ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 04:41

Vuçiç në Vatikan: Do t’i lutem Papa Françeskut të mos e pranojë Kosovën

Vuçiç në Vatikan: Do t’i lutem Papa Françeskut të mos e pranojë Kosovën
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç zbriti në Romë për një vizitë zyrtare në Selinë e Shenjtë të Vatikanit dhe u prit nga Arqipeshkvi Francesko Kanalini dhe Monsignor Joseph Murphy. Siç ishte njoftuar nga Presidenca ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 09:17
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç zbriti në Romë për një vizitë zyrtare në Selinë e Shenjtë të Vatikanit dhe u prit nga Arqipeshkvi Francesko Kanalini dhe Monsignor Joseph Murphy. Siç ishte njoftuar nga Presidenca ...

Vuçiq i lutet Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 09:31
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...

Vuçiç në Vatikan: Do ta lus Papa Françeskun të mos e pranojë Kosovën
Aleksandar Vuçiç zbriti në Romë ku nesër nis vizitën zyrtare në Selinë e Shenjtë dhe takon Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino, kjo është përpjekja e tyre më e fundit për të minuar pavarësinë e Kosovës. ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 07:32
Aleksandar Vuçiç zbriti në Romë ku nesër nis vizitën zyrtare në Selinë e Shenjtë dhe takon Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino, kjo është përpjekja e tyre më e fundit për të minuar pavarësinë e Kosovës. ...

Vuçiq: Po shkoj te Papa, për ta lutur që të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq nis sot vizitën e tij zyrtare, në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta lutur ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 09:17
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq nis sot vizitën e tij zyrtare, në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta lutur ...

Vuçiq i lutet Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan.
Kosova Press | 12-Sep-2019 09:12
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan.

Vuçiq sot në Vatikan: Do të takohem me Papën për ta lutur të mos e njohin Kosovën
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën zyrtare në Vatikan. Në njoftimin e presidencës serbe, Vuçiq do të pritet nga papa Francis, kurse do të zhvillojë takime edhe me sekretarin e shtetit të Vatikanit ...
Lajminet | 12-Sep-2019 09:06
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën zyrtare në Vatikan. Në njoftimin e presidencës serbe, Vuçiq do të pritet nga papa Francis, kurse do të zhvillojë takime edhe me sekretarin e shtetit të Vatikanit ...

Vuçiq sot te Papa në Vatikan
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Me këtë rast, ai do të ketë takime të ndara me kreun e Selisë së Shenjtë, Papa Françeskun dhe kardinalin, Pietro Parolini, Sekretar i Shtetit ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 08:44
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Me këtë rast, ai do të ketë takime të ndara me kreun e Selisë së Shenjtë, Papa Françeskun dhe kardinalin, Pietro Parolini, Sekretar i Shtetit ...

Lutja e Vuçiqit ndaj Papa Françeskut për Kosovën
Aleksandar Vucic zbriti në Romë ku nesër nisë vizitën zyrtare në Selinë e Shenjtë dhe takon Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino, kjo është përpjekja e tyre më e fundit për të minuar pavarësinë e Kosovës. ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 08:32
Aleksandar Vucic zbriti në Romë ku nesër nisë vizitën zyrtare në Selinë e Shenjtë dhe takon Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino, kjo është përpjekja e tyre më e fundit për të minuar pavarësinë e Kosovës. ...

Vuciq në Vatikan: Do ta lus Papa Françeskun të mos e pranojë Kosovën
Aleksandar Vucic zbriti në Romë ku nesër nisë vizitën zyrtare në Selinë e Shenjtë dhe takon Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino, kjo është përpjekja e tyre më e fundit për të minuar pavarësinë e Kosovës. ...
Arbresh | 12-Sep-2019 07:21
Aleksandar Vucic zbriti në Romë ku nesër nisë vizitën zyrtare në Selinë e Shenjtë dhe takon Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino, kjo është përpjekja e tyre më e fundit për të minuar pavarësinë e Kosovës. ...

Vuciq në Vatikan: Do ta lus Papa Françeskun të mos e pranojë Kosovën
Aleksandar Vucic zbriti në Romë ku nesër nisë vizitën zyrtare në Selinë e Shenjtë dhe takon Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino, kjo është përpjekja e tyre më e fundit për të minuar pavarësinë e Kosovës. ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 07:21
Aleksandar Vucic zbriti në Romë ku nesër nisë vizitën zyrtare në Selinë e Shenjtë dhe takon Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino, kjo është përpjekja e tyre më e fundit për të minuar pavarësinë e Kosovës. ...

Vuçiq nesër te Papa në Vatikan
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq nesër do të bëjë një vizitë zyrtare në Vatikan. Me këtë rast, ai do të ketë takime të ndara me kreun e Selisë së Shenjtë, Papa Françeskun dhe kardinalin, Pietro Parolini, Sekretar i......
Zeri | 11-Sep-2019 12:04
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq nesër do të bëjë një vizitë zyrtare në Vatikan. Me këtë rast, ai do të ketë takime të ndara me kreun e Selisë së Shenjtë, Papa Françeskun dhe kardinalin, Pietro Parolini, Sekretar i......

Vuçiq nesër te Papa në Vatikan
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq nesër do të bëjë një vizitë zyrtare në Vatikan. Me këtë rast, ai do të ketë takime të ndara me kreun e Selisë së Shenjtë, Papa Françeskun dhe kardinalin, Pietro Parolini, Sekretar i ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 11:57
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq nesër do të bëjë një vizitë zyrtare në Vatikan. Me këtë rast, ai do të ketë takime të ndara me kreun e Selisë së Shenjtë, Papa Françeskun dhe kardinalin, Pietro Parolini, Sekretar i ...

Vuçiq nesër te Papa në Vatikan
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq nesër do të bëjë një vizitë zyrtare në Vatikan. Me këtë rast, ai do të ketë takime të ndara me kreun e Selisë së Shenjtë, Papa Françeskun dhe kardinalin, Pietro Parolini, Sekretar i ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 11:14
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq nesër do të bëjë një vizitë zyrtare në Vatikan. Me këtë rast, ai do të ketë takime të ndara me kreun e Selisë së Shenjtë, Papa Françeskun dhe kardinalin, Pietro Parolini, Sekretar i ...

Vuçiq nesër te Papa në Vatikan
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq nesër do të bëjë një vizitë zyrtare në Vatikan. Me këtë rast, ai do të ketë takime të ndara me kreun e Selisë së Shenjtë, Papa Françeskun dhe kardinalin, Pietro Parolini, Sekretar i ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 11:08
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq nesër do të bëjë një vizitë zyrtare në Vatikan. Me këtë rast, ai do të ketë takime të ndara me kreun e Selisë së Shenjtë, Papa Françeskun dhe kardinalin, Pietro Parolini, Sekretar i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved