ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/08/2020 03:48

Kosovë, Haradinaj sulmon kundërshtarët e tij në zgjedhjet e tetorit

Kosovë, Haradinaj sulmon kundërshtarët e tij në zgjedhjet e tetorit
Në një takim me struktura të AAK-së, ku foli për ekonomi dhe zhvillim, Ramush Haradinaj pati disa fjalë për tre kundërshtarët e tij politikë, Vjosa Osmanin (LDK), Kadri Veselin (PDK) dhe Albin Kurtin (Vetëvendosje); Të ...
RTSH | 17-Sep-2019 21:37
Në një takim me struktura të AAK-së, ku foli për ekonomi dhe zhvillim, Ramush Haradinaj pati disa fjalë për tre kundërshtarët e tij politikë, Vjosa Osmanin (LDK), Kadri Veselin (PDK) dhe Albin Kurtin (Vetëvendosje); Të ...

Haradinaj: Kadri Veseli nuk e di çka po flet, Albin Kurti do ta kthejë ekonominë në agrare
Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, gjatë prezantimit të programit të tij, ka komentuar profesionet e kundër kandidatëve të tij. Duke thumbuar secilin kryetar të partive, për ...
TetovaSot | 17-Sep-2019 20:57
Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, gjatë prezantimit të programit të tij, ka komentuar profesionet e kundër kandidatëve të tij. Duke thumbuar secilin kryetar të partive, për ...

Haradinaj: Kadri Veseli nuk e di çka po flet, Albin Kurti do ta kthejë ekonominë në agrare
Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, gjatë prezantimit të programit të tij, ka komentuar profesionet e kundër kandidatëve të tij. Duke thumbuar secilin kryetar të partive, për ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 20:29
Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, gjatë prezantimit të programit të tij, ka komentuar profesionet e kundër kandidatëve të tij. Duke thumbuar secilin kryetar të partive, për ...

Thumbat e Haradinajt, Veseli, Kurti e Osmani s’po flasin kurgjë për ekonomi
Kandidati i AAK-së për kryeministër të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka kritikuar sot kundërkandidatët e tij nga subjektet tjera, se në programin e tyre qeverisës nuk kanë plane për zhvillimin ekonomik të vendit. Në një ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 18:02
Kandidati i AAK-së për kryeministër të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka kritikuar sot kundërkandidatët e tij nga subjektet tjera, se në programin e tyre qeverisës nuk kanë plane për zhvillimin ekonomik të vendit. Në një ...

Haradinaj thumbon Veselin, Kurtin e Osmanin
Në një takim me struktura të AAK-së, ku foli për ekonomi dhe zhvillim, Haradinaj pati disa fjalë për tre kundërshtarët e tij politikë, Vjosa Osmanin (LDK), Kadri Veselin (PDK) dhe Albin Kurtin (Vetëvendosje), të tre ...
Lajminet | 17-Sep-2019 16:50
Në një takim me struktura të AAK-së, ku foli për ekonomi dhe zhvillim, Haradinaj pati disa fjalë për tre kundërshtarët e tij politikë, Vjosa Osmanin (LDK), Kadri Veselin (PDK) dhe Albin Kurtin (Vetëvendosje), të tre ...

Haradinaj: Kurti do të na kthejë në agrarë – Veseli s’e ka idenë çka po flet
Kandidati i partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës për kryeministër, Ramush Haradinaj, gjatë një takimi me strukturat e këtij subjekti politik, i ka thumbuar kandidatët e partive të tjera për kryeministër. Haradinaj ...
Gazeta Monitor | 17-Sep-2019 16:46
Kandidati i partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës për kryeministër, Ramush Haradinaj, gjatë një takimi me strukturat e këtij subjekti politik, i ka thumbuar kandidatët e partive të tjera për kryeministër. Haradinaj ...

Haradinaj komentoi Albin Kurtin, Kadri Veselin dhe Vjosa Osmanin
Kandidati i partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës për kryeministër, Ramush Haradinaj , gjatë një takimi me strukturat e këtij subjekti politik, i ka thumbuar kandidatët e partive të tjera për kryeministër. Haradinaj ...
Portalb | 17-Sep-2019 16:32
Kandidati i partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës për kryeministër, Ramush Haradinaj , gjatë një takimi me strukturat e këtij subjekti politik, i ka thumbuar kandidatët e partive të tjera për kryeministër. Haradinaj ...

Haradinaj: Goditjet për taksën i durova për prodhuesit kosovarë
Ramush Haradinaj, kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, ka thënë se të gjitha presionet për taksën i ka duruar për shkak se ka dashur të ndjej me prodhuesit kosovarë. Ai gjatë një takimi me strukturat e ...
Arbresh | 17-Sep-2019 16:19
Ramush Haradinaj, kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, ka thënë se të gjitha presionet për taksën i ka duruar për shkak se ka dashur të ndjej me prodhuesit kosovarë. Ai gjatë një takimi me strukturat e ...

Haradinaj: Goditjet për taksën i durova për prodhuesit kosovarë
Ramush Haradinaj, kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, ka thënë se të gjitha presionet për taksën i ka duruar për shkak se ka dashur të ndjej me prodhuesit kosovarë. Ai gjatë një takimi me strukturat e ...
EkonomiaOnline | 17-Sep-2019 15:59
Ramush Haradinaj, kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, ka thënë se të gjitha presionet për taksën i ka duruar për shkak se ka dashur të ndjej me prodhuesit kosovarë. Ai gjatë një takimi me strukturat e ...

Haradinaj: Goditjet për taksën i durova për prodhuesit kosovarë
Ramush Haradinaj, kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, ka thënë se të gjitha presionet për taksën i ka duruar për shkak se ka dashur të ndjej me prodhuesit kosovarë. Ai gjatë një takimi me strukturat e ...
Gazeta Monitor | 17-Sep-2019 15:57
Ramush Haradinaj, kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, ka thënë se të gjitha presionet për taksën i ka duruar për shkak se ka dashur të ndjej me prodhuesit kosovarë. Ai gjatë një takimi me strukturat e ...

Haradinaj: Goditjet për taksën i durova për prodhuesit kosovarë
Ramush Haradinaj, kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, ka thënë se të gjitha presionet për taksën i ka duruar për shkak se ka dashur të ndjej me prodhuesit kosovarë. Ai gjatë një takimi me strukturat e ...
Klan Kosova | 17-Sep-2019 15:53
Ramush Haradinaj, kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, ka thënë se të gjitha presionet për taksën i ka duruar për shkak se ka dashur të ndjej me prodhuesit kosovarë. Ai gjatë një takimi me strukturat e ...

Haradinaj tregon arsyen pse i ka duruar goditjet për taksën 100%
Kryeministri në dorëheqje njëherësh edhe kandidati për Kryeministër në zgjedhjet e parakohshme 2019, Ramush Haradinaj në një fjalim në takimin tematik të programit për ekonomi dhe zhvillim, ka treguar se arsyeja pse i ...
Indeks Online | 17-Sep-2019 15:46
Kryeministri në dorëheqje njëherësh edhe kandidati për Kryeministër në zgjedhjet e parakohshme 2019, Ramush Haradinaj në një fjalim në takimin tematik të programit për ekonomi dhe zhvillim, ka treguar se arsyeja pse i ...

Haradinaj: Kurti do të na kthejë në agrarë – Veseli s’e ka idenë çka po flet
Kandidati i partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës për kryeministër, Ramush Haradinaj, gjatë një takimi me strukturat e këtij subjekti politik, i ka thumbuar kandidatët e partive të tjera për kryeministër. Haradinaj ...
Klan Kosova | 17-Sep-2019 15:28
Kandidati i partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës për kryeministër, Ramush Haradinaj, gjatë një takimi me strukturat e këtij subjekti politik, i ka thumbuar kandidatët e partive të tjera për kryeministër. Haradinaj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved