ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2020 04:00

“Lautaro e do vetëm Interin”

“Lautaro e do vetëm Interin”
Agjenti i Lautaro Martinez ka insistuar se ai është keqkuptuar kur ka folur për Barcelonën dhe thotë se sulmuesi dëshiron të qëndrojë në Inter për të fituar gjëra të mëdha. Gjatë verës Martinez është lidhur me ...
TetovaSot | 12-Sep-2019 18:12
Agjenti i Lautaro Martinez ka insistuar se ai është keqkuptuar kur ka folur për Barcelonën dhe thotë se sulmuesi dëshiron të qëndrojë në Inter për të fituar gjëra të mëdha. Gjatë verës Martinez është lidhur me ...

Messi flet për të ardhmen, mungesën e transferimit të Neymar dhe ftesën e Ronaldos
Leo Messi flet si një futbollist normal dhe pse është i vetëdijshëm se nuk është një i tillë, aq më tepër tek Barcelona. U fol shumë për të ardhmen e tij por vetë “pleshti” në një intervistë për të përditshmen “Sport” ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 10:20
Leo Messi flet si një futbollist normal dhe pse është i vetëdijshëm se nuk është një i tillë, aq më tepër tek Barcelona. U fol shumë për të ardhmen e tij por vetë “pleshti” në një intervistë për të përditshmen “Sport” ...

“Lautaro e do vetëm Interin” Agjenti i Lautaro Martinez ka insistuar se ai është keqkuptuar kur ka folur për Barcelonën dhe thotë se sulmuesi dëshiron të qëndrojë në Inter për të fituar gjëra të...
Agjenti i Lautaro Martinez ka insistuar se ai është keqkuptuar kur ka folur për Barcelonën dhe thotë se sulmuesi dëshiron të qëndrojë në Inter për të fituar gjëra të mëdha. Gjatë verës Martinez është lidhur me ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 17:44
Agjenti i Lautaro Martinez ka insistuar se ai është keqkuptuar kur ka folur për Barcelonën dhe thotë se sulmuesi dëshiron të qëndrojë në Inter për të fituar gjëra të mëdha. Gjatë verës Martinez është lidhur me ...

Messi: Do të doja që Neymar të kthehej tek Barcelona
Neymar ishte në qendër të vëmendjes gjatë gjithë afatit kalimtar të verës, me emrin e tij që lidhej me rikthimin në ‘Camp Nou’. Shpresat për rikthimin e tij mbaheshin gjallë deri në ditën e fundit të merkatos, kur edhe ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 17:43
Neymar ishte në qendër të vëmendjes gjatë gjithë afatit kalimtar të verës, me emrin e tij që lidhej me rikthimin në ‘Camp Nou’. Shpresat për rikthimin e tij mbaheshin gjallë deri në ditën e fundit të merkatos, kur edhe ...

Messi dyshon në përpjekjet e Barcelonës për të nënshkruar me Neymarin
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka shprehur dyshimet e tij për përpjekjet e klubit katalonjas për ta rikthyer Neymarin gjatë kësaj vere, transmeton zeri.info Reprezentuesi brazilian u mundua që të sigurojë një largim ...
Zeri | 12-Sep-2019 17:35
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka shprehur dyshimet e tij për përpjekjet e klubit katalonjas për ta rikthyer Neymarin gjatë kësaj vere, transmeton zeri.info Reprezentuesi brazilian u mundua që të sigurojë një largim ...

E ardhmja e Mesit te Barcelona në dyshim
Lionel Messi hodhi dyshime të mëdha për të ardhmen e tij, dhe shprehu dyshime për dëshirën e klubit për të marrë Nejmarin. Argjentinasi deklaroi se dëshiron të fitojë trofe. Kontrata e tij krijoi habi dhe polemika. ...
ABCNews | 12-Sep-2019 13:12
Lionel Messi hodhi dyshime të mëdha për të ardhmen e tij, dhe shprehu dyshime për dëshirën e klubit për të marrë Nejmarin. Argjentinasi deklaroi se dëshiron të fitojë trofe. Kontrata e tij krijoi habi dhe polemika. ...

Barcelona dëshiron me çdo kusht kthimin e Neymar
Drejtori i Barcelonës, Javier Bordas ka thënë se kampionët e Spanjës do të bëjnë gjithçka që munden për të transferuar yllin e PSG-së.
Kosova Press | 12-Sep-2019 17:31
Drejtori i Barcelonës, Javier Bordas ka thënë se kampionët e Spanjës do të bëjnë gjithçka që munden për të transferuar yllin e PSG-së.

Messi: Barcelona është shtëpia ime, dua të fitoj këtu
Lionel Messi ka mohuar zërat për një largim të tij të mundshëm nga Barcelona. Gjatë javëve të fundit është përfolur shumë për një kluazolë e cila ia mundëson yllit argjentinas të largohet në fund të sezonit nga Camp ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 12:38
Lionel Messi ka mohuar zërat për një largim të tij të mundshëm nga Barcelona. Gjatë javëve të fundit është përfolur shumë për një kluazolë e cila ia mundëson yllit argjentinas të largohet në fund të sezonit nga Camp ...

“Lautaro e do vetëm Interin”
Agjenti i Lautaro Martinez ka insistuar se ai është keqkuptuar kur ka folur për Barcelonën dhe thotë se sulmuesi dëshiron të qëndrojë në Inter për të fituar gjëra të mëdha. Gjatë verës Martinez është lidhur me ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 17:29
Agjenti i Lautaro Martinez ka insistuar se ai është keqkuptuar kur ka folur për Barcelonën dhe thotë se sulmuesi dëshiron të qëndrojë në Inter për të fituar gjëra të mëdha. Gjatë verës Martinez është lidhur me ...

Ja çfarë thotë Messi për Greizmann dhe Dembele
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi ka biseduar për dy sulmuesit, Antoine Greizmann dhe Ousmane Dembele.
Kosova Press | 12-Sep-2019 16:53
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi ka biseduar për dy sulmuesit, Antoine Greizmann dhe Ousmane Dembele.

Messi: Do të doja që Neymar të kthehej tek Barcelona
Neymar ishte në qendër të vëmendjes gjatë gjithë afatit kalimtar të verës, me emrin e tij që lidhej me rikthimin në ‘Camp Nou’. Shpresat për rikthimin e tij mbaheshin gjallë deri në ditën e fundit të merkatos, kur edhe ...
Lajminet | 12-Sep-2019 16:47
Neymar ishte në qendër të vëmendjes gjatë gjithë afatit kalimtar të verës, me emrin e tij që lidhej me rikthimin në ‘Camp Nou’. Shpresat për rikthimin e tij mbaheshin gjallë deri në ditën e fundit të merkatos, kur edhe ...

Menaxheri i Lautaros tregon nëse do të transferohet te Barcelona
Beto Yaque, menaxher i Lautaro Martinez ka bërë të ditur se klienti i tij nuk planifikon të largohet nga Inter. Martinez së fundmi ishte përmendur si objektiv i Barcelonës për partner të ri me Lionel Messin. Por, Yaque ...
Lajminet | 12-Sep-2019 15:49
Beto Yaque, menaxher i Lautaro Martinez ka bërë të ditur se klienti i tij nuk planifikon të largohet nga Inter. Martinez së fundmi ishte përmendur si objektiv i Barcelonës për partner të ri me Lionel Messin. Por, Yaque ...

A po e bojkoton Messi qëllimisht Barcelonën? Skuadra katalonase del me njoftim zyrtar
Mediat spanjolle kanë raportuar së fundi se Lionel Messi nuk është i lënduar, por qëllimisht po e bojkoton skuadrën. Thuhet se dështimi për të blerë Neymar e ka nervozuar shumë yllin argjentinas dhe për këtë qëllim ai ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 15:29
Mediat spanjolle kanë raportuar së fundi se Lionel Messi nuk është i lënduar, por qëllimisht po e bojkoton skuadrën. Thuhet se dështimi për të blerë Neymar e ka nervozuar shumë yllin argjentinas dhe për këtë qëllim ai ...

Marquinhos drejt rinovimit me PSG
Marquinhos është një nga lojtarët më të rëndësishëm të Paris Saint Germain dhe jo më kot klubi ka kthyer mbrapsht çdo tentativë të ekipeve të mëdha për brazilianin. 25-vjeçari ka një kontratë deri në vitin 2022 dhe ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 13:54
Marquinhos është një nga lojtarët më të rëndësishëm të Paris Saint Germain dhe jo më kot klubi ka kthyer mbrapsht çdo tentativë të ekipeve të mëdha për brazilianin. 25-vjeçari ka një kontratë deri në vitin 2022 dhe ...

Messi i zhgënjyer që Barcelona nuk transferoi Neymarin
Ylli argjentinas, Lionel Messi, ka mbetur i zhgënjyer që drejtuesit e Barcelonës nuk arritën ta transferojnë sulmuesin brazilian Neymar gjatë afatit kalimtar të verës, kanë raportuar të enjten mediumet e huaja. ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 13:40
Ylli argjentinas, Lionel Messi, ka mbetur i zhgënjyer që drejtuesit e Barcelonës nuk arritën ta transferojnë sulmuesin brazilian Neymar gjatë afatit kalimtar të verës, kanë raportuar të enjten mediumet e huaja. ...

Messi i zhgënjyer që Barça nuk transferoi Neymarin
Ylli argjentinas Lionel Messi ka mbetur i zhgënjyer që drejtuesit e Barcelonës nuk arritën ta transferojnë sulmuesin brazilian Neymar gjatë afatit kalimtar të verës, kanë raportuar të enjten mediumet e huaja. Barcelona ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 13:07
Ylli argjentinas Lionel Messi ka mbetur i zhgënjyer që drejtuesit e Barcelonës nuk arritën ta transferojnë sulmuesin brazilian Neymar gjatë afatit kalimtar të verës, kanë raportuar të enjten mediumet e huaja. Barcelona ...

Messi: Barcelona është shtëpia ime, dua të fitoj këtu
Lionel Messi ka mohuar zërat për një largim të tij të mundshëm nga Barcelona. Gjatë javëve të fundit është përfolur shumë për një kluazolë e cila ia mundëson yllit argjentinas të largohet në fund të sezonit nga Camp ...
E Dua Sportin | 12-Sep-2019 12:59
Lionel Messi ka mohuar zërat për një largim të tij të mundshëm nga Barcelona. Gjatë javëve të fundit është përfolur shumë për një kluazolë e cila ia mundëson yllit argjentinas të largohet në fund të sezonit nga Camp ...

Messi: Dua që Neymari të kthehet te Barcelona
Lionel Messi ka thënë se dëshiron ta kishte parë Neymarin të kthehej në Barcelonë, por po ashtu ka treguar se nuk është i zhgënjyer për dështimin e transferimit të tij. “Do t’kisha dashur që Neymari të vijë”, tha ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 12:42
Lionel Messi ka thënë se dëshiron ta kishte parë Neymarin të kthehej në Barcelonë, por po ashtu ka treguar se nuk është i zhgënjyer për dështimin e transferimit të tij. “Do t’kisha dashur që Neymari të vijë”, tha ...

Messi: S’jam në bisedime për kontratë por dua të qëndrojë në Barcelonë, është shtëpia ime
Lionel Messi e ka hedhur poshtë çdo dyshim mund të largohet nga klubi katalonas përmes klauzolës së largimit që ekziston në kontratën e tij me Barcelonën, duke theksuar se dëshiron të qëndrojë në klubin që e quan shtëpi ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 12:26
Lionel Messi e ka hedhur poshtë çdo dyshim mund të largohet nga klubi katalonas përmes klauzolës së largimit që ekziston në kontratën e tij me Barcelonën, duke theksuar se dëshiron të qëndrojë në klubin që e quan shtëpi ...

Messi: Nuk keni bërë mjaftueshëm për ta rikthyer Naymarin
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi nuk beson që klubi ka bërë gjithçka për të rikthyer Neymar. Gjatë gjithë verës ylli i PSG-së, ka kërkuar të rikthehet, mirëpo gjiganti francez ka kërkuar 300 milionë euro. ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 12:16
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi nuk beson që klubi ka bërë gjithçka për të rikthyer Neymar. Gjatë gjithë verës ylli i PSG-së, ka kërkuar të rikthehet, mirëpo gjiganti francez ka kërkuar 300 milionë euro. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved