ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/07/2020 02:16

Si mbijetoi Mihali 15 vite pa leje, flasin Artan Lame dhe Jorgo Goro

Si mbijetoi Mihali 15 vite pa leje, flasin Artan Lame dhe Jorgo Goro
mapo.al Kushdo ka qenë në bregdetin e Jugut është e pamundur të mos ketë parë perlën e Mesdheut, gjirin e Porto-Palermos. Dhe po ashtu krejt e pamundur të mos ketë parë një resort me plazh privat poshtë rrugës kryesore ...
Mapo | 21-Aug-2019 16:53
mapo.al Kushdo ka qenë në bregdetin e Jugut është e pamundur të mos ketë parë perlën e Mesdheut, gjirin e Porto-Palermos. Dhe po ashtu krejt e pamundur të mos ketë parë një resort me plazh privat poshtë rrugës kryesore ...

(Video) Shembet përfundimisht restoranti i Mihal Kokëdhimës
Ka përfunduar procesi i shembjes së restorantit të Mihal Kokëdhimës, pronari që dhunoi turistët spanjollë.
Top Channel | 21-Aug-2019 13:55
Ka përfunduar procesi i shembjes së restorantit të Mihal Kokëdhimës, pronari që dhunoi turistët spanjollë.

Arben Malaj: Prishja e lokalit të Kokëdhimës, veprim force dhe jo ligji. Për 6 vite qeveritarët hanin e pinin aty
Arben Malaj ka reaguar pas prishjes së restorantit pa leje të Mihal Kokëdhimës. Malaj thotë se prishja e restorantit, më shumë se sa zbatim i ligjit, është një veprim force nga ana e shtetit. “Nje veprim force dhe jo ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 12:35
Arben Malaj ka reaguar pas prishjes së restorantit pa leje të Mihal Kokëdhimës. Malaj thotë se prishja e restorantit, më shumë se sa zbatim i ligjit, është një veprim force nga ana e shtetit. “Nje veprim force dhe jo ...

Farsa e “Rilindjes” me ndëshkimin publik të Kokëdhimës së Qeparoit
Nga Astrit Patozi Të vjetrit thonin që qeveria e kap lepurin me qerre. Edi Rama ka shumë vite që pretendon se “Rilindja” e tij ka bèrë.shtet. Tani pyetja èshtë, a duhet patjetër që të kacavirresh tek xhami i një makine ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 11:57
Nga Astrit Patozi Të vjetrit thonin që qeveria e kap lepurin me qerre. Edi Rama ka shumë vite që pretendon se “Rilindja” e tij ka bèrë.shtet. Tani pyetja èshtë, a duhet patjetër që të kacavirresh tek xhami i një makine ...

Shembja e lokalit të Mihal Kokëdhimës/ Arben Malaj: Në 6 vite shumë zyrtarë shijuan dreka e darka, s’kanë guxuar t’i kërkojnë lejen nga frika e më të madhit
Këtë të mërkurë, fadromat e IKMT-së shembën në Porto Palermo lokalin e Mihal Kokëdhimes, i cili u vu në qendër të vëmendjes mediatike dhe u arrestua pasi dhunoi turistët spanjollë që i kishin shkuar në restorant, por ...
Telegraf | 21-Aug-2019 13:34
Këtë të mërkurë, fadromat e IKMT-së shembën në Porto Palermo lokalin e Mihal Kokëdhimes, i cili u vu në qendër të vëmendjes mediatike dhe u arrestua pasi dhunoi turistët spanjollë që i kishin shkuar në restorant, por ...

Malaj: Zyrtarët nuk guxuan ti kërkojnë llogari Kokëdhimës për 6 vite
mapo.al Ish-ministri i Financave, Arben Malaj, ka komentuar aksionin e policisë dhe IKMT-së për të shembur restorantin e Mihal Kokëdhimës në Porto-Palermo. Kujtojmë se lokali u tij u shemb me argumentin që është ndërtim ...
Mapo | 21-Aug-2019 11:07
mapo.al Ish-ministri i Financave, Arben Malaj, ka komentuar aksionin e policisë dhe IKMT-së për të shembur restorantin e Mihal Kokëdhimës në Porto-Palermo. Kujtojmë se lokali u tij u shemb me argumentin që është ndërtim ...

Përfundon shembja e restorantit të Mihal Kokëdhimës
Ka përfunduar procesi i shembjes së restorantit të Mihal Kokëdhimës, pronari që dhunoi turistët spanjollë. Rreth orës 13:00, dy fadromat e IKMT-së kanë shembur godinën në fjalë dhe më pas janë larguar. Siç mund ta ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 14:43
Ka përfunduar procesi i shembjes së restorantit të Mihal Kokëdhimës, pronari që dhunoi turistët spanjollë. Rreth orës 13:00, dy fadromat e IKMT-së kanë shembur godinën në fjalë dhe më pas janë larguar. Siç mund ta ...

Andi Bejtja revoltohet me televizionet: Na terrorizuan, dy orë duke dhënë live një matrapik që prish murin e Mihalit
Andi Bejtja ka reaguar i revoltuar, pasi shumica e televizioneve kanë transmetuar live prishjen e restorantit të Mihal Kokëdhimës. “Terror televiziv U mbushen dy ore qe televizionet me te medha informative ne vend japin ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 10:30
Andi Bejtja ka reaguar i revoltuar, pasi shumica e televizioneve kanë transmetuar live prishjen e restorantit të Mihal Kokëdhimës. “Terror televiziv U mbushen dy ore qe televizionet me te medha informative ne vend japin ...

Sulmoi turistët spanjollë, si i shpëtoi dy herë burgut Mihal Kokëdhima
Pronari i lokalit “Panorama” në Porto Palermo, ku ndodhi incidenti me turistët spanjollë, i ka shpëtuar burgut në dy raste të mëparshme, pasi Gjykata e Vlorës ka vendosur dënime alternative. Mihal Kokëdhima rezulton të ...
Telegraf | 21-Aug-2019 11:49
Pronari i lokalit “Panorama” në Porto Palermo, ku ndodhi incidenti me turistët spanjollë, i ka shpëtuar burgut në dy raste të mëparshme, pasi Gjykata e Vlorës ka vendosur dënime alternative. Mihal Kokëdhima rezulton të ...

Mediat italiane, për dhunën e Mihal Kokëdhimës ndaj turistëve dhe vrasjen në Paris: U ka rënë vapa në kokë
Kjo verë e nxehtë evropiane duhet t’i ketë rënë në kokë më shumë se një personi. Kështu e nis shkrimin e saj portali italian “interris.it”, e cila sjell në vëmendje ngjarjen e ndodhur disa ditë më parë në Porto Palermo ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 10:27
Kjo verë e nxehtë evropiane duhet t’i ketë rënë në kokë më shumë se një personi. Kështu e nis shkrimin e saj portali italian “interris.it”, e cila sjell në vëmendje ngjarjen e ndodhur disa ditë më parë në Porto Palermo ...

Plani i Ramës për hotele, resort e kazino në Porto Palermo. Çfarë fshihet pas shembjes së lokalit të Mihalit
Një projekt hotelesh e resortesh me 5 yje duket se fshihet pas aksionit qeveritar për rrëzimin e lokalit “Panorma” në Porto-Palermo, i ndërtuar pa leje nga Mihal Kokëdhima, i cili u burgos pak ditë më parë, pasi u ...
Lapsi | 21-Aug-2019 16:23
Një projekt hotelesh e resortesh me 5 yje duket se fshihet pas aksionit qeveritar për rrëzimin e lokalit “Panorma” në Porto-Palermo, i ndërtuar pa leje nga Mihal Kokëdhima, i cili u burgos pak ditë më parë, pasi u ...

I shembën lokalin, Mihal Kokëdhima shtrohet me urgjencë në spital
Pas shembjes së biznesit në Porto Palermo, Mihal Kokëdhima, ndodhet në gjendje të rënduar shëndetësore. Burimet thonë se ai është shtruar me urgjencë në spitalin e Vlorës pasi ka marrë vesh lajmin e ndërhyrjes së ...
Lapsi | 21-Aug-2019 15:40
Pas shembjes së biznesit në Porto Palermo, Mihal Kokëdhima, ndodhet në gjendje të rënduar shëndetësore. Burimet thonë se ai është shtruar me urgjencë në spitalin e Vlorës pasi ka marrë vesh lajmin e ndërhyrjes së ...

Ndëshkimi i Kokëdhimës/Me fadroma dhe matrapik kundër cënimit të imazhit
Shteti propagandistik që vepron vetëm me aksione dhe pa ligj e ka rrëfyer edhe njëherë portretin e tij. Ai që guxoi të prishë imazhin e Shqipërisë rilindase në botë duhet ndëshkuar me fis e me farë. Nuk mjaftonte që ...
Telegraf | 21-Aug-2019 10:53
Shteti propagandistik që vepron vetëm me aksione dhe pa ligj e ka rrëfyer edhe njëherë portretin e tij. Ai që guxoi të prishë imazhin e Shqipërisë rilindase në botë duhet ndëshkuar me fis e me farë. Nuk mjaftonte që ...

Mihali do ta ndërtojë prapë lokalin
Mediat përcollën me dëshirë të papërmbajtshme pamjet e prishjes së lokalit të Mihal Kokëdhimës në Porto-Palermo. Për ata që nuk e dinë, Kokëdhima është personazhi i videos që e paraqet atë mbi kofanon e një makine duke ...
Gazeta Dita | 21-Aug-2019 18:01
Mediat përcollën me dëshirë të papërmbajtshme pamjet e prishjes së lokalit të Mihal Kokëdhimës në Porto-Palermo. Për ata që nuk e dinë, Kokëdhima është personazhi i videos që e paraqet atë mbi kofanon e një makine duke ...

Manjani: Prishja e lokalit të Mihalit veprim komunist, atje asnjë s’ka leje
Ish-ministri i Drejtësi Ylli Manjani shembja e lokalit të dhunuesit të turistëve Mihal Kokëdhima, është një veprim i pastër i një shteti komunist. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Manjani akuzon ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 10:27
Ish-ministri i Drejtësi Ylli Manjani shembja e lokalit të dhunuesit të turistëve Mihal Kokëdhima, është një veprim i pastër i një shteti komunist. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Manjani akuzon ...

Mihal Kokëdhima shtrohet me urgjencë në spital sapo mësoi se i shembën restorantin
Pas shembjes së biznesit në Porto Palermo, Mihal Kokëdhima, ndodhet në gjendje të rënduar shëndetësore. Burimet thonë për lapsi.al se ai është shtruar me urgjencë në spitalin e Vlorës pasi ka marrë vesh lajmin e ...
InFokusi | 21-Aug-2019 18:01
Pas shembjes së biznesit në Porto Palermo, Mihal Kokëdhima, ndodhet në gjendje të rënduar shëndetësore. Burimet thonë për lapsi.al se ai është shtruar me urgjencë në spitalin e Vlorës pasi ka marrë vesh lajmin e ...

IKMT shemb restorantin e Mihal Kokëdhimes në Porto Palermo
Sulmi që iu bë turistëve i ka kushtuar shtrenjtë Mihal Kokëdhimës. Ndërkohë që rrezikon lirinë, lokali i tij iu bë rrafsh me tokën nga Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit. Tri orë iu deshëm fadromave të ...
ABCNews | 21-Aug-2019 12:44
Sulmi që iu bë turistëve i ka kushtuar shtrenjtë Mihal Kokëdhimës. Ndërkohë që rrezikon lirinë, lokali i tij iu bë rrafsh me tokën nga Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit. Tri orë iu deshëm fadromave të ...

I shembën resortin pa leje në Porto Palermo, Mihal Kokëdha sot pësoi një tjetër “goditje”
Teksa sot ju shemb resorti pa leje në Porto Palermo të Himarës, Mihal Kokëdhimën e kanë braktisur edhe avokatët e tij. Report Tv, mëson se avokatët Kujtim Cakrani dhe Erjon Besimaj nuk e përfaqësojnë më 51-vjeçarin, ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 17:29
Teksa sot ju shemb resorti pa leje në Porto Palermo të Himarës, Mihal Kokëdhimën e kanë braktisur edhe avokatët e tij. Report Tv, mëson se avokatët Kujtim Cakrani dhe Erjon Besimaj nuk e përfaqësojnë më 51-vjeçarin, ...

Pasi i prishin lokalin, Kokëdhimën e mërzisin edhe avokatët
Mihal Kokëdhima, autori i sulmit ndaj një familjeje spanjolle, i cili me veprimin e tij jonormal ka bërë që të flasin mediet evropiane ka marrë një tjetër lajm të papëlqyer. Avokatët e tij nuk do ta përfaqësojnë më në ...
Politiko | 21-Aug-2019 17:20
Mihal Kokëdhima, autori i sulmit ndaj një familjeje spanjolle, i cili me veprimin e tij jonormal ka bërë që të flasin mediet evropiane ka marrë një tjetër lajm të papëlqyer. Avokatët e tij nuk do ta përfaqësojnë më në ...

I thanë se i shembën restorantin, Mihal Kokëdhima përfundon në urgjencë
Mihal Kokëdhima është personazhi më i përfolur i ditëve të fundit në Shqipëri. Ai u bë i famshëm pas publikimit të një videoje, ku qëndronte sipër kofanos së një furgoni, ku ndodheshin disa turistë spanjollë, ndërsa po ...
Lajmi i Fundit | 21-Aug-2019 17:12
Mihal Kokëdhima është personazhi më i përfolur i ditëve të fundit në Shqipëri. Ai u bë i famshëm pas publikimit të një videoje, ku qëndronte sipër kofanos së një furgoni, ku ndodheshin disa turistë spanjollë, ndërsa po ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved