ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 04:39

“Ilir Meta s’e ka kuptuar ende thelbin”! Rama përdor sërish të vetët për të goditur Presidentin

“Ilir Meta s’e ka kuptuar ende thelbin”! Rama përdor sërish të vetët për të goditur Presidentin
Kryeministri Edi Rama nuk ka qenë i pranishëm as në seancën e sotme plenare, por kjo nuk e ka penguar t’i përgjigjet Presidentit të Republikës, Ilir Meta, për vendimin e tij për të kthyer në Kuvend për rishqyrtim dy ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 14:19
Kryeministri Edi Rama nuk ka qenë i pranishëm as në seancën e sotme plenare, por kjo nuk e ka penguar t’i përgjigjet Presidentit të Republikës, Ilir Meta, për vendimin e tij për të kthyer në Kuvend për rishqyrtim dy ...

Kuvendi rrëzon dy dekrete të tjera të Presidentit Meta
Gjatë seancës së sotme plenare, Kuvendi ka rrëzuar dy dekrete të tjera të Presidentit Ilir Meta. Bëhet fjalë për Ligjin e Akademisë së Shkencave si dhe ligjin e ndryshimeve në Kodin Penal. Deputetët dhe kryetari i ...
Telegraf | 19-Sep-2019 15:59
Gjatë seancës së sotme plenare, Kuvendi ka rrëzuar dy dekrete të tjera të Presidentit Ilir Meta. Bëhet fjalë për Ligjin e Akademisë së Shkencave si dhe ligjin e ndryshimeve në Kodin Penal. Deputetët dhe kryetari i ...

FOTOT: Gjylameti “le pa fjalë” kolegët deputetë me fustanin transparent, ja çfarë nuk u pa nga veshja e ligjvënësve në Kuvend
Gjatë seancës së sotme parlamentare janë diksutuar dekretet e presidentit Ilir Meta sa u përket Kodit Penal dhe ligjin e Akademisë së Shkencave. Ndërkohë, krahas zhvillimeve politike veshja e deputetëve ka marrë mjaft ...
GazetaTema | 19-Sep-2019 14:17
Gjatë seancës së sotme parlamentare janë diksutuar dekretet e presidentit Ilir Meta sa u përket Kodit Penal dhe ligjin e Akademisë së Shkencave. Ndërkohë, krahas zhvillimeve politike veshja e deputetëve ka marrë mjaft ...

Opozita e re ‘blindon’ mazhorancën: Rrëzohen dekretet e Metës
mapo.al Një seancë parlamentare e qetë ishte kjo e sotmja që u mbyll me bashkimin e votave të disa prej deputetëve të opozitës së re me mazhorancën. Kësisoj u rrëzuan dy dekrete të rëndësishme të Presidentit, ai për ...
Mapo | 19-Sep-2019 13:58
mapo.al Një seancë parlamentare e qetë ishte kjo e sotmja që u mbyll me bashkimin e votave të disa prej deputetëve të opozitës së re me mazhorancën. Kësisoj u rrëzuan dy dekrete të rëndësishme të Presidentit, ai për ...

Kuvendi rrëzon dy dekretet e Presidentit Ilir Meta. Si votuan deputetët
TIRANË Kuvendi i Republikës ka rrëzuar dy dekrete të tjera të Kreut të Shtetit. Bëhet fjalë për Ligjin e Akademisë së Shkencave si dhe ligjin e ndryshimeve në Kodin Penal. Deputetët dhe kryetari i grupit parlamentar i ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 13:52
TIRANË Kuvendi i Republikës ka rrëzuar dy dekrete të tjera të Kreut të Shtetit. Bëhet fjalë për Ligjin e Akademisë së Shkencave si dhe ligjin e ndryshimeve në Kodin Penal. Deputetët dhe kryetari i grupit parlamentar i ...

Rrëzohen dekretet e Metës për Kodin Penal dhe Ligjin e Akademisë së Shkencave
Kuvendi ka rrezuar dekretet e presidentit Ilir Meta sa u përket Kodit Penal dhe Ligjin e Akademisë së Shkencave. 85 vota kundër, 11 pro dhe dy abstenim, ky ishte rezultati i votimit për kodin penal. Dekreti për ligjin e ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 14:33
Kuvendi ka rrezuar dekretet e presidentit Ilir Meta sa u përket Kodit Penal dhe Ligjin e Akademisë së Shkencave. 85 vota kundër, 11 pro dhe dy abstenim, ky ishte rezultati i votimit për kodin penal. Dekreti për ligjin e ...

Kuvendi rrëzon Metën për Kodin Penal/ Dënime të ashpra kush bllokon rrugët e prek policët
85 deputete kane votuar kunder Presidentit te Republikes Meta duke mundesuar keshtu hyrjen ne fuqi te ndryshimeve ne kodin penal. Keto ndryshime parashikojne ashpersimin e denimeve per te gjithe ata qe dhunojne forcat e ...
VizionPlus | 19-Sep-2019 13:58
85 deputete kane votuar kunder Presidentit te Republikes Meta duke mundesuar keshtu hyrjen ne fuqi te ndryshimeve ne kodin penal. Keto ndryshime parashikojne ashpersimin e denimeve per te gjithe ata qe dhunojne forcat e ...

Debati për Kodin Penal dhe Akademinë e Shkencave, Kuvendi rrëzon Metën
Kuvendi ka rrezuar dekretet e presidentit Ilir Meta sa u përket Kodit Penal dhe ligjin e Akademisë së Shkencave. Dekreti për ligjin e Akademisë së Shkencave mori 78 vota kundër dhe 20 pro. Po ashtu është miratuar edhe ...
GazetaTema | 19-Sep-2019 13:49
Kuvendi ka rrezuar dekretet e presidentit Ilir Meta sa u përket Kodit Penal dhe ligjin e Akademisë së Shkencave. Dekreti për ligjin e Akademisë së Shkencave mori 78 vota kundër dhe 20 pro. Po ashtu është miratuar edhe ...

Tiranë, deputetët rrëzojnë dekretet e Presidentit
Deputetët kanë rrëzuar sot në Kuvend dekretet e Presidentit Ilir Meta, sa i përket Kodit Penal dhe ligjit të Akademisë së Shkencave. 85 vota kundër; 11 pro; 2 abstenim, ka qenë rezultati i votimit për Kodin Penal. ...
Alsat-M | 19-Sep-2019 17:53
Deputetët kanë rrëzuar sot në Kuvend dekretet e Presidentit Ilir Meta, sa i përket Kodit Penal dhe ligjit të Akademisë së Shkencave. 85 vota kundër; 11 pro; 2 abstenim, ka qenë rezultati i votimit për Kodin Penal. ...

Kuvend, deputetët rrëzojnë dekretet e Presidentit, Ilir Meta për Kodin Penal dhe Akademinë e Shkencave
Deputetët kanë rrëzuar sot në Kuvend dekretet e Presidentit Ilir Meta, sa i përket Kodit Penal dhe ligjit të Akademisë së Shkencave. 85 vota kundër; 11 pro; 2 abstenim, ka qenë rezultati i votimit për Kodin Penal. ...
RTSH | 19-Sep-2019 17:51
Deputetët kanë rrëzuar sot në Kuvend dekretet e Presidentit Ilir Meta, sa i përket Kodit Penal dhe ligjit të Akademisë së Shkencave. 85 vota kundër; 11 pro; 2 abstenim, ka qenë rezultati i votimit për Kodin Penal. ...

Manja: Grup pune për hartimin e një Kodi të ri Penal
Deputeti i Partisë Socialiste, Ulsi Manja, deklaroi sot se është ngritur grupi i punës për hartimin e një Kodi të ri Penal. Duke folur në Kuvend për dekretin e presidentit për Kodin Penal, Manja tha se, Po është e ...
Lexo | 19-Sep-2019 14:58
Deputeti i Partisë Socialiste, Ulsi Manja, deklaroi sot se është ngritur grupi i punës për hartimin e një Kodi të ri Penal. Duke folur në Kuvend për dekretin e presidentit për Kodin Penal, Manja tha se, Po është e ...

'Lufta e dekreteve', Kuvendi 'rrëzon' sërish Metën
Në fundin e seancës së sotme parlamentare, me votat kryesisht të mazhorancës janë rrëzuar dy dekrete të radhës të presidentit të Republikës, Ilir Meta. Bëhet fjalë për dekretin për Kodin Penal, si edhe për ...
Zeri | 19-Sep-2019 14:49
Në fundin e seancës së sotme parlamentare, me votat kryesisht të mazhorancës janë rrëzuar dy dekrete të radhës të presidentit të Republikës, Ilir Meta. Bëhet fjalë për dekretin për Kodin Penal, si edhe për ...

Kuvendi rrëzon dekretet e Metës për Kodin Penal dhe Ligjin e Akademisë së Shkencave
Kuvendi ka rrezuar dekretet e presidentit Ilir Meta sa u përket Kodit Penal dhe Ligjin e Akademisë së Shkencave. 85 vota kundër, 11 pro dhe dy abstenim, ky ishte rezultati i votimit për kodin penal. Dekreti për ligjin e ...
EkonomiaOnline | 19-Sep-2019 14:42
Kuvendi ka rrezuar dekretet e presidentit Ilir Meta sa u përket Kodit Penal dhe Ligjin e Akademisë së Shkencave. 85 vota kundër, 11 pro dhe dy abstenim, ky ishte rezultati i votimit për kodin penal. Dekreti për ligjin e ...

“Ilir Meta s’e ka kuptuar ende thelbin”! Rama përdor sërish të vetët për të goditur Presidentin
Kryeministri Edi Rama nuk ka qenë i pranishëm as në seancën e sotme plenare, por kjo nuk e ka penguar t’i përgjigjet Presidentit të Republikës, Ilir Meta, për vendimin e tij për të kthyer në Kuvend për rishqyrtim dy ...
Medial | 19-Sep-2019 14:33
Kryeministri Edi Rama nuk ka qenë i pranishëm as në seancën e sotme plenare, por kjo nuk e ka penguar t’i përgjigjet Presidentit të Republikës, Ilir Meta, për vendimin e tij për të kthyer në Kuvend për rishqyrtim dy ...

Kuvendi rrëzon dekretin e Metës për ndryshimet në Kodin penal dhe ligjin për Akademinë e Shkencave!
Kuvendi rrëzon dekretin e Metës për ndryshimet në Kodin penal dhe ligjin për Akademinë e Shkencave! Miratohen marrëveshjet Shqipëri-Kosovë-KE, dhe huaja me BERZH për tregtinë.
Lajmi i Fundit | 19-Sep-2019 14:19
Kuvendi rrëzon dekretin e Metës për ndryshimet në Kodin penal dhe ligjin për Akademinë e Shkencave! Miratohen marrëveshjet Shqipëri-Kosovë-KE, dhe huaja me BERZH për tregtinë.

Kuvend/ Rrëzohen dekretet e Metës për Kodin penal dhe ligjin e Akademisë së Shkencave
Kuvendi ka rrezuar dekretet e presidentit Ilir Meta sa u përket Kodit Penal dhe ligjin e Akademisë së Shkencave.
Top Channel | 19-Sep-2019 13:37
Kuvendi ka rrezuar dekretet e presidentit Ilir Meta sa u përket Kodit Penal dhe ligjin e Akademisë së Shkencave.

“Gjuhës Shqipe i mungojnë shumë fjalë”, Shahini: Duhen përafrime intelektuale me Kosovën
Ministrja e Arsimit, Besa Shahini teksa foli në Kuvend vuri theksin tek gjuha shqipe, e cila sipas saj, vijon të keqpërdoret dhe të shkruhet me gabime. Ajo tha se ndryshe siç bëjnë vendet e zhvilluar që përmirësojnë ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 13:36
Ministrja e Arsimit, Besa Shahini teksa foli në Kuvend vuri theksin tek gjuha shqipe, e cila sipas saj, vijon të keqpërdoret dhe të shkruhet me gabime. Ajo tha se ndryshe siç bëjnë vendet e zhvilluar që përmirësojnë ...

Kuvendi rrëzon dy dekrete të Metës
85 vota kundër; 11 pro; 2 abstenim, ky ishte rezultati i votimit për kodin penal. Dekreti për ligjin e Akademisë së Shkencave mori 78 vota kundër dhe 20 pro. Po ashtu është miratuar edhe vendimi për anëtarët zëvendësues ...
Lajminet | 19-Sep-2019 14:04
85 vota kundër; 11 pro; 2 abstenim, ky ishte rezultati i votimit për kodin penal. Dekreti për ligjin e Akademisë së Shkencave mori 78 vota kundër dhe 20 pro. Po ashtu është miratuar edhe vendimi për anëtarët zëvendësues ...

Shahini: Fuqizim rolit të Akademisë së Shkencave për të gjithë shqiptarët
Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini gjatë seancës plenare të së enjtes deklaroi se komentet e Presidentit lidhur me Akademinë e Shkencave, nuk qëndrojnë. “Është e vërtetë që në bazë të ligjit e ...
Lexo | 19-Sep-2019 14:03
Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini gjatë seancës plenare të së enjtes deklaroi se komentet e Presidentit lidhur me Akademinë e Shkencave, nuk qëndrojnë. “Është e vërtetë që në bazë të ligjit e ...

Rrëzohen dekretet e Metës, ligjet për kodin penal dhe Akademinë e Shkencave kalojnë edhe me votat e opozitës së re
Maxhoranca socialiste ka rrëzuar këtë të enjte në parlament dy dekrete të tjera të Presidentit Ilir Meta, i cili i riktheu në kuvend për rishqyrtim. Fjala është për ndryshimet në kodin penal të kërkuar nga socialistët ...
Gazeta Express | 19-Sep-2019 14:02
Maxhoranca socialiste ka rrëzuar këtë të enjte në parlament dy dekrete të tjera të Presidentit Ilir Meta, i cili i riktheu në kuvend për rishqyrtim. Fjala është për ndryshimet në kodin penal të kërkuar nga socialistët ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved