ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/08/2020 03:08

FOTOT: Nga restoranti i Mihalit nuk ka mbetur asgjë

FOTOT: Nga restoranti i Mihalit nuk ka mbetur asgjë
Fotot e mëposhtme tregojnë pamjen ku ndodhej ish-restoranti i Mihal Kokëdhimës. Tashmë zona është e pastër dhe njerëzit mund të bëjnë plazh të pashqetësuar. Kokëdhima e kishte zaptuar këtë zonë dhe ishte kthyer në një ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 19:40
Fotot e mëposhtme tregojnë pamjen ku ndodhej ish-restoranti i Mihal Kokëdhimës. Tashmë zona është e pastër dhe njerëzit mund të bëjnë plazh të pashqetësuar. Kokëdhima e kishte zaptuar këtë zonë dhe ishte kthyer në një ...

Çfarë ka mbetur nga restoranti i famshëm i Mihal Kokëdhimës në Porto Palermo
Fotot e mëposhtme tregojnë pamjen ku ndodhej ish-restoranti i Mihal Kokëdhimës. Tashmë zona është e pastër dhe njerëzit mund të bëjnë plazh të pa shqetësuar. Kokëdhima e kishte zaptuar këtë zonë dhe ishte kthyer në një ...
Gazeta Express | 24-Aug-2019 22:32
Fotot e mëposhtme tregojnë pamjen ku ndodhej ish-restoranti i Mihal Kokëdhimës. Tashmë zona është e pastër dhe njerëzit mund të bëjnë plazh të pa shqetësuar. Kokëdhima e kishte zaptuar këtë zonë dhe ishte kthyer në një ...

Pushuesit mund të bëjnë plazh të pashqetësuar nga Mihali
Fotot e mëposhtme tregojnë pamjen ku ndodhej ish-restoranti i Mihal Kokëdhimës. Tashmë zona është e pastër dhe njerëzit mund të bëjnë plazh të pashqetësuar. Kokëdhima e kishte zaptuar këtë zonë dhe ishte kthyer në një ...
Lexo | 24-Aug-2019 20:26
Fotot e mëposhtme tregojnë pamjen ku ndodhej ish-restoranti i Mihal Kokëdhimës. Tashmë zona është e pastër dhe njerëzit mund të bëjnë plazh të pashqetësuar. Kokëdhima e kishte zaptuar këtë zonë dhe ishte kthyer në një ...

Shëngjini, plazhi i Kosovës/ Janë të shumtë ata që pushojnë, apo që kanë blerë edhe shtëpi
Sot pa frikë mund të thuhet se Shëngjini është plazhi i pushuesve të ardhur nga Kosova. Kushtet në këtë zonë kanë ardhur gjithmonë dhe duke u përmirësuar ndaj çdo vit e më shumë ky plazh ka njohur rritje të numrit të ...
Monitor | 23-Aug-2019 14:04
Sot pa frikë mund të thuhet se Shëngjini është plazhi i pushuesve të ardhur nga Kosova. Kushtet në këtë zonë kanë ardhur gjithmonë dhe duke u përmirësuar ndaj çdo vit e më shumë ky plazh ka njohur rritje të numrit të ...

Gazeta më e madhe jehonë incidentit me turistët/ Mihali, miku i Ramës pushton mediat ndërkombëtare!!! Ja çfarë shkruan…
Gazeta më e madhe në Spanjë, “El Pais”, raportoi për shembjen e lokalit të Mihal Kokëdhimës, i njohur me nofkën Gladiatori. Gazeta tregon se si nisi incidenti me turistët spanjollë dhe se si u angazhua ambasada e ...
Standard | 22-Aug-2019 21:39
Gazeta më e madhe në Spanjë, “El Pais”, raportoi për shembjen e lokalit të Mihal Kokëdhimës, i njohur me nofkën Gladiatori. Gazeta tregon se si nisi incidenti me turistët spanjollë dhe se si u angazhua ambasada e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved