ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/08/2020 04:32

Humb jetën një kosovar në vendin e tij të punës në Gjermani

Humb jetën një kosovar në vendin e tij të punës në Gjermani
Një aksident tragjik ka ndodhur në Gjermani. Si pasojë e këtij aksidenti në vendin e punës ka mbetur i vdekur Rexhep Kurti, nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Në momentin e aksidentit Rexhepi së bashku me dy kolegët ishin ...
Arbresh | 14-Aug-2019 17:03
Një aksident tragjik ka ndodhur në Gjermani. Si pasojë e këtij aksidenti në vendin e punës ka mbetur i vdekur Rexhep Kurti, nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Në momentin e aksidentit Rexhepi së bashku me dy kolegët ishin ...

Vdes një kosovar në vendin e tij të punës në Gjermani
Një aksident tragjik ka ndodhur në Gjermani. Si pasojë e këtij aksidenti në vendin e punës ka mbetur i vdekur Rexhep Kurti, nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Në momentin e aksidentit Rexhepi së bashku me dy kolegët ishin ...
Medial | 14-Aug-2019 16:56
Një aksident tragjik ka ndodhur në Gjermani. Si pasojë e këtij aksidenti në vendin e punës ka mbetur i vdekur Rexhep Kurti, nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Në momentin e aksidentit Rexhepi së bashku me dy kolegët ishin ...

Vdes një kosovar në vendin e tij të punës në Gjermani
Një aksident tragjik ka ndodhur në Gjermani. Si pasojë e këtij aksidenti në vendin e punës ka mbetur i vdekur Rexhep Kurti, nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Në momentin e aksidentit Rexhepi së bashku me dy kolegët ishin ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 16:47
Një aksident tragjik ka ndodhur në Gjermani. Si pasojë e këtij aksidenti në vendin e punës ka mbetur i vdekur Rexhep Kurti, nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Në momentin e aksidentit Rexhepi së bashku me dy kolegët ishin ...

Punëtori nga Kosova vdes në vendin e punës në Gjermani
Një incident gjatë punës ka marrë jetën e Rexhep (Nasuf) Kurtit nga fshati Vllahi e Mitrovicës.Ai kishte qenë duke punuar bashkë me dy kolegë në një kran, në momentin kur krani është rrëzuar. Vdekjen, përveç Rexhepit, e ...
InFokusi | 14-Aug-2019 15:22
Një incident gjatë punës ka marrë jetën e Rexhep (Nasuf) Kurtit nga fshati Vllahi e Mitrovicës.Ai kishte qenë duke punuar bashkë me dy kolegë në një kran, në momentin kur krani është rrëzuar. Vdekjen, përveç Rexhepit, e ...

Gjermani: Vdes i riu nga Mitrovica, i rrëzohet krani
Një incident gjatë punës ka marrë jetën e Rexhep (Nasuf) Kurtit nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Ai kishte qenë duke punuar bashkë me dy kolegë në një kran, në momentin kur krani është rrëzuar, përcjell albinfo.ch. ...
AlbInfo | 14-Aug-2019 15:22
Një incident gjatë punës ka marrë jetën e Rexhep (Nasuf) Kurtit nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Ai kishte qenë duke punuar bashkë me dy kolegë në një kran, në momentin kur krani është rrëzuar, përcjell albinfo.ch. ...

Vdes i riu nga Mitrovica, i rrëzohet krani në Gjermani
Një incident gjatë punës ka marrë jetën e Rexhep (Nasuf) Kurtit nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Ai kishte qenë duke punuar bashkë me dy kolegë në një kran, në momentin kur krani është rrëzuar. Vdekjen, përveç Rexhepit, ...
Shenja | 14-Aug-2019 15:08
Një incident gjatë punës ka marrë jetën e Rexhep (Nasuf) Kurtit nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Ai kishte qenë duke punuar bashkë me dy kolegë në një kran, në momentin kur krani është rrëzuar. Vdekjen, përveç Rexhepit, ...

Vdes i riu nga Mitrovica, i rrëzohet krani në Gjermani
Një incident gjatë punës ka marrë jetën e Rexhep (Nasuf) Kurtit nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Ai kishte qenë duke punuar bashkë me dy kolegë në një kran, në momentin kur krani është rrëzuar. Vdekjen, përveç Rexhepit, ...
Gazeta Monitor | 14-Aug-2019 14:57
Një incident gjatë punës ka marrë jetën e Rexhep (Nasuf) Kurtit nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Ai kishte qenë duke punuar bashkë me dy kolegë në një kran, në momentin kur krani është rrëzuar. Vdekjen, përveç Rexhepit, ...

Vdes i riu nga Mitrovica, i rrëzohet krani në Gjermani
Ai kishte qenë duke punuar bashkë me dy kolegë në një kran, në momentin kur krani është rrëzuar. Vdekjen, përveç Rexhepit, e ka gjetur edhe një person tjetër, ndërkaq i treti ndodhet në koma dhe nuk dihet për gjendjen ...
Lajminet | 14-Aug-2019 14:50
Ai kishte qenë duke punuar bashkë me dy kolegë në një kran, në momentin kur krani është rrëzuar. Vdekjen, përveç Rexhepit, e ka gjetur edhe një person tjetër, ndërkaq i treti ndodhet në koma dhe nuk dihet për gjendjen ...

Humb jetën në vendin e punës një kosovar, në Gjermani
Një kosovar ka vdekur tragjikisht në Gjermani. Indeksonline mëson se bëhet fjalë për Rexhep Kurtin nga Vllahia e Komunës së Mitrovicës, i cili ka ndërruar jetë në vendin e punës. Rasti është konfirmuar edhe nga ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 14:48
Një kosovar ka vdekur tragjikisht në Gjermani. Indeksonline mëson se bëhet fjalë për Rexhep Kurtin nga Vllahia e Komunës së Mitrovicës, i cili ka ndërruar jetë në vendin e punës. Rasti është konfirmuar edhe nga ...

Vdes i riu nga Mitrovica, i rrëzohet krani në Gjermani
Një incident gjatë punës ka marrë jetën e Rexhep (Nasuf) Kurtit nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Ai kishte qenë duke punuar bashkë me dy kolegë në një kran, në momentin kur krani është rrëzuar. Vdekjen, përveç Rexhepit, ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 14:47
Një incident gjatë punës ka marrë jetën e Rexhep (Nasuf) Kurtit nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Ai kishte qenë duke punuar bashkë me dy kolegë në një kran, në momentin kur krani është rrëzuar. Vdekjen, përveç Rexhepit, ...

Vdes një i ri nga Mitrovica, i rrëzohet krani në Gjermani
Një incident gjatë punës ka marrë jetën e Rexhep (Nasuf) Kurtit nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Ai kishte qenë duke punuar bashkë me dy kolegë në një kran, në momentin kur krani është rrëzuar. Vdekjen, përveç Rexhepit, ...
Zeri | 14-Aug-2019 14:47
Një incident gjatë punës ka marrë jetën e Rexhep (Nasuf) Kurtit nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Ai kishte qenë duke punuar bashkë me dy kolegë në një kran, në momentin kur krani është rrëzuar. Vdekjen, përveç Rexhepit, ...

Vdes një i ri nga Mitrovica, i rrëzohet krani në Gjermani
Një incident gjatë punës ka marrë jetën e Rexhep (Nasuf) Kurtit nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Ai kishte qenë duke punuar bashkë me dy kolegë në një kran, në momentin kur krani është rrëzuar, shkruan Reporteri.net. ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 14:36
Një incident gjatë punës ka marrë jetën e Rexhep (Nasuf) Kurtit nga fshati Vllahi e Mitrovicës. Ai kishte qenë duke punuar bashkë me dy kolegë në një kran, në momentin kur krani është rrëzuar, shkruan Reporteri.net. ...

Bode Miller dhe Morgan Beck po presin dy djem binjakë
Pak më shumë se një vit pasi vajza e tyre e re u mbyt në një aksident tragjik dhe dhjetë muaj pasi erdhi në jetë djalin e tyre – Bode Miller dhe gruaja Morgan Beck Miller po presin binjakë. Ata lajmin e dhanë në ...
Klan Kosova | 12-Aug-2019 15:59
Pak më shumë se një vit pasi vajza e tyre e re u mbyt në një aksident tragjik dhe dhjetë muaj pasi erdhi në jetë djalin e tyre – Bode Miller dhe gruaja Morgan Beck Miller po presin binjakë. Ata lajmin e dhanë në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved