ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 03:29

“Sjellja politike e Saimirit ka prodhuar jo pak viktima”, Manjani: Tahiri shanse për pafajësi

“Sjellja politike e Saimirit ka prodhuar jo pak viktima”, Manjani: Tahiri shanse për pafajësi
“Sjellja politike e vetë Saimirit ka prodhuar jo pak viktima, që sot kanë të gjithë të drejtë të kërkojnë shpagim. Por Saimiri nuk po gjykohet për produktin e punës së tij si ministër. Gjykimin politik njerëzit e bëjnë ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 10:38
“Sjellja politike e vetë Saimirit ka prodhuar jo pak viktima, që sot kanë të gjithë të drejtë të kërkojnë shpagim. Por Saimiri nuk po gjykohet për produktin e punës së tij si ministër. Gjykimin politik njerëzit e bëjnë ...

Ylli Manjani: Saimir Tahiri nuk ka shanse të dënohet, në gjykatë duhen prova, jo llafe
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani deklaron se Saimir Tahiri nuk ka shanse të dënohet, pasi në në gjykatë, sipas tij, duhen prova, jo llafe. Në një shënin në facebook, Manjani shkrunaan se “e vetmja gjë që kam ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 13:02
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani deklaron se Saimir Tahiri nuk ka shanse të dënohet, pasi në në gjykatë, sipas tij, duhen prova, jo llafe. Në një shënin në facebook, Manjani shkrunaan se “e vetmja gjë që kam ...

“Tahiri”, luhet akti final! Prokuroria është e paqartë para gjykatës: Gjithë pikëpyetjet e organit të akuzës
Prokuroria për Krimet e Rënda ka dhënë pretencën duke kërkuar 12 vite burg për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri dhe ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, Jaeld Çela, të cilët akuzohen për trafik lëndësh narkotike ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 09:36
Prokuroria për Krimet e Rënda ka dhënë pretencën duke kërkuar 12 vite burg për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri dhe ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, Jaeld Çela, të cilët akuzohen për trafik lëndësh narkotike ...

“Habilajt”, 8 vite burg Saimir Tahirit/ Ish-ministri, tre akuza se ndihmoi vëllezërit trafikantë në Vlorë
Orën nëntë të kësaj të marte , Saimir Tahiri e kishte pritur gjatë gjithë verës, ashtu sikurse edhe monitoruesit e ambasadës amerikane që nuk munguan edhe gjatë pretencës.
Top Channel | 10-Sep-2019 19:50
Orën nëntë të kësaj të marte , Saimir Tahiri e kishte pritur gjatë gjithë verës, ashtu sikurse edhe monitoruesit e ambasadës amerikane që nuk munguan edhe gjatë pretencës.

Ish-ministri Saimir Tahiri: Ja e vërteta e 20 milionë eurove për fushatën elektorale. Kur të flas për ato që di, do tronditen të gjithë
Ish-ministri: Nuk kam paguar hotelet 900 euro natën. E informova me shkresë sekrete ministren Kodheli për radarët që nuk punonin Saimir Tahiri: Ja e vërteta e 20 milionë eurove për fushatën elektorale Prokuroria e ...
Telegraf | 11-Sep-2019 11:45
Ish-ministri: Nuk kam paguar hotelet 900 euro natën. E informova me shkresë sekrete ministren Kodheli për radarët që nuk punonin Saimir Tahiri: Ja e vërteta e 20 milionë eurove për fushatën elektorale Prokuroria e ...

Gazetarja Klodiana Lala: Ja çfarë ndodhi në procesin e sotëm gjyqësor të Tahirit
Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24” foli në lidhje me procesin gjyqësor ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Lala deklaroi se pretenca sot ishte e përfaqësuar nga prokurorë, që ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 18:05
Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24” foli në lidhje me procesin gjyqësor ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Lala deklaroi se pretenca sot ishte e përfaqësuar nga prokurorë, që ...

Mimi Kodheli: Radarët nuk punonin kur erdhëm në pushtet, deklaratat e Tahirit janë një goditje nën brez
Pas deklaratave të ish-ministrit Saimir Tahiri se i kishte dërguar shkresë ministres së Mbrojtjes, Mimi Kodheli në lidhje me fikjen e radarëve, kjo e fundit mohon që radarët të mos kenë punuar ndonjëherë. E ftuar në ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 18:27
Pas deklaratave të ish-ministrit Saimir Tahiri se i kishte dërguar shkresë ministres së Mbrojtjes, Mimi Kodheli në lidhje me fikjen e radarëve, kjo e fundit mohon që radarët të mos kenë punuar ndonjëherë. E ftuar në ...

“Gjuajtje nën brez…”, Kodheli flet për radarët: Nuk janë fikur asnjëherë nga dhjetori 2013
TIRANË Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka folur sot në studion e News24 për çështjen e radarëve që është përmendur në seancën gjyqësore ku u dha pretenca nga ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri. Ai tregoi se i ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 17:37
TIRANË Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka folur sot në studion e News24 për çështjen e radarëve që është përmendur në seancën gjyqësore ku u dha pretenca nga ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri. Ai tregoi se i ...

A duhet të hetohet edhe Rama? Tahiri: Nëse harxhoja 20 mln euro në fushatë, atëherë të merren të gjithë…
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë për në datën 19 shator seancën e radhës për ish-ministrin Saimir Tahiri dhe Jaeld Çelën, ku pritet të lexohet mbrojtja për ish drejtorin e Policisë Vlorë dhe më pas të jepet vendimi. ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 17:23
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë për në datën 19 shator seancën e radhës për ish-ministrin Saimir Tahiri dhe Jaeld Çelën, ku pritet të lexohet mbrojtja për ish drejtorin e Policisë Vlorë dhe më pas të jepet vendimi. ...

1 mijë euro nata? Saimir Tahiri: S’kam paguar më shumë se 140 euro për hotelin
Gjatë komunikimit të tij me mediat, pas shtyrjes së gjyqit për në datën 19 shtator, Saimir Tahiri ceku edhe çështjen e akuzave për shpenzime luksoze, jo p[ak herë të adresuara ndaj tij. Ish- ministri i Brendshëm hodhi ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 17:41
Gjatë komunikimit të tij me mediat, pas shtyrjes së gjyqit për në datën 19 shtator, Saimir Tahiri ceku edhe çështjen e akuzave për shpenzime luksoze, jo p[ak herë të adresuara ndaj tij. Ish- ministri i Brendshëm hodhi ...

Vendimi për Tahirin, Spaho: S’do habitesha sikur ta nxirrnin të larë
mapo.al Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, tha për Ora News se çështja ndaj Saimir Tahirit është treguesi më i qartë i lidhjeve të krimit të organizuar me pushtetin. Spaho tha se pa paragjykuar vendimin, ...
Mapo | 10-Sep-2019 17:40
mapo.al Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, tha për Ora News se çështja ndaj Saimir Tahirit është treguesi më i qartë i lidhjeve të krimit të organizuar me pushtetin. Spaho tha se pa paragjykuar vendimin, ...

1 mijë euro nata? Saimir Tahiri: S’kam paguar më shumë se 140 euro për hotelin
Gjatë komunikimit të tij me mediat, pas shtyrjes së gjyqit për në datën 19 shtator, Saimir Tahiri ceku edhe çështjen e akuzave për shpenzime luksoze, jo p[ak herë të adresuara ndaj tij.
Top Channel | 10-Sep-2019 16:54
Gjatë komunikimit të tij me mediat, pas shtyrjes së gjyqit për në datën 19 shtator, Saimir Tahiri ceku edhe çështjen e akuzave për shpenzime luksoze, jo p[ak herë të adresuara ndaj tij.

Tahiri: Keni harruar ministrin që isha, koha kur luftonim në Lazarat
Ndërsa kujoti gjithë sukseset në kohën kur ishte ministër i brendshëm, Saimir Tahiri u drejtua gazetarëve duke thënë se e kanë harruar kohën kur ai ishte ministër e luftonte siç tha Lazaratin.
Top Channel | 10-Sep-2019 16:47
Ndërsa kujoti gjithë sukseset në kohën kur ishte ministër i brendshëm, Saimir Tahiri u drejtua gazetarëve duke thënë se e kanë harruar kohën kur ai ishte ministër e luftonte siç tha Lazaratin.

Tahiri për radarët: S’ka mundësi që të fiken, prokuroria kishte dy vjet kohë të hetonte
Në deklaratën për mediat Tahiri foli edhe për çështjen e fikjes së radarëve.
Top Channel | 10-Sep-2019 16:44
Në deklaratën për mediat Tahiri foli edhe për çështjen e fikjes së radarëve.

“Unë që zhduka Lazaratin paskam trafikuar drogë?”, Tahiri: Do të luftoj deri në fund për drejtësi
Gjykata e Krimeve të Rënda në Tiranë ka vendosur të shtyjë seancën në ngarkim të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri për në datë 19 shtator. Tahiri, në një dalje për mediat deklaroi se akuzat që ngre Prokuroria ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 16:37
Gjykata e Krimeve të Rënda në Tiranë ka vendosur të shtyjë seancën në ngarkim të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri për në datë 19 shtator. Tahiri, në një dalje për mediat deklaroi se akuzat që ngre Prokuroria ...

Shtyhet seanca për Saimir Tahirin, ish-ministri: Akuzat skandaloze, policët nën varësinë time denoncuan Habilajt
Është shtyrë për më datë 19 shtator gjyqi në ngarkim të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Tahiri akuzohet tashmë për tre vepra të rënda penale, që kanë të bëjnë me trafik droge dhe pjesëmarrje në grup të ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 16:37
Është shtyrë për më datë 19 shtator gjyqi në ngarkim të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Tahiri akuzohet tashmë për tre vepra të rënda penale, që kanë të bëjnë me trafik droge dhe pjesëmarrje në grup të ...

Tahiri shpërthen në akuza: Ka politikanë që kanë vrarë njerëz, sot në majë
Gjykata e Krimeve të Rënda ka marrë sot vendimin që të shtyjë për në datë 19 shtator 2019 gjyqin në ngarkim të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, akuzuar për tre vepra të rënda penale. Tahiri, në një deklaratë ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 16:35
Gjykata e Krimeve të Rënda ka marrë sot vendimin që të shtyjë për në datë 19 shtator 2019 gjyqin në ngarkim të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, akuzuar për tre vepra të rënda penale. Tahiri, në një deklaratë ...

Saimir Tahiri: Ato që thotë Prokuroria shqiptare janë gënjeshtra, Italia tha të vërtetën
Pas shtyrjes se gjyqit ndaj Saimir Tahirit te “Krimet e Rënda”, ish-ministri i Brendshëm ka reaguar përmes një komunikimi të pak minutave më parë me mediat, ku foli rreth akuzave që rëndojnë aktualisht mbi të, ...
Top Channel | 10-Sep-2019 16:34
Pas shtyrjes se gjyqit ndaj Saimir Tahirit te “Krimet e Rënda”, ish-ministri i Brendshëm ka reaguar përmes një komunikimi të pak minutave më parë me mediat, ku foli rreth akuzave që rëndojnë aktualisht mbi të, ...

“Gënjeshtër e madhe, proces fals”, Tahiri i thotë të gjitha: Pse nuk kam frikë nga dënimi
TIRANË Pas seancës maratonë tek Gjykata e Krimeve të Rënda, ish-ministri Saimir Tahiri ka folur para gazetarëve, ndërsa tha se procesi në emër të tij është fals dhe i gënjeshtërt. Ai tregoi se nuk do të lodhet, por do ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 16:24
TIRANË Pas seancës maratonë tek Gjykata e Krimeve të Rënda, ish-ministri Saimir Tahiri ka folur para gazetarëve, ndërsa tha se procesi në emër të tij është fals dhe i gënjeshtërt. Ai tregoi se nuk do të lodhet, por do ...

Shtyhet seanca për Saimit Tahirin, ish-ministri: Akuzat skandaloze, policët nën varësinë time denoncuan Habilajt
Është shtyrë për më datë 19 shtator gjyqi në ngarkim të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Tahiri akuzohet tashmë për tre vepra të rënda penale, që kanë të bëjnë me trafik droge dhe pjesëmarrje në grup të ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 16:20
Është shtyrë për më datë 19 shtator gjyqi në ngarkim të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Tahiri akuzohet tashmë për tre vepra të rënda penale, që kanë të bëjnë me trafik droge dhe pjesëmarrje në grup të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved