ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 05:30

Durrës, ndërron jetë i moshuar, arrest kardiak pasi hyri në det

Durrës, ndërron jetë i moshuar, arrest kardiak pasi hyri në det
DURRES Një 70-vjecar ka humbur jetën në plazhin e Durrësit. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se i moshuari, ende i paidentifikuar është futur në det dhe nuk është ndjerë mirë ,ai është transportuar në Spitalin ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 15:17
DURRES Një 70-vjecar ka humbur jetën në plazhin e Durrësit. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se i moshuari, ende i paidentifikuar është futur në det dhe nuk është ndjerë mirë ,ai është transportuar në Spitalin ...

Përdhunimi i 8-vjeçares/ Flet drejtoresha e shkollës
Pas publikimit të lajmit të rëndë se një vajzë 8-vjeçare ishte përdhunuar në grup në ambientet e shkollës 9-vjeçare në fshatin Arapaj në Durrës gazetarja e Syri TV Dea Dervishi ka kontaktuar me drejtoreshën e shkollës ...
Telegraf | 19-Jul-2019 16:43
Pas publikimit të lajmit të rëndë se një vajzë 8-vjeçare ishte përdhunuar në grup në ambientet e shkollës 9-vjeçare në fshatin Arapaj në Durrës gazetarja e Syri TV Dea Dervishi ka kontaktuar me drejtoreshën e shkollës ...

Veprime të turpshme ndaj minorenes në Arapaj: Policia jep detaje mbi ngjarjen dhe bën apel
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me raportimin e sotëm në media, se një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe është tentuar të përdhunohet nga grup djemsh. Në një deklaratë për median Policia sqaron se më datë 4 korrik, ...
GazetaTema | 19-Jul-2019 15:10
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me raportimin e sotëm në media, se një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe është tentuar të përdhunohet nga grup djemsh. Në një deklaratë për median Policia sqaron se më datë 4 korrik, ...

Lidhet dhe dhunohet 8-vjecarja në shkollë, Policia: Nuk ishte përdhunim
Një ngacmim seksual në grup i ndodhur ditë më parë, por i mësuar vetëm këtë te premte, tronditi qytetin bregdetar të durrësit. Një vajzë 8 vjecare nga fshati Arapaj në Durrës është lidhur e më pas është bërë pre e ...
VizionPlus | 19-Jul-2019 16:06
Një ngacmim seksual në grup i ndodhur ditë më parë, por i mësuar vetëm këtë te premte, tronditi qytetin bregdetar të durrësit. Një vajzë 8 vjecare nga fshati Arapaj në Durrës është lidhur e më pas është bërë pre e ...

Durrës, ndërron jetë i moshuari, arrest kardiak pasi hyri në det
Një 70-vjecar ka humbur jetën në plazhin e Durrësit. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se i moshuari, ende i paidentifikuar është futur në det dhe nuk është ndjerë mirë ,ai është transportuar në Spitalin Rajonal ...
Telegraf | 19-Jul-2019 15:35
Një 70-vjecar ka humbur jetën në plazhin e Durrësit. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se i moshuari, ende i paidentifikuar është futur në det dhe nuk është ndjerë mirë ,ai është transportuar në Spitalin Rajonal ...

Veprime të turpshme ndaj minorenes në Arapaj/ Pas ndalimit të 16-vjeçarit, policia jep detaje të tjera mbi ngjarjen dhe bën apel
Policia e Shtetit sqaron një ngjarje të rëndë në Arapaj të Durrësit, e ndodhur ditë më parë, ky disa të rinj kanë kryer veprime të turpshme ndaj një vajze të mitur. Policia sqaron se më datë 4 korrik, nëna e vajzës ka ...
Telegraf | 19-Jul-2019 15:07
Policia e Shtetit sqaron një ngjarje të rëndë në Arapaj të Durrësit, e ndodhur ditë më parë, ky disa të rinj kanë kryer veprime të turpshme ndaj një vajze të mitur. Policia sqaron se më datë 4 korrik, nëna e vajzës ka ...

Abuzimi me 8-vjeçaren nga adoleshentët, policia: Ka ndodhur më datë 5 korrik
Nisur nga keqpërdorimi mediatik i ngjarjes së ndodhur më datë 4 korrik 2019, në Durrës, ku dy të mitur kanë kryer vepra të turpshme më një shtetase të mitur dhe se Policia ka fshehur ngjarjen, sqarojmë opininon publik ...
Top Channel | 19-Jul-2019 14:51
Nisur nga keqpërdorimi mediatik i ngjarjes së ndodhur më datë 4 korrik 2019, në Durrës, ku dy të mitur kanë kryer vepra të turpshme më një shtetase të mitur dhe se Policia ka fshehur ngjarjen, sqarojmë opininon publik ...

Tentativë përdhunimi? Policia: Ja e vërteta e ngjarjes në Durrës
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me raportimin e sotëm në media, se një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe është tentuar të përdhunohet nga grup djemsh. Uniformat blu shprehen se ngjarja është keqpërdorur mediatikisht. ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 14:46
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me raportimin e sotëm në media, se një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe është tentuar të përdhunohet nga grup djemsh. Uniformat blu shprehen se ngjarja është keqpërdorur mediatikisht. ...

Arrestimi i 16-vjecarit në Arapaj, Prokuroria sqaron ngjarjen
DURRES Prokuroria e Durrësit, ka reaguar pas publikimit të lajmit në media lidhur me rastin e 8-vjecares në fshatin Arapaj të Durrësit. Në njoftimin zyrtar prokuroria thotë se nuk ka ndodhur dhe nuk është tentuar të ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 14:44
DURRES Prokuroria e Durrësit, ka reaguar pas publikimit të lajmit në media lidhur me rastin e 8-vjecares në fshatin Arapaj të Durrësit. Në njoftimin zyrtar prokuroria thotë se nuk ka ndodhur dhe nuk është tentuar të ...

Ngacmimi seksual i 8-vjeçares në Durrës, reagon Policia e Shtetit
mapo.al Policia e Shtetit ka reaguar pas publikimit në media të një rasti ngacmimi seksual me të mitur në Arapaj të Durrësit. Ngjarja ka ndodhur në datën 4 korrik, ku dy jem minorenë të moshës 13 dhe 16 vjeç kanë ...
Mapo | 19-Jul-2019 14:46
mapo.al Policia e Shtetit ka reaguar pas publikimit në media të një rasti ngacmimi seksual me të mitur në Arapaj të Durrësit. Ngjarja ka ndodhur në datën 4 korrik, ku dy jem minorenë të moshës 13 dhe 16 vjeç kanë ...

Përdhunimi në Durrës? Policia: Ja e vërteta e ngjarjes që u përhap në media
Policia ka reaguar në lidhje me raportimin e sotëm në media, se një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe është tentuar të përdhunohet nga grup djemsh. Uniformat blu shprehen se ngjarja është keqpërdorur mediatikisht. Nga policia ...
Lapsi | 19-Jul-2019 15:19
Policia ka reaguar në lidhje me raportimin e sotëm në media, se një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe është tentuar të përdhunohet nga grup djemsh. Uniformat blu shprehen se ngjarja është keqpërdorur mediatikisht. Nga policia ...

Del nga deti dhe pëson infarkt, vdes 70-vjeçari në Durrës
Një 70-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e një infarkti në Durrës. Policia njofton se, 70-vjeçari pasi kishte dalë nga deti nuk ishte ndier mirë, u transportua në spital, dhe më pas ka ndërruar jetë. “Më datë ...
Dritare | 19-Jul-2019 16:17
Një 70-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e një infarkti në Durrës. Policia njofton se, 70-vjeçari pasi kishte dalë nga deti nuk ishte ndier mirë, u transportua në spital, dhe më pas ka ndërruar jetë. “Më datë ...

Shënohet tjetër viktimë, ndërron jetë gjatë rrugës për në spital pushuesi në Durrës
Shënohet një viktimë tjetër në lagjen nr 13 në Durrës ku një person rreth 70-vjeç, akoma i pa identifikuar është futur në det dhe nuk është ndjerë mire. Në këtë moment ai është nxjerrë nga pushuesit dhe është ...
Gazeta55 | 19-Jul-2019 16:14
Shënohet një viktimë tjetër në lagjen nr 13 në Durrës ku një person rreth 70-vjeç, akoma i pa identifikuar është futur në det dhe nuk është ndjerë mire. Në këtë moment ai është nxjerrë nga pushuesit dhe është ...

Ndërron jetë gjatë rrugës për në spital pushuesi në Durrës
Shënohet një viktimë tjetër në lagjen nr 13 në Durrës ku një person rreth 70-vjeç, akoma i pa identifikuar është futur në det dhe nuk është ndjerë mire. Në këtë moment ai është nxjerrë nga pushuesit dhe është ...
Lajmi i Fundit | 19-Jul-2019 15:37
Shënohet një viktimë tjetër në lagjen nr 13 në Durrës ku një person rreth 70-vjeç, akoma i pa identifikuar është futur në det dhe nuk është ndjerë mire. Në këtë moment ai është nxjerrë nga pushuesit dhe është ...

Prokuroria e Durrësit: S’ka pasur tentativë përdhunimi ndaj vajzës 8-vjeçe
Ngjarja e fshatit Arapaj të Durrësit, ku mendohet se disa adoleshente kanë abuzuar me një vajzë 8 vjece në ambjentet e shkollës, vijon ende të mbulohet me hije dyshimi. Fillimisht nga korrespodentet e mediave u publikua ...
VizionPlus | 19-Jul-2019 14:44
Ngjarja e fshatit Arapaj të Durrësit, ku mendohet se disa adoleshente kanë abuzuar me një vajzë 8 vjece në ambjentet e shkollës, vijon ende të mbulohet me hije dyshimi. Fillimisht nga korrespodentet e mediave u publikua ...

Ngjarja në Arapaj të Durrësit, reagon Prokuroria: Nuk pati tentativë për përdhunim
Prokuroria e Durrësit ka reaguar lidhur me ngjarjen e raportuar pak orë më parë, për rastin e përdhunimit të një vajze 8-vjeçare nga një grup prej 5 djemsh në ambientet e shkollës “Myslim Deda”, rreth 3 javë më parë. ...
Lapsi | 19-Jul-2019 14:51
Prokuroria e Durrësit ka reaguar lidhur me ngjarjen e raportuar pak orë më parë, për rastin e përdhunimit të një vajze 8-vjeçare nga një grup prej 5 djemsh në ambientet e shkollës “Myslim Deda”, rreth 3 javë më parë. ...

Përdhunimi i dyshuar, reagon policia: Ja e vërteta e ngjarjes në Durrës!
Një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe dyshohet se është përdhunuar rreth tre javë më parë nga 5 djem adoleshentë, në ambientet e shkollës. Ngjarja makabre dyshohet se ka ndodhur në Durrës, në shkollën 9-vjeçare “Myslim Hida”, ...
Dritare | 19-Jul-2019 15:07
Një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe dyshohet se është përdhunuar rreth tre javë më parë nga 5 djem adoleshentë, në ambientet e shkollës. Ngjarja makabre dyshohet se ka ndodhur në Durrës, në shkollën 9-vjeçare “Myslim Hida”, ...

Ngjarja në Durrës, Prokuroria apelon: Mos e publikoni rastin!
Prokuroria ka reaguar në lidhje me ngjarjen e ndodhur në një shkollë në Durrës, ku thuhej se një vajzë 8-vjeçare u përdhunua nga 6 djem. Prokuroria njofton se nuk ka as përdhunim dhe as tentim për marrëdhënie seksuale ...
Dritare | 19-Jul-2019 15:07
Prokuroria ka reaguar në lidhje me ngjarjen e ndodhur në një shkollë në Durrës, ku thuhej se një vajzë 8-vjeçare u përdhunua nga 6 djem. Prokuroria njofton se nuk ka as përdhunim dhe as tentim për marrëdhënie seksuale ...

Policia: Ja e vërteta e ngjarjes në Durrës
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me raportimin e sotëm në media, se një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe është tentuar të përdhunohet nga grup djemsh. Uniformat blu shprehen se ngjarja është keqpërdorur mediatikisht. ...
Lajmi i Fundit | 19-Jul-2019 15:05
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me raportimin e sotëm në media, se një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe është tentuar të përdhunohet nga grup djemsh. Uniformat blu shprehen se ngjarja është keqpërdorur mediatikisht. ...

Skandal në Durrës, adoleshentët lidhin dhe përdhunojnë në grup 8-vjeçaren
Një skandal i rëndë seksual ka ndodhur në qytetin e Durrësit.
Top Channel | 19-Jul-2019 13:01
Një skandal i rëndë seksual ka ndodhur në qytetin e Durrësit.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved