ftohta ajrore që kanë ...

Moti në fundjavë stabil, javën e ardhshme fillojnë reshjet
Fundjavë në Kosovë pritet të karakterizohet me mot të kthjellët dhe me diell, teksa mëngjeset parashihen të jenë të ftohta. Në fillim të javës së ardhshme priten reshje shiu, njofton Prishtina Weather. Shërbimi i......
Zeri | 21-Sep-2019 09:18
Fundjavë në Kosovë pritet të karakterizohet me mot të kthjellët dhe me diell, teksa mëngjeset parashihen të jenë të ftohta. Në fillim të javës së ardhshme priten reshje shiu, njofton Prishtina Weather. Shërbimi i......

Moti në Shqipëri
Sipas Meteoalb fundjava në Shqipëri do të karakterizohet nga moti i kthjellet dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin. Ndërkaq sa i përket javës tjetër, sërish pritet zhvillim i vranësirave duke sjellë shira në të ...
EkonomiaOnline | 21-Sep-2019 09:18
Sipas Meteoalb fundjava në Shqipëri do të karakterizohet nga moti i kthjellet dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin. Ndërkaq sa i përket javës tjetër, sërish pritet zhvillim i vranësirave duke sjellë shira në të ...

Shijojeni edhe këtë fundjavë, moti do të jetë me diell
Kjo fundjavë edhe pse jo me temperatura ekstreme, do të mbizotërohet nga kthjellimet, dhe dielli, pothuajse në të gjithë territorin e vendit. Meteorologët paralajmërojnë se pas fundjavës, e hëna pritet që të nisë me ...
Dritare | 21-Sep-2019 09:14
Kjo fundjavë edhe pse jo me temperatura ekstreme, do të mbizotërohet nga kthjellimet, dhe dielli, pothuajse në të gjithë territorin e vendit. Meteorologët paralajmërojnë se pas fundjavës, e hëna pritet që të nisë me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved