ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/08/2020 06:33

Milani fiton ndaj Veronës në transfertë, “Djallit” i mjafton Piontek (VIDEO)

Milani fiton ndaj Veronës në transfertë, “Djallit” i mjafton Piontek (VIDEO)
Milani ka marrë një fitore shumë të rëndësishme ndaj Veronës në transfertë, me rezultatin e ngushtë 0-1. Skuadra e udhëhequr nga Xhampaolo, ka vuajtur por ka dalë fituese nga kjo sfidë me penalltinë e kthyer në gol nga ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 23:03
Milani ka marrë një fitore shumë të rëndësishme ndaj Veronës në transfertë, me rezultatin e ngushtë 0-1. Skuadra e udhëhequr nga Xhampaolo, ka vuajtur por ka dalë fituese nga kjo sfidë me penalltinë e kthyer në gol nga ...

Notat e lojtarëve: Verona 0-1 Milan, vlerësimi për Kumbullën dhe Rrahmanin
Milani është mjaftuar me një gol të shënuar nga penalltia për të arkëtuar pikë të plota në ndeshjen e zhvilluar si mysafir i Hellas Veronas. Paraqitja e vendasve ishte më e dobët në krahasim me atë të mysafirëve, ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 23:13
Milani është mjaftuar me një gol të shënuar nga penalltia për të arkëtuar pikë të plota në ndeshjen e zhvilluar si mysafir i Hellas Veronas. Paraqitja e vendasve ishte më e dobët në krahasim me atë të mysafirëve, ...

Piatek ia siguron tri pikë Milanit, ndeshje pozitive për Rrahmanin dhe Kumbullën (VIDEO)
Milani ka rrëmbyer pikët e plota në “Marc’Antonio Bentegodi, duke e mposhtur 0-1 Veronën. Për vendasit nga minuta e parë luajtën shqiptarët; Rrahmani dhe Kumbulla. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e ...
TetovaSot | 15-Sep-2019 23:57
Milani ka rrëmbyer pikët e plota në “Marc’Antonio Bentegodi, duke e mposhtur 0-1 Veronën. Për vendasit nga minuta e parë luajtën shqiptarët; Rrahmani dhe Kumbulla. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e ...

Trajneri i Veronës vlerëson lartë Rrahmanin dhe Kumbullën
Trajneri i Veronas, Ivan Juric, ka folur menjëherë pas humbjes ndaj Milanit, duke u ndalur te fati i keq i kartonit të kuq dhe te fakti se të tijtë meritonin më shumë se sa një humbje: “Nëse kishte një skuadër që ...
Indeks Online | 15-Sep-2019 23:55
Trajneri i Veronas, Ivan Juric, ka folur menjëherë pas humbjes ndaj Milanit, duke u ndalur te fati i keq i kartonit të kuq dhe te fakti se të tijtë meritonin më shumë se sa një humbje: “Nëse kishte një skuadër që ...

Konfrontohen Rrahmani dhe Romagnoli (VIDEO)
Milani është duke e mposhtur 0-1 Veronën në “Marc’Antonio Bentegodi”. Në minutën e 68’, nga pika e bardhë e penalltisë shënoi sulmuesi, Krzysztof Piatek, për të zhbllokuar rezultatin. Penalltia u fitua me ndihmën e VAR, ...
TetovaSot | 15-Sep-2019 23:49
Milani është duke e mposhtur 0-1 Veronën në “Marc’Antonio Bentegodi”. Në minutën e 68’, nga pika e bardhë e penalltisë shënoi sulmuesi, Krzysztof Piatek, për të zhbllokuar rezultatin. Penalltia u fitua me ndihmën e VAR, ...

LAJMI I FUNDIT: Stadiumi ‘Fadil Vokrri’ do të rritet?
Skuadra e Milanit ka fituar me shumë vështirësi ndaj Hellas Veronas. Milan ka mposhtur Hellas Veronan me rezultatin 0-1, por skuadra e Giampaolos lë shumë për të dëshiruar me këtë lojë tepër të dobët, raporton ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 23:33
Skuadra e Milanit ka fituar me shumë vështirësi ndaj Hellas Veronas. Milan ka mposhtur Hellas Veronan me rezultatin 0-1, por skuadra e Giampaolos lë shumë për të dëshiruar me këtë lojë tepër të dobët, raporton ...

23:20 Kumbulla më i miri për Veronën, Rrahmani me notë të mirë gjithashtu Rrahmani dhe Kumbulla kanë luajtur së...
Rrahmani dhe Kumbulla kanë luajtur së bashku në mbrojtjen e Veronës kundër Milanit dhe kanë bërë paraqitje pozitive. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e Marco Giampaolo kanë marrë tri pikë me shumë ...
Kosova Sot | 15-Sep-2019 23:23
Rrahmani dhe Kumbulla kanë luajtur së bashku në mbrojtjen e Veronës kundër Milanit dhe kanë bërë paraqitje pozitive. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e Marco Giampaolo kanë marrë tri pikë me shumë ...

Batatina flet pas fitores në derbi, e “thumbon” lehtë Prishtinën
Skuadra e Milanit ka fituar me shumë vështirësi ndaj Hellas Veronas. Milan ka mposhtur Hellas Veronan me rezultatin 0-1, por skuadra e Giampaolos lë shumë për të dëshiruar me këtë lojë tepër të dobët, raporton ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 23:19
Skuadra e Milanit ka fituar me shumë vështirësi ndaj Hellas Veronas. Milan ka mposhtur Hellas Veronan me rezultatin 0-1, por skuadra e Giampaolos lë shumë për të dëshiruar me këtë lojë tepër të dobët, raporton ...

Triumf minimal i Milanit në sfidën ndaj Veronas
Me epërsi minimale prej 1-0, skuadra e Milanit ka fituar si mysafir i Hellas Veronas në ndeshjen e zhvilluar të dielën mbrëma në Stadio Marc’Antonio Bentegodi. Sfida nuk nisi mirë për vendasit, pasi në minutën e 21-të ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 22:43
Me epërsi minimale prej 1-0, skuadra e Milanit ka fituar si mysafir i Hellas Veronas në ndeshjen e zhvilluar të dielën mbrëma në Stadio Marc’Antonio Bentegodi. Sfida nuk nisi mirë për vendasit, pasi në minutën e 21-të ...

Milani fiton me vështirësi ndaj Hellas Verona
Milani fiton mes vuajtjesh në Verona dhe shkon me moralin e lartë në derbin e Madoninës ndaj Interit që do të luhet të shtunën e ardhshme. Kuqezinjtë morën fitoren e 2-të radhazi me shifrat 1-0 pasi mposhtën brenda në ...
Shenja | 15-Sep-2019 23:12
Milani fiton mes vuajtjesh në Verona dhe shkon me moralin e lartë në derbin e Madoninës ndaj Interit që do të luhet të shtunën e ardhshme. Kuqezinjtë morën fitoren e 2-të radhazi me shifrat 1-0 pasi mposhtën brenda në ...

Kumbulla më i miri për Veronën, Rrahmani me notë të mirë gjithashtu
Rrahmani dhe Kumbulla kanë luajtur së bashku në mbrojtjen e Veronës kundër Milanit dhe kanë bërë paraqitje pozitive. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e Marco Giampaolo kanë marrë tri pikë me shumë ...
Arbresh | 15-Sep-2019 23:11
Rrahmani dhe Kumbulla kanë luajtur së bashku në mbrojtjen e Veronës kundër Milanit dhe kanë bërë paraqitje pozitive. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e Marco Giampaolo kanë marrë tri pikë me shumë ...

Kumbulla më i miri për Veronën, Rrahmani me notë të mirë gjithashtu
Rrahmani dhe Kumbulla kanë luajtur së bashku në mbrojtjen e Veronës kundër Milanit dhe kanë bërë paraqitje pozitive. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e Marco Giampaolo kanë marrë tri pikë me shumë ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 23:03
Rrahmani dhe Kumbulla kanë luajtur së bashku në mbrojtjen e Veronës kundër Milanit dhe kanë bërë paraqitje pozitive. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e Marco Giampaolo kanë marrë tri pikë me shumë ...

Triumf minimal i Milanit në sfidën ndaj Veronas
Me epërsi minimale prej 1-0, skuadra e Milanit ka fituar si mysafir i Hellas Veronas në ndeshjen e zhvilluar të dielën mbrëma në Stadio Marc’Antonio Bentegodi. Sfida nuk nisi mirë për vendasit, pasi në minutën e 21-të ...
E Dua Sportin | 15-Sep-2019 22:59
Me epërsi minimale prej 1-0, skuadra e Milanit ka fituar si mysafir i Hellas Veronas në ndeshjen e zhvilluar të dielën mbrëma në Stadio Marc’Antonio Bentegodi. Sfida nuk nisi mirë për vendasit, pasi në minutën e 21-të ...

Piatek ia siguron tri pikë Milanit, ndeshje pozitive për Rrahmanin dhe Kumbullën Milani ka rrëmbyer pikët e plota në “Marc’Antonio Bentegodi, duke e mposhtur 0-1 Veronën. Për vendasit nga minuta e parë luajtën shqiptarët; Rrahmani dhe Kumbulla. Mil
Milani ka rrëmbyer pikët e plota në “Marc’Antonio Bentegodi, duke e mposhtur 0-1 Veronën. Për vendasit nga minuta e parë luajtën shqiptarët; Rrahmani dhe Kumbulla. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e ...
Kosova Sot | 15-Sep-2019 22:51
Milani ka rrëmbyer pikët e plota në “Marc’Antonio Bentegodi, duke e mposhtur 0-1 Veronën. Për vendasit nga minuta e parë luajtën shqiptarët; Rrahmani dhe Kumbulla. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e ...

Piatek ia siguron tri pikë Milanit, ndeshje pozitive për Rrahmanin dhe Kumbullën
Milani ka rrëmbyer pikët e plota në “Marc’Antonio Bentegodi, duke e mposhtur 0-1 Veronën. Për vendasit nga minuta e parë luajtën shqiptarët; Rrahmani dhe Kumbulla. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 22:49
Milani ka rrëmbyer pikët e plota në “Marc’Antonio Bentegodi, duke e mposhtur 0-1 Veronën. Për vendasit nga minuta e parë luajtën shqiptarët; Rrahmani dhe Kumbulla. Milani ka vazhduar me fitore në Serie A. Të besuarit e ...

Penalltia e Piatek, deçizive në fitoren kundër Veronës së Amir Rrahmanit
Milani ka regjistruar fitore të vështirë përballë Hellas Veronas në kuadër të javës së tretë në Serie A. Në ndeshjen e zhvilluar në "Mercantonio Bentegodi", Milani ka arritur ta mposhtë skuadrën nga Verona me......
Zeri | 15-Sep-2019 22:45
Milani ka regjistruar fitore të vështirë përballë Hellas Veronas në kuadër të javës së tretë në Serie A. Në ndeshjen e zhvilluar në "Mercantonio Bentegodi", Milani ka arritur ta mposhtë skuadrën nga Verona me......

Milani tmerrësisht i dobët – por fiton mezi ndaj Hellas Veronas!
Skuadra e Milanit ka kaluar në avantazh ndaj Veronas. Milani ka shënuar golin e parë në takimin ndaj Veronas, me anë të Piatek, raporton GazetaBlic. Piatek ka shënuar gol në minutën e 66’të të takimit – nga pika e ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 22:45
Skuadra e Milanit ka kaluar në avantazh ndaj Veronas. Milani ka shënuar golin e parë në takimin ndaj Veronas, me anë të Piatek, raporton GazetaBlic. Piatek ka shënuar gol në minutën e 66’të të takimit – nga pika e ...

Milan me vështirësi merr tre pikë te Verona, Piatek kthehet te goli
‘Rossonerët’ fituan me rezultat minimal, me ekipin vendas në krye me Rrahmanin dhe Kumbullën në mbrojtje që i rezistuan ekipit të Giampolos me një lojtar më pak. Ndeshja u vendos nga një penallti e dhënë me ndihmën e ...
Lajminet | 15-Sep-2019 22:43
‘Rossonerët’ fituan me rezultat minimal, me ekipin vendas në krye me Rrahmanin dhe Kumbullën në mbrojtje që i rezistuan ekipit të Giampolos me një lojtar më pak. Ndeshja u vendos nga një penallti e dhënë me ndihmën e ...

Milani merr tre pikë të vështira nga skuadra e Amir Rrahmanit
Milani ka shënuar fitoren e dytë në sezonin e ri të Serie A. Rosonerët kanë mposhtur Veronën me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e xhiros së tretë. Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Piatek nga penalltia në minutën e ...
Indeks Online | 15-Sep-2019 22:43
Milani ka shënuar fitoren e dytë në sezonin e ri të Serie A. Rosonerët kanë mposhtur Veronën me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e xhiros së tretë. Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Piatek nga penalltia në minutën e ...

Konfrontohen Rrahmani dhe Romagnoli
Milani është duke e mposhtur 0-1 Veronën në “Marc’Antonio Bentegodi”. Në minutën e 68’, nga pika e bardhë e penalltisë shënoi sulmuesi, Krzysztof Piatek, për të zhbllokuar rezultatin. Penalltia u fitua me ndihmën e VAR, ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 22:27
Milani është duke e mposhtur 0-1 Veronën në “Marc’Antonio Bentegodi”. Në minutën e 68’, nga pika e bardhë e penalltisë shënoi sulmuesi, Krzysztof Piatek, për të zhbllokuar rezultatin. Penalltia u fitua me ndihmën e VAR, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved