ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 05:41

VOA: Braktisja e madhe, fshati i pasur kishte 40 biznese, tani ka 1

VOA: Braktisja e madhe, fshati i pasur kishte 40 biznese, tani ka 1
mapo.al Zëri i Amerikës Në Shqipëri zona të tëra, jo vetëm malore, por edhe afër qyteteve, po vijojnë të braktisen nga popullsia, ndonëse kanë pasuri dhe investime të mëdha të vetë individëve. Fshati “Andon Poçi” në ...
Mapo | 15-Sep-2019 21:13
mapo.al Zëri i Amerikës Në Shqipëri zona të tëra, jo vetëm malore, por edhe afër qyteteve, po vijojnë të braktisen nga popullsia, ndonëse kanë pasuri dhe investime të mëdha të vetë individëve. Fshati “Andon Poçi” në ...

Gjermania e do një përfaqësues të posaçëm për dialogun Kosovë – Serbi
Angela Merkel dhe Emmanuel Macron, janë pro kthimit në tavolinë të bisedimeve dhe pajtimit, Kosovë – Serbi. Njerëz të afërt të kancelares gjermane, Merkel dhe presidentit francez, Macron, siç i është konfirmuar ...
Indeks Online | 15-Sep-2019 22:29
Angela Merkel dhe Emmanuel Macron, janë pro kthimit në tavolinë të bisedimeve dhe pajtimit, Kosovë – Serbi. Njerëz të afërt të kancelares gjermane, Merkel dhe presidentit francez, Macron, siç i është konfirmuar ...

Alpinisti i vdekur në majen e Olimpit është shqiptar nga Maqedonia
Kushdo që të jetë në krye të qeverisë së re të Kosovës, do të përballet më një kërkesë të amerikanëve. Ambasadori amerikan në Beograd, Kyle Scott ka porositur ekzekutivin e ri kosovar që ta heq taksën ndaj produkteve ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 22:01
Kushdo që të jetë në krye të qeverisë së re të Kosovës, do të përballet më një kërkesë të amerikanëve. Ambasadori amerikan në Beograd, Kyle Scott ka porositur ekzekutivin e ri kosovar që ta heq taksën ndaj produkteve ...

Vëzhgimi i Zërit të Amerikës: Brenda fshatit shqiptar ku dikur kishte njerëz, sot ka vetëm 80 persona
Në Shqipëri zona të tëra, jo vetëm malore, por edhe afër qyteteve, po vijojnë të braktisen nga popullsia, ndonëse kanë pasuri dhe investime të mëdha të vetë individëve. Fshati “Andon Poçi” në Gjirokastër pak vite më ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 21:48
Në Shqipëri zona të tëra, jo vetëm malore, por edhe afër qyteteve, po vijojnë të braktisen nga popullsia, ndonëse kanë pasuri dhe investime të mëdha të vetë individëve. Fshati “Andon Poçi” në Gjirokastër pak vite më ...

VOA: Braktisja e madhe, fshati i pasur kishte 40 biznese, tani ka 1
Zëri i Amerikës Në Shqipëri zona të tëra, jo vetëm malore, por edhe afër qyteteve, po vijojnë të braktisen nga popullsia, ndonëse kanë pasuri dhe investime të mëdha të vetë individëve. Fshati “Andon Poçi” në Gjirokastër ...
Lajmi i Fundit | 15-Sep-2019 21:38
Zëri i Amerikës Në Shqipëri zona të tëra, jo vetëm malore, por edhe afër qyteteve, po vijojnë të braktisen nga popullsia, ndonëse kanë pasuri dhe investime të mëdha të vetë individëve. Fshati “Andon Poçi” në Gjirokastër ...

Kyle Scott, qeveria e re ta heq taksën (VIDEO)
Kushdo që të jetë në krye të qeverisë së re të Kosovës, do të përballet më një kërkesë të amerikanëve. Ambasadori i kësaj fuqie në Beograd, Kyle Scott ka porositur ekzekutivin e ri kosovar që ta heq taksën ndaj ...
Gazeta Monitor | 15-Sep-2019 21:36
Kushdo që të jetë në krye të qeverisë së re të Kosovës, do të përballet më një kërkesë të amerikanëve. Ambasadori i kësaj fuqie në Beograd, Kyle Scott ka porositur ekzekutivin e ri kosovar që ta heq taksën ndaj ...

Shqipërisë vazhdojnë t’i ikin banorët
Fshati Andon Poçi në Gjirokastër pak vite më parë numëronte rreth 40 biznese dhe 700 banorë, por tani ka vetëm një biznes dhe rreth 80 banorë, raporton “VoA”. Sipas banorëve arsyeja e mbylljes së bizneseve prodhuese ...
Lajminet | 15-Sep-2019 21:34
Fshati Andon Poçi në Gjirokastër pak vite më parë numëronte rreth 40 biznese dhe 700 banorë, por tani ka vetëm një biznes dhe rreth 80 banorë, raporton “VoA”. Sipas banorëve arsyeja e mbylljes së bizneseve prodhuese ...

Gjermanët e duan postin e emisarit të BE-së për Kosovën
Gjermanët e francezët kanë nisur të bisedojnë rreth emërimit të një të dërguari të posaçëm për Ballkanin. Berlini ka shprehur ambiciet që ky emisar të jetë gjerman. ...
Zeri | 15-Sep-2019 21:31
Gjermanët e francezët kanë nisur të bisedojnë rreth emërimit të një të dërguari të posaçëm për Ballkanin. Berlini ka shprehur ambiciet që ky emisar të jetë gjerman. ...

Sikurse SHBA, edhe Gjermania e do një përfaqësues të posaçëm për dialogun Kosovë – Serbi
Njerëz të afërt të kancelares gjermane, Merkel dhe presidentit francez, Macron, siç i është konfirmuar klankosovës nga Berlini, kanë nisur bisedat për kapitullin e ri të këtij procesi. Dyshja kryesore e Evropës do t’i ...
Lajminet | 15-Sep-2019 21:25
Njerëz të afërt të kancelares gjermane, Merkel dhe presidentit francez, Macron, siç i është konfirmuar klankosovës nga Berlini, kanë nisur bisedat për kapitullin e ri të këtij procesi. Dyshja kryesore e Evropës do t’i ...

Sikurse SHBA, edhe Gjermania e do një përfaqësues të posaçëm për dialogun Kosovë – Serbi
Angela Merkel dhe Emmanuel Macron, janë pro kthimit në tavolinë të bisedimeve dhe pajtimit, Kosovë – Serbi. Njerëz të afërt të kancelares gjermane, Merkel dhe presidentit francez, Macron, siç i është konfirmuar ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 21:01
Angela Merkel dhe Emmanuel Macron, janë pro kthimit në tavolinë të bisedimeve dhe pajtimit, Kosovë – Serbi. Njerëz të afërt të kancelares gjermane, Merkel dhe presidentit francez, Macron, siç i është konfirmuar ...

Ambasadori amerikan në Beograd: Qeveria e re e Kosovës ta heq taksën
Kushdo që të jetë në krye të qeverisë së re të Kosovës, do të përballet më një kërkesë të amerikanëve. Ambasadori amerikan në Beograd, Kyle Scott ka porositur ekzekutivin e ri kosovar që ta heq taksën ndaj......
Zeri | 15-Sep-2019 21:21
Kushdo që të jetë në krye të qeverisë së re të Kosovës, do të përballet më një kërkesë të amerikanëve. Ambasadori amerikan në Beograd, Kyle Scott ka porositur ekzekutivin e ri kosovar që ta heq taksën ndaj......

Ambasadori amerikan në Beograd: Qeveria e re ta heq taksën
Kushdo që të jetë në krye të qeverisë së re të Kosovës, do të përballet më një kërkesë të amerikanëve. Ambasadori amerikan në Beograd, Kyle Scott ka porositur ekzekutivin e ri kosovar që ta heq taksën ndaj produkteve ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 20:40
Kushdo që të jetë në krye të qeverisë së re të Kosovës, do të përballet më një kërkesë të amerikanëve. Ambasadori amerikan në Beograd, Kyle Scott ka porositur ekzekutivin e ri kosovar që ta heq taksën ndaj produkteve ...

Sikurse SHBA, edhe Gjermania e do një përfaqësues të posaçëm për dialogun Kosovë – Serbi
Angela Merkel dhe Emmanuel Macron, janë pro kthimit në tavolinë të bisedimeve dhe pajtimit, Kosovë – Serbi. Njerëz të afërt të kancelares gjermane, Merkel dhe presidentit francez, Macron, siç i është konfirmuar ...
Shenja | 15-Sep-2019 21:20
Angela Merkel dhe Emmanuel Macron, janë pro kthimit në tavolinë të bisedimeve dhe pajtimit, Kosovë – Serbi. Njerëz të afërt të kancelares gjermane, Merkel dhe presidentit francez, Macron, siç i është konfirmuar ...

Ambasadori amerikan në Beograd: Qeveria e re e Kosovës ta heq taksën
Kushdo që të jetë në krye të qeverisë së re të Kosovës, do të përballet më një kërkesë të amerikanëve. Ambasadori amerikan në Beograd, Kyle Scott ka porositur ekzekutivin e ri kosovar që ta heq taksën ndaj produkteve ...
InFokusi | 15-Sep-2019 21:19
Kushdo që të jetë në krye të qeverisë së re të Kosovës, do të përballet më një kërkesë të amerikanëve. Ambasadori amerikan në Beograd, Kyle Scott ka porositur ekzekutivin e ri kosovar që ta heq taksën ndaj produkteve ...

Ambasadori amerikan në Beograd: Qeveria e re e Kosovës ta heq taksën
Kushdo që të jetë në krye të qeverisë së re të Kosovës, do të përballet më një kërkesë të amerikanëve. Ambasadori amerikan në Beograd, Kyle Scott ka porositur ekzekutivin e ri kosovar që ta heq taksën ndaj produkteve ...
Arbresh | 15-Sep-2019 21:11
Kushdo që të jetë në krye të qeverisë së re të Kosovës, do të përballet më një kërkesë të amerikanëve. Ambasadori amerikan në Beograd, Kyle Scott ka porositur ekzekutivin e ri kosovar që ta heq taksën ndaj produkteve ...

Ambasadori amerikan në Beograd: Qeveria e re e Kosovës ta heq taksën
Kushdo që të jetë në krye të qeverisë së re të Kosovës, do të përballet më një kërkesë të amerikanëve. Ambasadori amerikan në Beograd, Kyle Scott ka porositur ekzekutivin e ri kosovar që ta heq taksën ndaj produkteve ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 21:07
Kushdo që të jetë në krye të qeverisë së re të Kosovës, do të përballet më një kërkesë të amerikanëve. Ambasadori amerikan në Beograd, Kyle Scott ka porositur ekzekutivin e ri kosovar që ta heq taksën ndaj produkteve ...

Ambasadori i ShBA në Beograd i bën thirrje Prishtinës: “Të hiqet taksa e të nisë dialogu”
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Beograd Kyle Scott, apeloi qe qeveria e re e cila do te krijohet pas zgjedhjeve te 6 tetorit në Kosovë, të heqë taksën e të rifillojë dialogun. Gjatë një interviste për mediat ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 14:11
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Beograd Kyle Scott, apeloi qe qeveria e re e cila do te krijohet pas zgjedhjeve te 6 tetorit në Kosovë, të heqë taksën e të rifillojë dialogun. Gjatë një interviste për mediat ...

Ambasadori Amerikan në Beograd: Kosova është e pavarur por tarifat duhen hequr
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Beograd, Kajli Skot, ka theksuar se Uashingtoni dëshiron që Kosova të heq tarifat për mallrat nga Serbia dhe nga Bosnjë e Hercegovina si kusht për rifillimin e dialogut ...
ABCNews | 15-Sep-2019 19:08
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Beograd, Kajli Skot, ka theksuar se Uashingtoni dëshiron që Kosova të heq tarifat për mallrat nga Serbia dhe nga Bosnjë e Hercegovina si kusht për rifillimin e dialogut ...

Gjermanët e duan postin e emisarit të BE për Kosovën (VIDEO)
Gjermanët e francezët kanë nisur të bisedojnë rreth emërimit të një të dërguari të posaçëm për Ballkanin. Berlini ka shprehur ambiciet që ky emisar të jetë gjerman, njofton Klan Kosova. Kronikë e zgjeruar nga Besnik ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 20:22
Gjermanët e francezët kanë nisur të bisedojnë rreth emërimit të një të dërguari të posaçëm për Ballkanin. Berlini ka shprehur ambiciet që ky emisar të jetë gjerman, njofton Klan Kosova. Kronikë e zgjeruar nga Besnik ...

Kyle Scott, qeveria e re ta heq taksën (VIDEO)
Kushdo që të jetë në krye të qeverisë së re të Kosovës, do të përballet më një kërkesë të amerikanëve. Ambasadori i kësaj fuqie në Beograd, Kyle Scott ka porositur ekzekutivin e ri kosovar që ta heq taksën ndaj ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 20:16
Kushdo që të jetë në krye të qeverisë së re të Kosovës, do të përballet më një kërkesë të amerikanëve. Ambasadori i kësaj fuqie në Beograd, Kyle Scott ka porositur ekzekutivin e ri kosovar që ta heq taksën ndaj ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved