ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/08/2020 03:12

Aksidentohet pedagogu i Ekonomikut në Korçë, në gjendje të rëndë, kamioni e zuri sipër (Foto-Detajet)

Aksidentohet pedagogu i Ekonomikut në Korçë, në gjendje të rëndë, kamioni e zuri sipër (Foto-Detajet)
Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “BalkanWeb” se një kamion është përplasur me një mjet tip “Benz” dhe ka zënë sipër pjesën e përparme të ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 22:13
Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “BalkanWeb” se një kamion është përplasur me një mjet tip “Benz” dhe ka zënë sipër pjesën e përparme të ...

Makina poshtë kamionit, një i plagosur në Korçë
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Bilisht, në afërsi të fshatit Kuç. Në aksident janë përfshirë një automjet dhe një kamion.
Top Channel | 16-Sep-2019 21:43
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Bilisht, në afërsi të fshatit Kuç. Në aksident janë përfshirë një automjet dhe një kamion.

Përplaset me kamionin, rëndë për jetën pedagogu i Ekonomikut (FOTO)
mapo.al Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë. Në aksident është përfshirë pedagogu i Fakultetit Ekonomik në Korçë, Koço Nasto, pasi automjeti tip “Benz” që ai drejtonte u përplas me një mjet ...
Mapo | 16-Sep-2019 23:19
mapo.al Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë. Në aksident është përfshirë pedagogu i Fakultetit Ekonomik në Korçë, Koço Nasto, pasi automjeti tip “Benz” që ai drejtonte u përplas me një mjet ...

Aksident në Korçë, Benz-i përplaset me trailerin, një i plagosur
KORÇË Një aksident rrugor ka ndodhur pak çaste më parë në aksin Korçë-Kapshticë. Gazetarja Lorena Kodra, raporton se një makinë tip Benz është përplasur me një trailer dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur. ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 21:13
KORÇË Një aksident rrugor ka ndodhur pak çaste më parë në aksin Korçë-Kapshticë. Gazetarja Lorena Kodra, raporton se një makinë tip Benz është përplasur me një trailer dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur. ...

Kamioni përplaset me makinën, nuk ka të lënduar
Policia njofton se sot në Tiranë rreth orës 20.35 minuta në rrugën “Misto Mame” një kamion është përplasur me një auto-veturë me drejtues shtetasin M.XH. Uniformat blu shprehen se si pasojë e përplasjes, nuk ka të ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 20:57
Policia njofton se sot në Tiranë rreth orës 20.35 minuta në rrugën “Misto Mame” një kamion është përplasur me një auto-veturë me drejtues shtetasin M.XH. Uniformat blu shprehen se si pasojë e përplasjes, nuk ka të ...

Foto/ Aksident në Tiranë, përfshihen 3 mjete, nuk raportohet për të lënduar
TIRANË Një aksident rrugor është shënuar pak më parë në kryeqytet, pranë mbikalimit të” Casa Italia”. “LSA” ka shkrepur foto nga vendngjarje, ndërsa raporton se në aksident janë përfshirë tre automjete, por fatmirësisht ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 17:12
TIRANË Një aksident rrugor është shënuar pak më parë në kryeqytet, pranë mbikalimit të” Casa Italia”. “LSA” ka shkrepur foto nga vendngjarje, ndërsa raporton se në aksident janë përfshirë tre automjete, por fatmirësisht ...

Aksident në Tiranë, kamioni merr përpara autoveturën
mapo.al Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në rrugën “Misto Mame”. Sipas informacioneve paraprake një kamion është përplasur me një autoveturë me drejtues M.XH. Mësohet se nga aksidenti nuk ka të lënduar por dëme të ...
Mapo | 16-Sep-2019 20:56
mapo.al Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në rrugën “Misto Mame”. Sipas informacioneve paraprake një kamion është përplasur me një autoveturë me drejtues M.XH. Mësohet se nga aksidenti nuk ka të lënduar por dëme të ...

FOTOT: Përplasje makinash “në seri” te mbikalimi i Kamzës
Tri makina janë përfshirë në një aksident këtë pasdite në Tiranë, në mbikalimin e Kamzës, pranë “Casa Italia”-s. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Nga fotot e realizuara në ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 17:44
Tri makina janë përfshirë në një aksident këtë pasdite në Tiranë, në mbikalimin e Kamzës, pranë “Casa Italia”-s. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Nga fotot e realizuara në ...

FOTOT: Aksident masiv në autostradën “Tiranë-Durrës”, përplasen tre makina
Aksident masiv në autostradën Tiranë-Durrës. Tri makina janë përfshirë në një aksident këtë pasdite në mbikalimin e Kamzës, pranë “Casa Italia”-s. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 17:44
Aksident masiv në autostradën Tiranë-Durrës. Tri makina janë përfshirë në një aksident këtë pasdite në mbikalimin e Kamzës, pranë “Casa Italia”-s. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. ...

Aksidenti në Korçë, policia jep detaje
Aksident me pasojë një person të plagosur rëndë është regjistruar në aksin nacional Korçë-Bilisht. Devijimi i një kamioni të tonazhit të rëndë ka sjellë edhe bllokim të rrugës nacionale. Ngjarja ka ndodhur në orët e ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 22:42
Aksident me pasojë një person të plagosur rëndë është regjistruar në aksin nacional Korçë-Bilisht. Devijimi i një kamioni të tonazhit të rëndë ka sjellë edhe bllokim të rrugës nacionale. Ngjarja ka ndodhur në orët e ...

Aksident i frikshëm në Lezhë, Benz-i përplaset me betonieren, 1 i plagosur
LEZHË Një aksident rrugor ka ndodhur sot në hyrje të qytetit të Lezhës. Gazetari i “BalkanËeb”, Elidon Ndreka raporton se një automjet tip Mercedez benz është përplasur nga një betoniere dhe për pasojë ka mbetur i ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 15:12
LEZHË Një aksident rrugor ka ndodhur sot në hyrje të qytetit të Lezhës. Gazetari i “BalkanËeb”, Elidon Ndreka raporton se një automjet tip Mercedez benz është përplasur nga një betoniere dhe për pasojë ka mbetur i ...

Makina përplaset me kamionin, një i plagosur në Korçë
Një person është plagosur mbrëmjen e kësaj të hëne në Korçë si pasojë e një aksidenti rrugor. Informacionet bëjnë me dije se një makinë është përplasur me një kamion në aksin rrugor Korçë-Bilisht në afërsi të fshatit ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 21:55
Një person është plagosur mbrëmjen e kësaj të hëne në Korçë si pasojë e një aksidenti rrugor. Informacionet bëjnë me dije se një makinë është përplasur me një kamion në aksin rrugor Korçë-Bilisht në afërsi të fshatit ...

Në dalje të Lezhës/Betonieria ndan në mes veturën
Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur tani në rrugën Lezhë-Fushë Krujë.
Top Channel | 16-Sep-2019 14:46
Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur tani në rrugën Lezhë-Fushë Krujë.

Drejtonte i dehur mjetin, 45-vjeçarit i zbulohet një armë pa leje
Një 45-vjeçar, banues në Tiranë është arrestuar si pasojë e armëmbajtjes pa leje dhe drejtimit të mjetit në gjendje të dehur.
Top Channel | 16-Sep-2019 12:24
Një 45-vjeçar, banues në Tiranë është arrestuar si pasojë e armëmbajtjes pa leje dhe drejtimit të mjetit në gjendje të dehur.

Lezhë/ Betonierja përplas Benz-in, një i plagosur (FOTO)
mapo.al Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pasdreke në hyrje të Lezhës. Një mjet tip ‘Benz’ është përplasur nga një betoniere dhe më pas u përplas me një furgon mallrash, e për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i ...
Mapo | 16-Sep-2019 15:17
mapo.al Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pasdreke në hyrje të Lezhës. Një mjet tip ‘Benz’ është përplasur nga një betoniere dhe më pas u përplas me një furgon mallrash, e për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i ...

FOTO/ Përplasen tre makina te kthesa e Kamzës
Një aksident i trefishtë ka ndodhur pasditen e sotme në vendin e njohur kthesa e Kamzës. Tre makinat, një Ford, një Benz dhe një Fiat janë përplasur rresht. Për shkak të kësaj përplasje është krijuar edhe trafik në këtë ...
Telegraf | 16-Sep-2019 17:11
Një aksident i trefishtë ka ndodhur pasditen e sotme në vendin e njohur kthesa e Kamzës. Tre makinat, një Ford, një Benz dhe një Fiat janë përplasur rresht. Për shkak të kësaj përplasje është krijuar edhe trafik në këtë ...

Aksidenti me një të vdekur në Korcë, pranga drejtuesit të mjetit shkak parakalimi i gabuar
KORÇË Një parakalim i gabuar i makinës tip benz, dyshohet të jetë shkak i aksidentit të mbrëmjes së djeshme në Korcë, ku një person humbi jetën ndërsa 4 të tjerë mbetën të plagosur. Burime nga blutë e Korcës thanë se ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 10:00
KORÇË Një parakalim i gabuar i makinës tip benz, dyshohet të jetë shkak i aksidentit të mbrëmjes së djeshme në Korcë, ku një person humbi jetën ndërsa 4 të tjerë mbetën të plagosur. Burime nga blutë e Korcës thanë se ...

Benzi bëhet copa nga përplasja me betonieren
Një aksident është shënuatr pasditen e kësaj të hëne në hyrje të qytetit të Lezhës. Nje automjet Mercedez Benz është përplasur nga një betoniere ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. Përplasja ka qënë e ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 15:41
Një aksident është shënuatr pasditen e kësaj të hëne në hyrje të qytetit të Lezhës. Nje automjet Mercedez Benz është përplasur nga një betoniere ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. Përplasja ka qënë e ...

Aksidenti tragjik në Korçë, arrestohet Daniel Hyka
mapo.al Një aksident tragjik ndodhi dje pasdite në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në fshatin Leshnicë. Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën, e për pasojë 4 persona mbetën të plagosur, ndërsa 55-vjeçari Agron Qamo që ...
Mapo | 16-Sep-2019 09:48
mapo.al Një aksident tragjik ndodhi dje pasdite në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në fshatin Leshnicë. Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën, e për pasojë 4 persona mbetën të plagosur, ndërsa 55-vjeçari Agron Qamo që ...

Aksident masiv në rrugën Lezhë-Fushë Krujë, betonieria çan më dysh Mercedezin!
Një aksident i rëndë ka ndodhur minutat e fundit në rrugën që lidh Lezhën me Fushë Krujë. Sipas njoftimeve paraprake, disa mjete janë përfshirë në aksident në një zonë pranë rrugës që shkon për në Ishull Lezhë. Nga ...
Telegraf | 16-Sep-2019 15:06
Një aksident i rëndë ka ndodhur minutat e fundit në rrugën që lidh Lezhën me Fushë Krujë. Sipas njoftimeve paraprake, disa mjete janë përfshirë në aksident në një zonë pranë rrugës që shkon për në Ishull Lezhë. Nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved