ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/08/2020 06:16

Arsenali lëshon fitoren nga dora, barazon ndaj Watfordit

Arsenali lëshon fitoren nga dora, barazon ndaj Watfordit
Arsenali ka luajtur baras si mysafir i Watfordit (2-2) edhe pse ishte në epërsi prej dy golash në pjesën e parë të takimit që u zhvillua në Vicarage Road. Rezultati u zhbllokua në minutën e 21-të kur Pierre-Emerick ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 19:23
Arsenali ka luajtur baras si mysafir i Watfordit (2-2) edhe pse ishte në epërsi prej dy golash në pjesën e parë të takimit që u zhvillua në Vicarage Road. Rezultati u zhbllokua në minutën e 21-të kur Pierre-Emerick ...

Interi i falet Sensit, merr kreun e Seria A, Barcelona bën “manita”
mapo.al Një karton i kuq, një gol për tre pikë. Interi merr fitoren e tretë në kampionat, teksa mposhti 1-0 Udinesen. Dalja me karton të kuq e Rodrigo de Paul në minutën e 35-të i dha frymëmarrje të besuarve të Antonio ...
Mapo | 15-Sep-2019 08:34
mapo.al Një karton i kuq, një gol për tre pikë. Interi merr fitoren e tretë në kampionat, teksa mposhti 1-0 Udinesen. Dalja me karton të kuq e Rodrigo de Paul në minutën e 35-të i dha frymëmarrje të besuarve të Antonio ...

Neimar: Është e turpshme sjellja e tifozëve të PSG, por e pranoj se doja të largohesha!
Neymar Junior është ndalur të flasë për mediet pas fitores që PSG arriti ndaj Starsbourg, falë një perle të tij. Braziliani preku më shumë vërshëllimat e tifozëve dhe gjithçka ndodhi në merkaton e verës. “Unë i kuptoj ...
GazetaTema | 14-Sep-2019 22:21
Neymar Junior është ndalur të flasë për mediet pas fitores që PSG arriti ndaj Starsbourg, falë një perle të tij. Braziliani preku më shumë vërshëllimat e tifozëve dhe gjithçka ndodhi në merkaton e verës. “Unë i kuptoj ...

Ndërhyrje e tmerrshme, karton i kuq në takimin Verona – Milan
Vushtrria arriti fitore të madhe në udhëtim te Ferizaj me golin e vetëm të shënuar në këtë takim nga Ygor Vinicius. Vushtrria e mposhti Ferizajn me rezultat minimal 1-0, ndërsa në këtë takim tifozët vendas u treguan të ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 21:15
Vushtrria arriti fitore të madhe në udhëtim te Ferizaj me golin e vetëm të shënuar në këtë takim nga Ygor Vinicius. Vushtrria e mposhti Ferizajn me rezultat minimal 1-0, ndërsa në këtë takim tifozët vendas u treguan të ...

Dështon Arsenali, e lëshon fitoren nga duart ndaj Watfordit (VIDEO)
Arsenali për të tretën ndeshjen radhazi ka dështuar të marrë pikë të plota. ‘Topçinjtë’ kanë barazuar 2-2 në udhëtim te Watford, ani pse ishin në avantazh prej dy golave. Pjesa e parë i takoi tërësisht skuadrës së Unai ...
TetovaSot | 15-Sep-2019 21:12
Arsenali për të tretën ndeshjen radhazi ka dështuar të marrë pikë të plota. ‘Topçinjtë’ kanë barazuar 2-2 në udhëtim te Watford, ani pse ishin në avantazh prej dy golave. Pjesa e parë i takoi tërësisht skuadrës së Unai ...

Arsenali lëshoi nga duart fitoren, Xhaka i lumtur për një pikë
‘Topçinjtë’ kanë barazuar 2-2 në udhëtim te Watford, ani pse ishin në avantazh prej dy golave. Pjesa e parë i takoi tërësisht skuadrës së Unai Emery, me Pierre-Emerick Aubameyang (21’ 32’) që shënoi dy herë në portën e ...
AlbInfo | 15-Sep-2019 21:05
‘Topçinjtë’ kanë barazuar 2-2 në udhëtim te Watford, ani pse ishin në avantazh prej dy golave. Pjesa e parë i takoi tërësisht skuadrës së Unai Emery, me Pierre-Emerick Aubameyang (21’ 32’) që shënoi dy herë në portën e ...

Arsenali lëshon fitoren nga dora, barazon ndaj Watfordit
Arsenali ka luajtur baras si mysafir i Watfordit (2-2) edhe pse ishte në epërsi prej dy golash në pjesën e parë të takimit që u zhvillua në Vicarage Road. Rezultati u zhbllokua në minutën e 21-të kur Pierre-Emerick ...
E Dua Sportin | 15-Sep-2019 20:59
Arsenali ka luajtur baras si mysafir i Watfordit (2-2) edhe pse ishte në epërsi prej dy golash në pjesën e parë të takimit që u zhvillua në Vicarage Road. Rezultati u zhbllokua në minutën e 21-të kur Pierre-Emerick ...

Trajneri italian pas debutimit në Kosovë: Ky ishte problemi im i madh për sot
Vushtrria realizoi fitore të madhe në udhëtim ndaj Ferizajt me rezultat minimal 1:0. Goli i fitores u realizua nga braziliani Vinicius, përcjellë Gazeta Olle. Trajneri italian i Vushtrrisë që fitoi në debutim, Toma, tha ...
Zeri | 15-Sep-2019 20:59
Vushtrria realizoi fitore të madhe në udhëtim ndaj Ferizajt me rezultat minimal 1:0. Goli i fitores u realizua nga braziliani Vinicius, përcjellë Gazeta Olle. Trajneri italian i Vushtrrisë që fitoi në debutim, Toma, tha ...

Luma dhe Miftari mendojnë për fitoren e Dritës
Drita e Bogovinës ka regjistruar fitore komode në ndeshjen e javës së katërt, teksa para simpatizantëve të vetë mundi ekipin shkupjan të Kadinos me rezultatin 2:0, njofton “infOSport.mk”. Skuadra e trajnerit Dashmir ...
InfoSport.mk | 15-Sep-2019 20:32
Drita e Bogovinës ka regjistruar fitore komode në ndeshjen e javës së katërt, teksa para simpatizantëve të vetë mundi ekipin shkupjan të Kadinos me rezultatin 2:0, njofton “infOSport.mk”. Skuadra e trajnerit Dashmir ...

Roma shijon fitoren e parë këtë sezon
Arsenal dhe Watford kanë luajtur baraz me rezultatin 2-2, për t’i ndarë pikët, raporton GazetaBlic . Arsenali shkoi në pushim me dy gola epërsi, pasi Aubameyang shënoi dy herë brenda 45 minutave. Ndërkaq në pjesën e ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 20:08
Arsenal dhe Watford kanë luajtur baraz me rezultatin 2-2, për t’i ndarë pikët, raporton GazetaBlic . Arsenali shkoi në pushim me dy gola epërsi, pasi Aubameyang shënoi dy herë brenda 45 minutave. Ndërkaq në pjesën e ...

Hellas Verona – Milan, formacionet zyrtare
Ka përfunduar takimi mes Arsenalit dhe Watfordit. Arsenal dhe Watford kanë luajtur baraz me rezultatin 2-2, për t’i ndarë pikët, raporton GazetaBlic . Arsenali shkoi në pushim me dy gola epërsi, pasi Aubameyang shënoi ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 19:52
Ka përfunduar takimi mes Arsenalit dhe Watfordit. Arsenal dhe Watford kanë luajtur baraz me rezultatin 2-2, për t’i ndarë pikët, raporton GazetaBlic . Arsenali shkoi në pushim me dy gola epërsi, pasi Aubameyang shënoi ...

Vushtrria i merr tri pikë në udhëtim te Ferizaj
Vushtrria ka regjistruar fitore minimale (1-0) si mysafir i Ferizajt, në ndeshjen e xhiros së katërt në Superligën e Kosovës në futboll. Rezultati u zhbllokua në minutën e 34, kur pas një kundërsulmi të mysafirëve, ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 18:00
Vushtrria ka regjistruar fitore minimale (1-0) si mysafir i Ferizajt, në ndeshjen e xhiros së katërt në Superligën e Kosovës në futboll. Rezultati u zhbllokua në minutën e 34, kur pas një kundërsulmi të mysafirëve, ...

‘Mbrojtja amatore’ ia mohon fitoren Arsenalit ndaj Watford
‘Topçinjtë’ kanë barazuar 2-2 në udhëtim te Watford, anipse ishin në avantazh prej dy golave. Pjesa e parë i takoi tërësisht skuadrës së Unai Emery, me Pierre-Emerick Aubameyang (21’ 32’) që shënoi dy herë në portën e ...
Lajminet | 15-Sep-2019 19:47
‘Topçinjtë’ kanë barazuar 2-2 në udhëtim te Watford, anipse ishin në avantazh prej dy golave. Pjesa e parë i takoi tërësisht skuadrës së Unai Emery, me Pierre-Emerick Aubameyang (21’ 32’) që shënoi dy herë në portën e ...

Watford – Arsenal, kjo është nota e Granit Xhakës
Skuadra e Watfordit ka shënuar sërish ndaj Arsenalit. Ekipi vendas, Watford ka shënuar edhe golin e dytë dhe të barazimit ndaj Arsenalit, raporton GazetaBlic. Golin e barazimit për Watfordin e ka shënuar Pereyrra. ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 19:41
Skuadra e Watfordit ka shënuar sërish ndaj Arsenalit. Ekipi vendas, Watford ka shënuar edhe golin e dytë dhe të barazimit ndaj Arsenalit, raporton GazetaBlic. Golin e barazimit për Watfordin e ka shënuar Pereyrra. ...

Fitore komode e Flamurtarit ndaj Dukagjinit
Flamurtari ka regjistruar fitore të rëndësishme në stadiumin e vet në Prishtinë duke e mposhtur Dukagjinin me rezultat 2-0. Të dyja skuadrat patën rastet e tyre në fillim të ndeshjes, ndërsa rezultati u zhbllokua që në ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 17:51
Flamurtari ka regjistruar fitore të rëndësishme në stadiumin e vet në Prishtinë duke e mposhtur Dukagjinin me rezultat 2-0. Të dyja skuadrat patën rastet e tyre në fillim të ndeshjes, ndërsa rezultati u zhbllokua që në ...

Barazimi zhgënjyes i Arsenalit, publikohet nota e Granit Xhakës
Në ndeshjen e zhvilluar në "Vicarage Road", Arsenali barazoi me rezultat 2:2 përballë Watfordit, shkruan Zëri.info. Në ndeshjen e vlefshme për javën e pestë të kampionatit elitar anglez, mysafirët nga Londra e Veriut e ...
Zeri | 15-Sep-2019 19:33
Në ndeshjen e zhvilluar në "Vicarage Road", Arsenali barazoi me rezultat 2:2 përballë Watfordit, shkruan Zëri.info. Në ndeshjen e vlefshme për javën e pestë të kampionatit elitar anglez, mysafirët nga Londra e Veriut e ...

Gabon Arsenali, lëshoi fitoren nga duart Arsenali ka marrë vetëm një pikë në udhëtim te Watfordi, sfidë kjo që përfundoi 2-2. Pas këtij barazimi, Arsenali ka mbetur në pozitën e shtatë me tetë pikë të...
Arsenali ka marrë vetëm një pikë në udhëtim te Watfordi, sfidë kjo që përfundoi 2-2. Pas këtij barazimi, Arsenali ka mbetur në pozitën e shtatë me tetë pikë të grumbulluara. Nuk këndellet Arsenali, Pas humbjes nga ...
Kosova Sot | 15-Sep-2019 19:33
Arsenali ka marrë vetëm një pikë në udhëtim te Watfordi, sfidë kjo që përfundoi 2-2. Pas këtij barazimi, Arsenali ka mbetur në pozitën e shtatë me tetë pikë të grumbulluara. Nuk këndellet Arsenali, Pas humbjes nga ...

Rezultat i papritur në ndeshjen Watford - Arsenal
Arsenali nuk ka arritur të marrë asgjë më shumë se një barazim kundër Watfordit në kuadër të Premierligës angleze. Në ndeshjen e zhvilluar në "Vicarage Road", Arsenali barazoi me rezultat 2:2 përballë Watfordit, ...
Zeri | 15-Sep-2019 19:27
Arsenali nuk ka arritur të marrë asgjë më shumë se një barazim kundër Watfordit në kuadër të Premierligës angleze. Në ndeshjen e zhvilluar në "Vicarage Road", Arsenali barazoi me rezultat 2:2 përballë Watfordit, ...

Gabon Arsenali, lëshoi fitoren nga duart
Arsenali ka marrë vetëm një pikë në udhëtim te Watfordi, sfidë kjo që përfundoi 2-2. Pas këtij barazimi, Arsenali ka mbetur në pozitën e shtatë me tetë pikë të grumbulluara. Nuk këndellet Arsenali, Pas humbjes nga ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 19:27
Arsenali ka marrë vetëm një pikë në udhëtim te Watfordi, sfidë kjo që përfundoi 2-2. Pas këtij barazimi, Arsenali ka mbetur në pozitën e shtatë me tetë pikë të grumbulluara. Nuk këndellet Arsenali, Pas humbjes nga ...

19:25 David Luiz shkakton penallti, Watford barazon gjithçka ndaj Arsenalit Watfordi e ka barazuar në 2-2 rezultatin...
Watfordi e ka barazuar në 2-2 rezultatin kundër Arsenalit në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin “Vicarage Road”, në kuadër të xhiros së pestë në Premierligë. Roberto Pereyra shënoi për 2-2 në minutën e 81’, pasi ...
Kosova Sot | 15-Sep-2019 19:27
Watfordi e ka barazuar në 2-2 rezultatin kundër Arsenalit në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin “Vicarage Road”, në kuadër të xhiros së pestë në Premierligë. Roberto Pereyra shënoi për 2-2 në minutën e 81’, pasi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved