ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/07/2020 02:18

Reperi amerikan Ja Rule kopjon idenë e Capital T për koncertin recital “Time Capsule”?

Reperi amerikan Ja Rule kopjon idenë e Capital T për koncertin recital “Time Capsule”?
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka planifikuar që më 20 shtator të mbajë një koncert recital “Time Capsule”, në Sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë. Ai dhe ekipi i tij kanë bërë gati gjithçka që koncerti të shkojë sa ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 23:09
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka planifikuar që më 20 shtator të mbajë një koncert recital “Time Capsule”, në Sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë. Ai dhe ekipi i tij kanë bërë gati gjithçka që koncerti të shkojë sa ...

Gashi publikon klipin “Safety” me DJ Snake
Reperi i njohur shqiptar me famë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Gashi, muajin e kaluar publikoi bashkëpunimin e tij të ri me DJ Snake. “Safety” titullohet kënga e tyre, e cila është pritur mirë nga publiku, ndonëse ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 20:03
Reperi i njohur shqiptar me famë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Gashi, muajin e kaluar publikoi bashkëpunimin e tij të ri me DJ Snake. “Safety” titullohet kënga e tyre, e cila është pritur mirë nga publiku, ndonëse ...

Getinjo publikon fotografi me dy femra të zhveshura në dhomën e hotelit
Reperi i njohur, Getinjo, herë pas here rrëmben vëmendjen e fansave përmes postimeve të tij në rrjetet sociale. Një gjë e tillë ka ndodhur edhe me fotografinë e fundit, që ai ka publikuar në rrjetin social Instagram. ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 19:21
Reperi i njohur, Getinjo, herë pas here rrëmben vëmendjen e fansave përmes postimeve të tij në rrjetet sociale. Një gjë e tillë ka ndodhur edhe me fotografinë e fundit, që ai ka publikuar në rrjetin social Instagram. ...

Anxhelina Hadërgjonaj e pakënaqur me stilin e flokëve të saj: Dukem si katundare
Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria. Së fundmi, ajo ka publikuar një video në ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 18:38
Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria. Së fundmi, ajo ka publikuar një video në ...

Rita Ora publikon video nga qëndrimi i saj në Prishtinë, teksa fliste shqip me kushëririn para Koncertit të Pavarësisë
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, krenohet gjithmonë me vendlindjen e saj. Ndonëse jeton dhe vepron në Britaninë e madhe, ajo nuk heziton që të shpreh ndjenjat e saj të patriotizmit kudo. Së fundmi, Rita ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 18:09
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, krenohet gjithmonë me vendlindjen e saj. Ndonëse jeton dhe vepron në Britaninë e madhe, ajo nuk heziton që të shpreh ndjenjat e saj të patriotizmit kudo. Së fundmi, Rita ...

Enca i heq të gjitha rrobat, pjesët intime i mbulon me një ari lodër
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, jo pak herë përflitet për postimet e vazhdueshme që publikon në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar dy fotografi të reja, në të cilat shihet i ka hequr të gjitha ...
Arbresh | 19-Sep-2019 23:44
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, jo pak herë përflitet për postimet e vazhdueshme që publikon në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar dy fotografi të reja, në të cilat shihet i ka hequr të gjitha ...

Reperi amerikan kopjon idenë e Capital T për koncertin “Time Capsule”?
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka planifikuar që më 20 shtator të mbajë një koncert recital “Time Capsule”, në Sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë. Ai dhe ekipi i tij kanë bërë gati gjithçka që koncerti të shkojë sa ...
Indeks Online | 19-Sep-2019 23:13
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka planifikuar që më 20 shtator të mbajë një koncert recital “Time Capsule”, në Sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë. Ai dhe ekipi i tij kanë bërë gati gjithçka që koncerti të shkojë sa ...

Shkurte Fejza në top-formë nga pushimet në Greqi
Shkurte Fejza pas një sezone të stërngarkuar, po shijon pushimet e merituara, shkruan . Ajo bashkë me bashkëshortin e saj po pushojnë në bregdet, ndërsa kohë pas kohe sjell pamje nga vendet që po i vizitojnë. Së fundi, ...
Lajminet | 19-Sep-2019 22:48
Shkurte Fejza pas një sezone të stërngarkuar, po shijon pushimet e merituara, shkruan . Ajo bashkë me bashkëshortin e saj po pushojnë në bregdet, ndërsa kohë pas kohe sjell pamje nga vendet që po i vizitojnë. Së fundi, ...

Celine Dion sjell tri këngë të reja
Celina Dion ka publikuar tri këngë të reja, të cilat janë pjesë e albumit të saj të ri, shkruan . Tri projektet e reja të yllit botëror janë “Imperfections”, “Lying Down” dhe “Courage”, që i solli vetëm në versionin ...
Lajminet | 19-Sep-2019 22:01
Celina Dion ka publikuar tri këngë të reja, të cilat janë pjesë e albumit të saj të ri, shkruan . Tri projektet e reja të yllit botëror janë “Imperfections”, “Lying Down” dhe “Courage”, që i solli vetëm në versionin ...

Luana Vjollca nxjerr spotin. Ja kur nis ‘Shiko kush luan’!
Pasditen e sotme, moderatorja Luana Vjollca, ka nxjerrë spotin e emisionit të saj “Shiko kush luan”. E veshur me kostum punëtori dhe me mjete pune, Luana shfaqet duke përgatitur skenën. Visualizza questo post su ...
Dritare | 19-Sep-2019 20:25
Pasditen e sotme, moderatorja Luana Vjollca, ka nxjerrë spotin e emisionit të saj “Shiko kush luan”. E veshur me kostum punëtori dhe me mjete pune, Luana shfaqet duke përgatitur skenën. Visualizza questo post su ...

Dua Lipa e mrekullueshme në kopertinën e “Vogue Spain”
Artistja shqiptare me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, është personazhi i preferuar i shumë prej revistave me nam botëror. Së fundmi, ajo ka pozuar për revistën e famshme “Vogue” në edicionin e saj spanjoll. Këngëtarja ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 17:34
Artistja shqiptare me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, është personazhi i preferuar i shumë prej revistave me nam botëror. Së fundmi, ajo ka pozuar për revistën e famshme “Vogue” në edicionin e saj spanjoll. Këngëtarja ...

Nga ky postim i dyshimtë, fansat mendojnë se Kylie Jenner u nda nga i dashuri
Kylie Jenner së fundmi ka postuar një selfie në llogarinë e saj personale në Instagram, brenda dollapit të saj gjigant. View this post on Instagram ain’t a game, boy
Prive | 19-Sep-2019 20:21
Kylie Jenner së fundmi ka postuar një selfie në llogarinë e saj personale në Instagram, brenda dollapit të saj gjigant. View this post on Instagram ain’t a game, boy

Nga Prishtina në pasarelën e ‘Prada’: Njihuni me Sihana Shalaj (FOTO)
Parada e ‘Prada’ mund të jetë ëndërr në sirtar për shumëkë mirëpo një modele kosovare një gjë të tillë tashmë e ka shndërruar në realitet! Fjala është për Sihana Shalën, një emër premtues që ia ka dalë të sfilojë në ...
Prive | 19-Sep-2019 20:14
Parada e ‘Prada’ mund të jetë ëndërr në sirtar për shumëkë mirëpo një modele kosovare një gjë të tillë tashmë e ka shndërruar në realitet! Fjala është për Sihana Shalën, një emër premtues që ia ka dalë të sfilojë në ...

Deputeti Alket Hyseni jep një lajm të gëzuar për qytetarët e Delvinës
Dwputeti Alket Hyseni jep një lajm të gëzuar për qytetarët e Delvinës View this post on Instagram Lajm i madh për qytetarët e Delvinës A post shared by Saranda Web (@saranda.web) on Sep 19, 2019 at 11:00am PDT
Saranda Web | 19-Sep-2019 20:05
Dwputeti Alket Hyseni jep një lajm të gëzuar për qytetarët e Delvinës View this post on Instagram Lajm i madh për qytetarët e Delvinës A post shared by Saranda Web (@saranda.web) on Sep 19, 2019 at 11:00am PDT

Linda Halimi pa pikë turpi ekspozon krejt gjoksin, publikon foto në Instagram
Maluma është një prej këngëtarëve i cili po e merr vëmendjen maksimale nëpër rrjete sociale, sidomos në Instagram. Ai po konsiderohet si një prej artistëve pas të cilit po ‘çmenden’ vajzat, e Maluma po ua bën akoma më ...
GazetaBlic | 19-Sep-2019 20:03
Maluma është një prej këngëtarëve i cili po e merr vëmendjen maksimale nëpër rrjete sociale, sidomos në Instagram. Ai po konsiderohet si një prej artistëve pas të cilit po ‘çmenden’ vajzat, e Maluma po ua bën akoma më ...

Me pak fjalë, Ermal Mamaqi rrëfen sekretin për një martesë të lumtur
Çifti i njohur i shoëbizit shqiptar, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë padyshim ndër më të pëlqyerit nga publiku. Të dy gëzojnë karriera të bujshme dhe së fundmi kanë marrë ca kohë larg nga puna, për të kaluar disa ...
Prive | 19-Sep-2019 19:47
Çifti i njohur i shoëbizit shqiptar, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë padyshim ndër më të pëlqyerit nga publiku. Të dy gëzojnë karriera të bujshme dhe së fundmi kanë marrë ca kohë larg nga puna, për të kaluar disa ...

Vera s’ka fund për seksbombën britanike
Demi Rose është më e lumtur së kurrë. Pas postimeve të njëpasnjëshme në Instagram ku i shprehte mirënjohjen fansave, modelja 24 vjeçare duket se po përjeton me të vërtetë disa nga çastet më të bukura në jetë. View this ...
InFokusi | 19-Sep-2019 19:45
Demi Rose është më e lumtur së kurrë. Pas postimeve të njëpasnjëshme në Instagram ku i shprehte mirënjohjen fansave, modelja 24 vjeçare duket se po përjeton me të vërtetë disa nga çastet më të bukura në jetë. View this ...

Demi Rose e ‘zjarrtë’ në të brendshme
Modelja e njohur, Demi Rose e ka vërtetuar edhe një herë se përse është një nga femrat më seksi në botë. Ajo së fundmi është shfaqur tejet joshëse në të brendshme në “Miami Swim Week 2019”. Ndryshe, ajo është krahasuar ...
Arbresh | 12-Jul-2019 19:45
Modelja e njohur, Demi Rose e ka vërtetuar edhe një herë se përse është një nga femrat më seksi në botë. Ajo së fundmi është shfaqur tejet joshëse në të brendshme në “Miami Swim Week 2019”. Ndryshe, ajo është krahasuar ...

Arbana Osmani dhe Xhensila Myrtezaj kanë për të thënë diçka për njëra-tjetrën
Rita Ora ka postuar një video, ku shfaqet duke folur shqip me një fëmijë. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një video të këndshme, në të cilën bashkëbisedon me një fëmijë Videoja ishte realizuar gjatë qëndrimit të Ritës në ...
GazetaBlic | 19-Sep-2019 19:12
Rita Ora ka postuar një video, ku shfaqet duke folur shqip me një fëmijë. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një video të këndshme, në të cilën bashkëbisedon me një fëmijë Videoja ishte realizuar gjatë qëndrimit të Ritës në ...

Vera s’ka fund për seksbombën britanike
Demi Rose është më e lumtur së kurrë. Pas postimeve të njëpasnjëshme në Instagram ku i shprehte mirënjohjen fansave, modelja 24 vjeçare duket se po përjeton me të vërtetë disa nga çastet më të bukura në jetë. View this ...
Gazeta Express | 19-Sep-2019 19:12
Demi Rose është më e lumtur së kurrë. Pas postimeve të njëpasnjëshme në Instagram ku i shprehte mirënjohjen fansave, modelja 24 vjeçare duket se po përjeton me të vërtetë disa nga çastet më të bukura në jetë. View this ...

123...>>

Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved