ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 06:01

Berisha jep tjetër version: Ja shkaku i shpërthimit në Lezhë

Berisha jep tjetër version: Ja shkaku i shpërthimit në Lezhë
TIRANË Ish-kryeministri Sali Berisha jep një tjetër version për shkaqet e ngjarjes së mbrëmshme, ku një pikë karburanti shpërtheu në flakë në superstradën Lezhë-Laç, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Shënkollit”. Teksa ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 14:34
TIRANË Ish-kryeministri Sali Berisha jep një tjetër version për shkaqet e ngjarjes së mbrëmshme, ku një pikë karburanti shpërtheu në flakë në superstradën Lezhë-Laç, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Shënkollit”. Teksa ...

Shpërthimi karburantit në Lezhë, Berisha: Shkak ndërprerja e energjisë
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot ku si pasojë e shëprthimit të një pike karburanti 7 persona u plagosën, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë. ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 15:05
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot ku si pasojë e shëprthimit të një pike karburanti 7 persona u plagosën, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë. ...

Video/ Çfarë la pas shpërthimi i fuqishëm që tronditi Lezhën
LEZHË Dy bombola gazi shpërthyen mbrëmë në një pikë karburanti në superstradën Lezhë-Laç në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit dhe për pasojë, shtatë persona mbetën të plagosur, mes tyre edhe dy vajza të vogla, 2 dhe 5 ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 10:11
LEZHË Dy bombola gazi shpërthyen mbrëmë në një pikë karburanti në superstradën Lezhë-Laç në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit dhe për pasojë, shtatë persona mbetën të plagosur, mes tyre edhe dy vajza të vogla, 2 dhe 5 ...

Shpërthimi në aksin Lezhë-Milot, stabilizohet gjendja e punonjësit të karburantit
Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” bën të ditur se është stabilizuar gjendja e punonjësit të karburantit që mbeti I plagosur nga shpërthimi mbrëmjen e të shtunës në aksin rrugor Lezhë-Milot. QSUT ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 10:36
Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” bën të ditur se është stabilizuar gjendja e punonjësit të karburantit që mbeti I plagosur nga shpërthimi mbrëmjen e të shtunës në aksin rrugor Lezhë-Milot. QSUT ...

Defekti teknik solli shpërthimi i karburantit. Janë dëmtuar 7 persona
Policia e Shtetit ka dhënë informacione zyrtare rreth shpërthimit të karburantit në aksin rrugor Lezhë-Milot. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:10, ku karburanti u përfshi nga flakët për shkak se një ...
Top Channel | 25-Aug-2019 09:50
Policia e Shtetit ka dhënë informacione zyrtare rreth shpërthimit të karburantit në aksin rrugor Lezhë-Milot. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:10, ku karburanti u përfshi nga flakët për shkak se një ...

Shpërthimi i karburantit, Policia: Mes të lënduarve edhe 2 fëmijë
LEZHË Policia e Lezhës ka dhënë detaje të reja në lidhje me ngjarjen e djeshme, ku një pikë karburanti shpërtheu në flakë. Sipas policisë, në mesin e të lënduarve janë edhe dy fëmijë të vegjël, 2 dhe 5 vjeç. Sipas bluve ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 09:46
LEZHË Policia e Lezhës ka dhënë detaje të reja në lidhje me ngjarjen e djeshme, ku një pikë karburanti shpërtheu në flakë. Sipas policisë, në mesin e të lënduarve janë edhe dy fëmijë të vegjël, 2 dhe 5 vjeç. Sipas bluve ...

Lezhë/ Familja me 5 anëtarë i shpëtoi vdekjes gjatë shpërthimit në karburant
Shtatë persona kanë mbetur të plagosur nga shpërthimi I karburantit në aksin rrugor Lezhë-Milot mbrëmjen e të shtunës, në kryqëzimin e Shënkollit. Në mesin e të plagosurve sipas policisë, janë dhe dy vajza të mitura të ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 10:20
Shtatë persona kanë mbetur të plagosur nga shpërthimi I karburantit në aksin rrugor Lezhë-Milot mbrëmjen e të shtunës, në kryqëzimin e Shënkollit. Në mesin e të plagosurve sipas policisë, janë dhe dy vajza të mitura të ...

DETAJET/ Shpërthimi në pikën e karburantit, Policia: Të plagosur 7 persona, mes tyre dy të mitura 5 dhe 2 vjeç
Policia ka dhënë informacion zyrtar, lidhur me shpërthimin e bombulave të gazit në pikën e karburantit në autostradën Lezhë-Laç. Në një deklaratë opër median policia bën me dije se si pasojë e shpërthimit janë plagosur ...
GazetaTema | 25-Aug-2019 09:48
Policia ka dhënë informacion zyrtar, lidhur me shpërthimin e bombulave të gazit në pikën e karburantit në autostradën Lezhë-Laç. Në një deklaratë opër median policia bën me dije se si pasojë e shpërthimit janë plagosur ...

Shpërthimi i karburantit, policia: U plagosën edhe 2 vajza të mitura
mapo.al Policia jep detaje për shpërthimin në një karburant në aksin Lezhë-Laç. Fillimisht ka shpërthyer një bombol gazi që shërbente për furnizimin me gaz të automjeteve dhe më pas një automjet me gaz, i cili ishte aty ...
Mapo | 25-Aug-2019 09:41
mapo.al Policia jep detaje për shpërthimin në një karburant në aksin Lezhë-Laç. Fillimisht ka shpërthyer një bombol gazi që shërbente për furnizimin me gaz të automjeteve dhe më pas një automjet me gaz, i cili ishte aty ...

Detaje/Shpërthimi në Lezhë, 2 prej të plagosurve me djegie të shumta
TIRANË Mbrëmjen e djeshme një pikë karburanti shpërtheu në flakë në superstradën Lezhë-Laç dhe për pasojë gjashtë persona mbetën të plagosur. Dy nga 6 të plagosurit kanë pësuar dëmtime të shumta në trup, ndërsa po ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 09:13
TIRANË Mbrëmjen e djeshme një pikë karburanti shpërtheu në flakë në superstradën Lezhë-Laç dhe për pasojë gjashtë persona mbetën të plagosur. Dy nga 6 të plagosurit kanë pësuar dëmtime të shumta në trup, ndërsa po ...

Detaje të reja nga shpërthimi në pikën e karburantit në Lezhë. 6 të plagosur
Gjashtë persona kanë mbetur të plagosur pas shpërthimit në pikën e karburantit në Lezhë, dy prej të cilëve kanë marrë dëmtime të shumta. Shpërthimi ka ndodhur fillimisht tek depozita e karburantit dhe më pas ka ...
GazetaTema | 25-Aug-2019 09:37
Gjashtë persona kanë mbetur të plagosur pas shpërthimit në pikën e karburantit në Lezhë, dy prej të cilëve kanë marrë dëmtime të shumta. Shpërthimi ka ndodhur fillimisht tek depozita e karburantit dhe më pas ka ...

Problemet në rrjetin e energjisë sollën shpërthimin ne pikën e karburantit….
Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh që jep detaje në lidhje me shpërthimin e ndodhur një ditë më parë në një karburant në rrugën Lezhë – Laç Teksa publikon denoncimin e qytetarit dixhital, Berisha ...
Lajmi i Fundit | 25-Aug-2019 15:23
Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh që jep detaje në lidhje me shpërthimin e ndodhur një ditë më parë në një karburant në rrugën Lezhë – Laç Teksa publikon denoncimin e qytetarit dixhital, Berisha ...

Detajet nga shpërthimi i karburantit, 2 të plagosur rëndë
mapo.al Zbulohet se ku ndodhi shpërthimi i parë në një karburant në aksin Lezhë-Laç, që solli 6 të plagosur, mes tyre 2 në gjendje të rëndë. Burime policore shpjegojne se fillimisht ka shpërthyer depozita e karburantit ...
Mapo | 25-Aug-2019 08:20
mapo.al Zbulohet se ku ndodhi shpërthimi i parë në një karburant në aksin Lezhë-Laç, që solli 6 të plagosur, mes tyre 2 në gjendje të rëndë. Burime policore shpjegojne se fillimisht ka shpërthyer depozita e karburantit ...

?Detaje për shpërthimin në një karburant në Lezhë
Policia në Shqipëri ka dhënë detaje për shpërthimin e një bombole gazi në një pompë të derivateve në aksin rrugor Lezhë-Milot, ku si pasojë janë lënduar pesë persona, në mesin e të cilëve edhe dy vajza të mitura. Sipas ...
InFokusi | 25-Aug-2019 11:31
Policia në Shqipëri ka dhënë detaje për shpërthimin e një bombole gazi në një pompë të derivateve në aksin rrugor Lezhë-Milot, ku si pasojë janë lënduar pesë persona, në mesin e të cilëve edhe dy vajza të mitura. Sipas ...

VIDEO/ Karburanti shpërthen në flakë në Lezhë, 6 të plagosur
LEZHË Një pikë karburanti ka shpërthyer në flakë në afërsi të Lezhës. “LSA” ka siguruar një video, e cila tregon tymin dhe flakët. “BalkanWeb” mëson se gjashtë persona kanë mbetur të plagosur. Njëri prej të plagosurve ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 07:16
LEZHË Një pikë karburanti ka shpërthyer në flakë në afërsi të Lezhës. “LSA” ka siguruar një video, e cila tregon tymin dhe flakët. “BalkanWeb” mëson se gjashtë persona kanë mbetur të plagosur. Njëri prej të plagosurve ...

?Detaje për shpërthimin në një karburant në Lezhë
Policia në Shqipëri ka dhënë detaje për shpërthimin e një bombole gazi në një pompë të derivateve në aksin rrugor Lezhë-Milot, ku si pasojë janë lënduar pesë persona, në mesin e të cilëve edhe dy vajza të mitura.
Kosova Press | 25-Aug-2019 11:27
Policia në Shqipëri ka dhënë detaje për shpërthimin e një bombole gazi në një pompë të derivateve në aksin rrugor Lezhë-Milot, ku si pasojë janë lënduar pesë persona, në mesin e të cilëve edhe dy vajza të mitura.

Çfarë la pas shpërthimi i fuqishëm në Lezhë
Dy bombola gazi shpërthyen mbrëmë në një pikë karburanti në superstradën Lezhë-Laç në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit dhe për pasojë, shtatë persona mbetën të plagosur, mes tyre edhe dy vajza të vogla, 2 dhe 5 vjeçe. ...
Gazeta Dita | 25-Aug-2019 10:36
Dy bombola gazi shpërthyen mbrëmë në një pikë karburanti në superstradën Lezhë-Laç në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit dhe për pasojë, shtatë persona mbetën të plagosur, mes tyre edhe dy vajza të vogla, 2 dhe 5 vjeçe. ...

Detaje të reja nga shpërthimi i karburantit në Lezhë, dy të plagosur rëndë
Mbrëmjen e djeshme në superstradën Lezhë-Laç, ka shpërthyer një pikë karburanti. Si pasojë janë plagosur 6 persona, dy prej të cilëve kanë qenë punonjës të karburantit, ndërsa të tjerët ndodheshin rastësish aty pranë ...
Dritare | 25-Aug-2019 10:28
Mbrëmjen e djeshme në superstradën Lezhë-Laç, ka shpërthyer një pikë karburanti. Si pasojë janë plagosur 6 persona, dy prej të cilëve kanë qenë punonjës të karburantit, ndërsa të tjerët ndodheshin rastësish aty pranë ...

Shpërthimi i karburantit/ Mes të plagosurve edhe dy fëmijë
Policia ka dhënë një njoftim zyrtar për shpërthimin e një karburanti në aksin rrugor Lezhë-Milot, ngjarje që ndodhi mbrëmjen e djeshme. Mes të plagosurve, janë edhe dy vajza të moshës 2 dhe 5 vjeç. Nga hetimet ...
Dritare | 25-Aug-2019 10:28
Policia ka dhënë një njoftim zyrtar për shpërthimin e një karburanti në aksin rrugor Lezhë-Milot, ngjarje që ndodhi mbrëmjen e djeshme. Mes të plagosurve, janë edhe dy vajza të moshës 2 dhe 5 vjeç. Nga hetimet ...

Shpërthimi në pikën e karburantit, Policia sqaron çfarë ndodhi mbrëmë
Shkak i zjarrit të fuqishëm në një pikë karburanti mbrëmjen e shkuar në Lezhë ka qenë shpërthimi i një bombole gazi që shërbente për mbushjen e automjeteve. Kështu bën me dije policia e Lezhës, sipas të cilës nga ...
EkonomiaOnline | 25-Aug-2019 10:11
Shkak i zjarrit të fuqishëm në një pikë karburanti mbrëmjen e shkuar në Lezhë ka qenë shpërthimi i një bombole gazi që shërbente për mbushjen e automjeteve. Kështu bën me dije policia e Lezhës, sipas të cilës nga ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved