ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/10/2020 04:12

Superkupa/ Stambolli pret Liverpool-Chelsea, finalen e madhe evropiane

Superkupa/ Stambolli pret Liverpool-Chelsea, finalen e madhe evropiane
Gjithçka fillon në këtë sezon futbollistik me më të mirat e Evropës. Sidoqë të shkojë finalja e Superkupës së Evropës, trofeu do të mbesë në Britaninë e Madhe, pasi mbrëmjen e sotme në orën 21:00 në stadiumin e ...
Top Channel | 14-Aug-2019 16:35
Gjithçka fillon në këtë sezon futbollistik me më të mirat e Evropës. Sidoqë të shkojë finalja e Superkupës së Evropës, trofeu do të mbesë në Britaninë e Madhe, pasi mbrëmjen e sotme në orën 21:00 në stadiumin e ...

Super Kupa/ Liverpool-Chelsea, derbi anglez “pushton” Europën (FOTO)
mapo.al Sot në mbrëmje të gjithë i kanë sytë në Stamboll të Turqisë. Në orën 21:00 do të luhet sfida e madhe, derbi anglez mes Liverpul dhe Chelsea. “The Red’s” apo “Blutë e Londrës” do të rrëmbejnë Super Kupën e ...
Mapo | 14-Aug-2019 16:56
mapo.al Sot në mbrëmje të gjithë i kanë sytë në Stamboll të Turqisë. Në orën 21:00 do të luhet sfida e madhe, derbi anglez mes Liverpul dhe Chelsea. “The Red’s” apo “Blutë e Londrës” do të rrëmbejnë Super Kupën e ...

Derbi anglez në Europë, Liverpool dhe Chelsea kërkojnë Superkupën
Futbolli I madh kthehet në fushën e lojës, ndërsa të gjithë prozhektorët drejtohen në Stamboll, ku Liverpool dhe Chelsea do të diskutojnë mes tyre trofeun e Superkupës së Europës. Parashikimet flasin të gjitha për ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 14:37
Futbolli I madh kthehet në fushën e lojës, ndërsa të gjithë prozhektorët drejtohen në Stamboll, ku Liverpool dhe Chelsea do të diskutojnë mes tyre trofeun e Superkupës së Europës. Parashikimet flasin të gjitha për ...

Lojtarët e Liverpoolit dhe Chelseat i gëzojnë fëmijët me aftësi të kufizuara para ndeshjes
Lojtarët e Livepoolit dhe ata të Chelseat, të prirë nga Mohamed Salah, i kanë gëzuar disa fëmijë me aftësi të kufizuara para ndeshjes së Superkupës së Evropës. Në stërvitjen e Liverpoolit ku ishte edhe Jurgen Klopp iu ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 18:35
Lojtarët e Livepoolit dhe ata të Chelseat, të prirë nga Mohamed Salah, i kanë gëzuar disa fëmijë me aftësi të kufizuara para ndeshjes së Superkupës së Evropës. Në stërvitjen e Liverpoolit ku ishte edhe Jurgen Klopp iu ...

Formacioni i kombinuar, Chelsea – Liverpool: Alisson jashtë, mbrojtja e të kuqve, asnjë sulmues i bluve
Në mbrëmjen e së mërkurës do të zhvillohet ndeshja e Superkupës së Evropës mes Chelseat dhe Liverpoolit. Ndeshja zhvillohet në Stamboll, ku dy klubet e njohura do të përballen Voldafone Park. Është hera e parë që nga ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 16:51
Në mbrëmjen e së mërkurës do të zhvillohet ndeshja e Superkupës së Evropës mes Chelseat dhe Liverpoolit. Ndeshja zhvillohet në Stamboll, ku dy klubet e njohura do të përballen Voldafone Park. Është hera e parë që nga ...

Maldini dhe Dani Alves, dy lojtarët që e kanë fituar më shumë Superkupën e Evropës – Pedro mund t’ua barazojë rekordin
Paolo Maldini dhe Dani Alves janë dy futbollistët që kanë fituar më shumë Superkupën e Evropës në histori të futbollit. Sot zhvillohet finalja e madhe e Superkupës së Evropës me fillim nga ora 21:00 në Vodafone Arena të ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 15:29
Paolo Maldini dhe Dani Alves janë dy futbollistët që kanë fituar më shumë Superkupën e Evropës në histori të futbollit. Sot zhvillohet finalja e madhe e Superkupës së Evropës me fillim nga ora 21:00 në Vodafone Arena të ...

Liverpool-Chelsea, derbi anglez “pushton” Europën
Sot në mbrëmje të gjithë i kanë sytë në Stamboll të Turqisë. Në orën 21:00 do të luhet sfida e madhe, derbi anglez mes Liverpul dhe Chelsea. Në letër, skuadra e Jurgen Klopp është favorite. Fituesit e Champions League ...
Koha.mk | 14-Aug-2019 19:45
Sot në mbrëmje të gjithë i kanë sytë në Stamboll të Turqisë. Në orën 21:00 do të luhet sfida e madhe, derbi anglez mes Liverpul dhe Chelsea. Në letër, skuadra e Jurgen Klopp është favorite. Fituesit e Champions League ...

AS: Correa një hap larg Milanit
Sot në mbrëmje zhvillohet finalja e Superkupës së Evropës, Chelsea-Liverpool. Mediat angleze, duke u bazuar në informatat e tyre brenda klubeve, kanë publikuar edhe formacionet e mundshme, që sipas të gjitha gjasave ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 19:14
Sot në mbrëmje zhvillohet finalja e Superkupës së Evropës, Chelsea-Liverpool. Mediat angleze, duke u bazuar në informatat e tyre brenda klubeve, kanë publikuar edhe formacionet e mundshme, që sipas të gjitha gjasave ...

Shaqiri paralajmëron Chelsea-n: Ne jemi gati
Liverpool dhe Chelsea do të zhvillojnë ndeshjen finale për Superkupën e Evropës. Takimi fillon në ora 21:00 në “BJK Vodafone Arena” në Stamboll. Para ndeshjes futbollisti shqiptar i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, ka ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 18:58
Liverpool dhe Chelsea do të zhvillojnë ndeshjen finale për Superkupën e Evropës. Takimi fillon në ora 21:00 në “BJK Vodafone Arena” në Stamboll. Para ndeshjes futbollisti shqiptar i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, ka ...

Xherdan Shaqiri ia bën dikujt me sy pak orë para ndeshjes me Chelsean
Liverpool dhe Chelsea takohen sonte në Superkupën e Evropës, shkruan Zëri.info. Futbollisti nga Kosova i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, e ka posutar një fotografi para pak minutave në rrjetin social Instagram duke ...
Zeri | 14-Aug-2019 18:52
Liverpool dhe Chelsea takohen sonte në Superkupën e Evropës, shkruan Zëri.info. Futbollisti nga Kosova i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, e ka posutar një fotografi para pak minutave në rrjetin social Instagram duke ...

Shaqiri merr lajmin e keq para Superkupës së Europës
Sot në orën 21:00 Liverpooli dhe Chelsea do të përballen në Stamboll në finalen e Superkupës së Europës. Disa orë para startit, Xherdan Shqiri ka marrë lajmin e keq nga Jurgen Klopp i cili e ka pozicionuar shqiptarin në ...
Lexo | 14-Aug-2019 18:39
Sot në orën 21:00 Liverpooli dhe Chelsea do të përballen në Stamboll në finalen e Superkupës së Europës. Disa orë para startit, Xherdan Shqiri ka marrë lajmin e keq nga Jurgen Klopp i cili e ka pozicionuar shqiptarin në ...

Super Kupa/ Liverpool-Chelsea, derbi anglez “pushton” Europën
Sot në mbrëmje të gjithë i kanë sytë në Stamboll të Turqisë. Në orën 21:00 do të luhet sfida e madhe, derbi anglez mes Liverpul dhe Chelsea. “The Red’s” apo “Blutë e Londrës” do të rrëmbejnë Super Kupën e Europës? Në ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 18:05
Sot në mbrëmje të gjithë i kanë sytë në Stamboll të Turqisë. Në orën 21:00 do të luhet sfida e madhe, derbi anglez mes Liverpul dhe Chelsea. “The Red’s” apo “Blutë e Londrës” do të rrëmbejnë Super Kupën e Europës? Në ...

Pedro: Ramosi dhe Van Dijku, mbrojtësit më të mirë të botës
Ylli i Chelseat, Pedro, e ka krahasuar Virgil Van Dijkun me bashkëkombësin e vet, Sergio Ramosin, para takimit të Chelseat me Liverpoolit në Super Kupën e UEFA-s, sonte në Stamboll. Skuadra e Frank Lampardit, fitues i ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 17:52
Ylli i Chelseat, Pedro, e ka krahasuar Virgil Van Dijkun me bashkëkombësin e vet, Sergio Ramosin, para takimit të Chelseat me Liverpoolit në Super Kupën e UEFA-s, sonte në Stamboll. Skuadra e Frank Lampardit, fitues i ...

Sonte finalja e tretë angleze: Liverpool-Chelsea për Superkupën e Evropës
Sonte me fillim prej orës 21:00 do të luhet finalja e tretë angleze në garat evropiane. Kësaj radhe Liverpool dhe Chelsea, do të ndeshen për Supërkupën e Evropës. Kjo përballje e fituesve të Champions League ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 17:30
Sonte me fillim prej orës 21:00 do të luhet finalja e tretë angleze në garat evropiane. Kësaj radhe Liverpool dhe Chelsea, do të ndeshen për Supërkupën e Evropës. Kjo përballje e fituesve të Champions League ...

“Pampurat” janë pronarë të Fushë Kosovës, refuzojnë bashkëpunimin me kryesinë e vjetër
Sot në mbrëmje zhvillohet finalja e Superkupës së Evropës, Chelsea-Liverpool. Mediat angleze, duke u bazuar në informatat e tyre brenda klubeve, kanë publikuar edhe formacionet e mundshme, që sipas të gjitha gjasave ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 17:28
Sot në mbrëmje zhvillohet finalja e Superkupës së Evropës, Chelsea-Liverpool. Mediat angleze, duke u bazuar në informatat e tyre brenda klubeve, kanë publikuar edhe formacionet e mundshme, që sipas të gjitha gjasave ...

Superkupa e Evropës ekskluzivisht në Kujtesa Sport
Kampionët mbretërues nga dy garat më spektakolare evropiane UEFA Champions League që është Liverpool FC dhe kampioni i UEFA Europa League që është Chelsea Football Club, do të ndeshen përfinalen e UEFA Super Cup 2019. ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 14:05
Kampionët mbretërues nga dy garat më spektakolare evropiane UEFA Champions League që është Liverpool FC dhe kampioni i UEFA Europa League që është Chelsea Football Club, do të ndeshen përfinalen e UEFA Super Cup 2019. ...

Salah luan me një fëmijë me këmbë të amputuara para ndeshjes së Super Kupës
Liverpool ka vazhduar përgatitjet për ndeshjen e UEFA Super Kup, kurse Mohamed Salah ka marrë pjesë në një sesion stërvitjesh me një djalë i cili kishte të dy këmbët e amputuara. Video, e cila tregon disa momente ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 17:23
Liverpool ka vazhduar përgatitjet për ndeshjen e UEFA Super Kup, kurse Mohamed Salah ka marrë pjesë në një sesion stërvitjesh me një djalë i cili kishte të dy këmbët e amputuara. Video, e cila tregon disa momente ...

17:13 Salah luan me një fëmijë me këmbë të amputuara para ndeshjes së Super Kupës Liverpool ka vazhduar përgatitjet për...
Liverpool ka vazhduar përgatitjet për ndeshjen e UEFA Super Kup, kurse Mohamed Salah ka marrë pjesë në një sesion stërvitjesh me një djalë i cili kishte të dy këmbët e amputuara. Video, e cila tregon disa momente ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 17:19
Liverpool ka vazhduar përgatitjet për ndeshjen e UEFA Super Kup, kurse Mohamed Salah ka marrë pjesë në një sesion stërvitjesh me një djalë i cili kishte të dy këmbët e amputuara. Video, e cila tregon disa momente ...

Sot Superkupa e Europës në Vizion Plus
Sezoni i ri futbollistik ne Vizion Plus starton sonte ne mbrëmje nga Stambolli me superkupen e Europes. Ne “Beshiktash Park” një sfide tërësisht angleze ashtu si finalja e Champions League dhe Europa League. Kampionet ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 12:06
Sezoni i ri futbollistik ne Vizion Plus starton sonte ne mbrëmje nga Stambolli me superkupen e Europes. Ne “Beshiktash Park” një sfide tërësisht angleze ashtu si finalja e Champions League dhe Europa League. Kampionet ...

Salah luan me një fëmijë me këmbë të amputuara para ndeshjes së Super Kupës
Liverpool ka vazhduar përgatitjet për ndeshjen e UEFA Super Kup, kurse Mohamed Salah ka marrë pjesë në një sesion stërvitjesh me një djalë i cili kishte të dy këmbët e amputuara. Video, e cila tregon disa momente ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 17:03
Liverpool ka vazhduar përgatitjet për ndeshjen e UEFA Super Kup, kurse Mohamed Salah ka marrë pjesë në një sesion stërvitjesh me një djalë i cili kishte të dy këmbët e amputuara. Video, e cila tregon disa momente ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved