ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 02:49

VIDEO/ Nis shtrimi i tapetit tek “Arena Kombëtare”, inaugurimi afër

VIDEO/ Nis shtrimi i tapetit tek “Arena Kombëtare”, inaugurimi afër
FSHF ka publikuar pamje nga nisja e punimeve në stadiumin e ri kombëtar për shtrimin e tapetit. Me fillimin e shtrimit të fushës zvogelohet edhe koha e pritjes për inaugurimin e stadiumit. Tapeti do mbi 1 muaj që të ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 22:21
FSHF ka publikuar pamje nga nisja e punimeve në stadiumin e ri kombëtar për shtrimin e tapetit. Me fillimin e shtrimit të fushës zvogelohet edhe koha e pritjes për inaugurimin e stadiumit. Tapeti do mbi 1 muaj që të ...

Në stadiumin “Arena Kombëtare” ka nisur puna për shtrimin e tapetit të gjelbërt
Në stadiumin “Arena Kombëtare” ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt. Punimet në impiantin më modern në Shqipëri janë drejt fundit, ndërkohë që parashikohet të jetë gati për ndeshjen Shqipëri-Francë. Punimet në ...
ABCNews | 11-Sep-2019 22:31
Në stadiumin “Arena Kombëtare” ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt. Punimet në impiantin më modern në Shqipëri janë drejt fundit, ndërkohë që parashikohet të jetë gati për ndeshjen Shqipëri-Francë. Punimet në ...

Publikohen pamjet, nis shtrimi me bar në stadiumin “Arena Kombëtare”
Arena Kombetare ka hyre ne nje faze te re te punimeve. Stadiumi i ri kombetar ka niur te shtrohet me barin e gjelbert i cili do te sherbeje per ndeshjet e ekipit kombetar. Nga pamjet e publikuara nga FSHF duket edhe ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 00:32
Arena Kombetare ka hyre ne nje faze te re te punimeve. Stadiumi i ri kombetar ka niur te shtrohet me barin e gjelbert i cili do te sherbeje per ndeshjet e ekipit kombetar. Nga pamjet e publikuara nga FSHF duket edhe ...

Vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare”
Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në videon e postuar duket se një pjesë e mirë është shtruar, dhe brenda pak ditësh pritet të përfundojë gjithçka. Më pas, do të duhet një periudhë prej 30 ditësh ...
Lajminet | 11-Sep-2019 22:37
Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në videon e postuar duket se një pjesë e mirë është shtruar, dhe brenda pak ditësh pritet të përfundojë gjithçka. Më pas, do të duhet një periudhë prej 30 ditësh ...

Pamje: Vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare” Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. {408782} Tashmë, aty ka nisur shtrimi i
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Lexoni edhe: Molliqaj – Abazit: Kur unë kam hyre në burg për Vetëvendosje, ti ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 22:22
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Lexoni edhe: Molliqaj – Abazit: Kur unë kam hyre në burg për Vetëvendosje, ti ...

Pamje: Vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare”
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në videon e postuar ...
InFokusi | 11-Sep-2019 22:17
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në videon e postuar ...

Video/ Arena Kombëtare drejt fundit, fillon shtrimi i tapetit
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tanimë, duket se gjithçka është drejt fundit, dhe ka nisur edhe shtrimi i tapetit të gjelbër. Pas ...
Dritare | 11-Sep-2019 22:11
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tanimë, duket se gjithçka është drejt fundit, dhe ka nisur edhe shtrimi i tapetit të gjelbër. Pas ...

Pamje: Vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare”
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në videon e postuar ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 22:05
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në videon e postuar ...

Publikohen pamjet, vazhdon vendosja e barit në “Arenën Kombëtare”
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbër, dhe në videon e postuar ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 21:59
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbër, dhe në videon e postuar ...

Nis shtrimi i tapetit të gjelbër, Arena Kombëtare në hapin e fundi të kompletimit
Arena Kombëtare është drejt përfundimit pasi sot ka filluar shtrimi i tapetit të gjelbër. Kjo fazë tregon se stadiumi më i madh në Shqipëri është në fazën e fundi të përfundimit. Shtrimi i tapetit të gjelbër është një ...
Lexo | 11-Sep-2019 21:29
Arena Kombëtare është drejt përfundimit pasi sot ka filluar shtrimi i tapetit të gjelbër. Kjo fazë tregon se stadiumi më i madh në Shqipëri është në fazën e fundi të përfundimit. Shtrimi i tapetit të gjelbër është një ...

Publikohen pamjet, vazhdon vendosja e barit në “Arenën Kombëtare”
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbër, dhe në videon e postuar ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 20:42
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbër, dhe në videon e postuar ...

Fotoja e fëmijës duke pirë duhan prodhoi skandal, por e vërteta është krejt ndryshe
Në fund të ndeshjes mes Bursasporit dhe gjigantëve të Fenerbahçes në Turqi, televizioni transmetoi edhe pak sekonda nga publiku, ndërsa në kamera ushfaq një fëmijë duke pirë duhan. Të gjithë, e harruan rezultatin, ...
Dritare | 11-Sep-2019 19:57
Në fund të ndeshjes mes Bursasporit dhe gjigantëve të Fenerbahçes në Turqi, televizioni transmetoi edhe pak sekonda nga publiku, ndërsa në kamera ushfaq një fëmijë duke pirë duhan. Të gjithë, e harruan rezultatin, ...

‘Arena Kombëtare’ po bëhet gati, këto janë pamjet e fundit
Stadiumi “Arena Kombëtare” është shumë afër përfundimit, shkruan zeri.info Tashmë ka filluar shtrimi i fushës dhe tapetit të gjelbër, njofton Federata Shqiptare e Futbollit. Stadiumi “Arena Kombëtare” ishte ...
Zeri | 11-Sep-2019 19:41
Stadiumi “Arena Kombëtare” është shumë afër përfundimit, shkruan zeri.info Tashmë ka filluar shtrimi i fushës dhe tapetit të gjelbër, njofton Federata Shqiptare e Futbollit. Stadiumi “Arena Kombëtare” ishte ...

Plasi skandali për adoleshentin që pi cigare në stadium, por gabohen të tërë
Sapo kishte mbaruar ndeshja midis Bursasporit dhe gjigantëve të Fenerbahçes në Turqi, por telespektatorët nuk pyesnin më për rezultatin por shkruanin të indinjuar për pamjet që transmetoheshin live në televizor. Dy ...
Lexo | 11-Sep-2019 19:37
Sapo kishte mbaruar ndeshja midis Bursasporit dhe gjigantëve të Fenerbahçes në Turqi, por telespektatorët nuk pyesnin më për rezultatin por shkruanin të indinjuar për pamjet që transmetoheshin live në televizor. Dy ...

Nis shtrimi i tapetit në “Arenën Kombëtare”, pas 4 ditësh përfundon…
Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, anëtari i Komitetit Ekzekutiv në FSHF, Arben Dervishaj, i cili mbikëqyr edhe Komisionin e Infrastrukturës, i cili njofton se ditën e sotme ka nisur shtrimi i tapetit në stadiumin ...
Telegraf | 10-Sep-2019 21:15
Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, anëtari i Komitetit Ekzekutiv në FSHF, Arben Dervishaj, i cili mbikëqyr edhe Komisionin e Infrastrukturës, i cili njofton se ditën e sotme ka nisur shtrimi i tapetit në stadiumin ...

‘Tërmet’ në rrjete sociale pas pamjeve të një ‘fëmije’ duke pirë cigare në stadium, por raportimet thonë se është 36-vjeçar
Pamjet e një “djali të ri” duke pirë cigare gjatë një ndeshje bamirësie shkaktuan “tërmet” në rrjetet sociale, transmeton zeri.info Sidoqoftë, raportohet se i riu që mori vëmendjen e tifozëve të futbollit në fakt......
Zeri | 10-Sep-2019 15:02
Pamjet e një “djali të ri” duke pirë cigare gjatë një ndeshje bamirësie shkaktuan “tërmet” në rrjetet sociale, transmeton zeri.info Sidoqoftë, raportohet se i riu që mori vëmendjen e tifozëve të futbollit në fakt......

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved