ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/07/2020 04:32

Tërmet në Istog dhe Pejë

Tërmet në Istog dhe Pejë
Dridhje të tokës janë dëgjuar pasditen e sotme në Istog. Lajmin e ka konfirmuar, Shemsi Mustafa nga Instituti Seizmik i Kosovës. “Rreth orës 14:49 një termet ka goditur Istogun. Ka qenë i fuqisë së ulët 2.3 shkallë. Nuk ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 16:19
Dridhje të tokës janë dëgjuar pasditen e sotme në Istog. Lajmin e ka konfirmuar, Shemsi Mustafa nga Instituti Seizmik i Kosovës. “Rreth orës 14:49 një termet ka goditur Istogun. Ka qenë i fuqisë së ulët 2.3 shkallë. Nuk ...

Tërmet në këto dy qytete të Kosovës
Dridhje të tokës janë dëgjuar pasditen e sotme në Istog. Lajmin e ka konfirmuar, Shemsi Mustafa nga Instituti Seizmik i Kosovës. “Rreth orës 14:49 një termet ka goditur Istogun. Ka qenë i fuqisë së ulët 2.3 shkallë. Nuk ...
Zeri | 17-Sep-2019 17:52
Dridhje të tokës janë dëgjuar pasditen e sotme në Istog. Lajmin e ka konfirmuar, Shemsi Mustafa nga Instituti Seizmik i Kosovës. “Rreth orës 14:49 një termet ka goditur Istogun. Ka qenë i fuqisë së ulët 2.3 shkallë. Nuk ...

Tërmet në Istog dhe Pejë
Dridhje të tokës janë dëgjuar pasditen e sotme në Istog. Lajmin e ka konfirmuar, Shemsi Mustafa nga Instituti Seizmik i Kosovës. “Rreth orës 14:49 një termet ka goditur Istogun. Ka qenë i fuqisë së ulët 2.3 shkallë. Nuk ...
Arbresh | 17-Sep-2019 17:35
Dridhje të tokës janë dëgjuar pasditen e sotme në Istog. Lajmin e ka konfirmuar, Shemsi Mustafa nga Instituti Seizmik i Kosovës. “Rreth orës 14:49 një termet ka goditur Istogun. Ka qenë i fuqisë së ulët 2.3 shkallë. Nuk ...

Dy tërmete godasin Kosovën
Për pak orë dy tërmete kanë goditur Kosovën. Një tërmet ka goditur rajonin e Dukagjinit sot rreth orës 15:00. Deri më tani ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme, derisa, banorët kanë thënë që janë ...
Lajmi i Fundit | 17-Sep-2019 16:15
Për pak orë dy tërmete kanë goditur Kosovën. Një tërmet ka goditur rajonin e Dukagjinit sot rreth orës 15:00. Deri më tani ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme, derisa, banorët kanë thënë që janë ...

Tërmet në Istog
Një termet ka goditur Istogun sot në orët e pasditës. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar, Shemsi Mustafa, nga Instituti Seizmik i Kosovës. “Rreth orës 14:49 një termet ka goditur Istogun. Ka qenë e fuqisë së ulët ...
Gazeta Monitor | 17-Sep-2019 15:57
Një termet ka goditur Istogun sot në orët e pasditës. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar, Shemsi Mustafa, nga Instituti Seizmik i Kosovës. “Rreth orës 14:49 një termet ka goditur Istogun. Ka qenë e fuqisë së ulët ...

Istogu goditet nga një tërmet
Një tërmet prej 2.3 shkallësh të Rihterit ka goditur një orë më parë qytetin e Istogut. Shemsi Mustafa ka deklaruar se tërmeti ka qenë 2.3 shkallë dhe ndodhur rreth orës 2 e 50 minuta, përcjell albinfo.ch. Epiqendra e ...
AlbInfo | 17-Sep-2019 15:53
Një tërmet prej 2.3 shkallësh të Rihterit ka goditur një orë më parë qytetin e Istogut. Shemsi Mustafa ka deklaruar se tërmeti ka qenë 2.3 shkallë dhe ndodhur rreth orës 2 e 50 minuta, përcjell albinfo.ch. Epiqendra e ...

Dy tërmete godasin Kosovën – këto janë të dhënat e seizmografëve
Për pak orë dy tërmete kanë goditur Kosovën. Një tërmet ka goditur rajonin e Dukagjinit sot rreth orës 15:00. Deri më tani ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme, derisa, banorët kanë thënë që janë ...
Telegraf | 17-Sep-2019 15:34
Për pak orë dy tërmete kanë goditur Kosovën. Një tërmet ka goditur rajonin e Dukagjinit sot rreth orës 15:00. Deri më tani ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme, derisa, banorët kanë thënë që janë ...

Tërmet në Istog
Një termet ka goditur Istogun sot në orët e pasditës. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar, Shemsi Mustafa, nga Instituti Seizmik i Kosovës. “Rreth orës 14:49 një termet ka goditur Istogun. Ka qenë e fuqisë së ulët ...
Medial | 17-Sep-2019 15:48
Një termet ka goditur Istogun sot në orët e pasditës. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar, Shemsi Mustafa, nga Instituti Seizmik i Kosovës. “Rreth orës 14:49 një termet ka goditur Istogun. Ka qenë e fuqisë së ulët ...

Tërmet në Istog
Një termet ka goditur Istogun sot në orët e pasditës. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar, Shemsi Mustafa, nga Instituti Seizmik i Kosovës. “Rreth orës 14:49 një termet ka goditur Istogun. Ka qenë e fuqisë së ulët ...
Klan Kosova | 17-Sep-2019 15:46
Një termet ka goditur Istogun sot në orët e pasditës. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar, Shemsi Mustafa, nga Instituti Seizmik i Kosovës. “Rreth orës 14:49 një termet ka goditur Istogun. Ka qenë e fuqisë së ulët ...

Raportohet për dy tërmete në Kosovë
Një tërmet ka goditur rajonin e Dukagjinit sot rreth orës 15:00. Deri më tani ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme, derisa banorët kanë thënë që janë detyruar të dalin nga shtëpitë pasi që dridhja ishte ...
Gazeta Observer | 17-Sep-2019 15:42
Një tërmet ka goditur rajonin e Dukagjinit sot rreth orës 15:00. Deri më tani ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme, derisa banorët kanë thënë që janë detyruar të dalin nga shtëpitë pasi që dridhja ishte ...

Dy tërmete godasin Kosovën – këto janë të dhënat e seizmografëve
Për pak orë dy tërmete kanë goditur Kosovën, raporton Gazeta Express. Një tërmet ka goditur rajonin e Dukagjinit sot rreth orës 15:00. Deri më tani ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme, derisa, banorët ...
TetovaSot | 17-Sep-2019 15:31
Për pak orë dy tërmete kanë goditur Kosovën, raporton Gazeta Express. Një tërmet ka goditur rajonin e Dukagjinit sot rreth orës 15:00. Deri më tani ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme, derisa, banorët ...

Dy tërmete godasin Kosovën – këto janë të dhënat e sizmografëve
Për pak orë dy tërmete kanë goditur Kosovën. Një tërmet ka goditur rajonin e Dukagjinit sot rreth orës 15:00. Deri më tani ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme, derisa, banorët kanë thënë që janë......
Zeri | 17-Sep-2019 15:28
Për pak orë dy tërmete kanë goditur Kosovën. Një tërmet ka goditur rajonin e Dukagjinit sot rreth orës 15:00. Deri më tani ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme, derisa, banorët kanë thënë që janë......

LAJMI I FUNDIT: Dy tërmete godasin Kosovën
Për pak orë dy tërmete kanë goditur Kosovën. Një tërmet ka goditur rajonin e Dukagjinit sot rreth orës 15:00. Deri më tani ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme, derisa, banorët kanë thënë që janë ...
InFokusi | 17-Sep-2019 15:28
Për pak orë dy tërmete kanë goditur Kosovën. Një tërmet ka goditur rajonin e Dukagjinit sot rreth orës 15:00. Deri më tani ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme, derisa, banorët kanë thënë që janë ...

Dy tërmete godasin Kosovën, në rajonin e Dukagjinit banorët dalin nga shtëpitë
Një tërmet ka goditur rajonin e Dukagjinit sot rreth orës 15:00. Deri më tani ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme, derisa banorët kanë thënë që janë detyruar të dalin nga shtëpitë pasi që dridhja ishte ...
Lajminet | 17-Sep-2019 15:22
Një tërmet ka goditur rajonin e Dukagjinit sot rreth orës 15:00. Deri më tani ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme, derisa banorët kanë thënë që janë detyruar të dalin nga shtëpitë pasi që dridhja ishte ...

Dy tërmete godasin Kosovën, këto janë të dhënat e sizmografëve
Për pak orë dy tërmete kanë goditur Kosovën, raporton Gazeta Express. Një tërmet ka goditur rajonin e Dukagjinit sot rreth orës 15:00. Deri më tani ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme, derisa, banorët ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 15:22
Për pak orë dy tërmete kanë goditur Kosovën, raporton Gazeta Express. Një tërmet ka goditur rajonin e Dukagjinit sot rreth orës 15:00. Deri më tani ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme, derisa, banorët ...

Tërmet i fuqishëm në Istog
Një tërmet i fuqishëm ka goditur sot Istogun. Lexues të Indeksonline kanë treguar se dridhja është ndier rreth orës 15:00 ndërsa ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme. Ata kanë thënë se janë detyruar të ...
Indeks Online | 17-Sep-2019 15:06
Një tërmet i fuqishëm ka goditur sot Istogun. Lexues të Indeksonline kanë treguar se dridhja është ndier rreth orës 15:00 ndërsa ende nuk ka informacione zyrtare për dëme të mundshme. Ata kanë thënë se janë detyruar të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved