ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/08/2020 05:26

Mbledhja e Këshillit Tatimor – Diskutohet për “faturën dhe sistemin e monitorimit të qarkullimit”

Mbledhja e Këshillit Tatimor – Diskutohet për “faturën dhe sistemin e monitorimit të qarkullimit”
Këshilli Tatimor ka zhvilluar një diskutim mbi projektligjin “Për faturën dhe sistemin e monitorimit të qarkullimit”, ku të pranishëm ishin edhe zëvendësministri i Financave dhe Ekonomisë, Elton Haxhi dhe Drejtoresha e ...
ScanTv | 23-Aug-2019 15:52
Këshilli Tatimor ka zhvilluar një diskutim mbi projektligjin “Për faturën dhe sistemin e monitorimit të qarkullimit”, ku të pranishëm ishin edhe zëvendësministri i Financave dhe Ekonomisë, Elton Haxhi dhe Drejtoresha e ...

Fiskalizimi, konsultimi i draft ligjit vazhdon me Këshillin Tatimor, fokus tek risitë
Konsultimi publik i projektligjit “Për faturën dhe sistemin e monitorimit të qarkullimit” vijoi këtë të premte në tryezën e diskutimit me Këshillin Tatimor. Të pranishëm në këtë tryezë ishin dhe zëvendësministri i ...
Monitor | 23-Aug-2019 15:18
Konsultimi publik i projektligjit “Për faturën dhe sistemin e monitorimit të qarkullimit” vijoi këtë të premte në tryezën e diskutimit me Këshillin Tatimor. Të pranishëm në këtë tryezë ishin dhe zëvendësministri i ...

Dixhitalizimi i faturave në 2020 për individët dhe 2021 për biznesin
Ministria e Financës dhe Ekonomisë zhvilloi sot takimin e radhës të drejtpërdrejtë me palët e interesit për konsultimin e projektligjit “Për faturën dhe sistemin e monitorimit të qarkullimit”, i njohur ndryshe edhe si ...
Medial | 23-Aug-2019 00:30
Ministria e Financës dhe Ekonomisë zhvilloi sot takimin e radhës të drejtpërdrejtë me palët e interesit për konsultimin e projektligjit “Për faturën dhe sistemin e monitorimit të qarkullimit”, i njohur ndryshe edhe si ...

Dixhitalizimi i faturave në 2020 për individët dhe 2021 për biznesin
Ministria e Financës dhe Ekonomisë zhvilloi sot takimin e radhës të drejtpërdrejtë me palët e interesit për konsultimin e projektligjit “Për faturën dhe sistemin e monitorimit të qarkullimit”, i njohur ndryshe edhe si ...
PC World | 22-Aug-2019 21:25
Ministria e Financës dhe Ekonomisë zhvilloi sot takimin e radhës të drejtpërdrejtë me palët e interesit për konsultimin e projektligjit “Për faturën dhe sistemin e monitorimit të qarkullimit”, i njohur ndryshe edhe si ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved