ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/07/2020 05:25

Lukaku braktis stërvitjen me United, kërkon transferimin tek Inter

Lukaku braktis stërvitjen me United, kërkon transferimin tek Inter
Romelu Lukaku ka kërkuar me ngulm që të largohet nga Manchester United dhe t’i bashkohet ekipit të Interit. Pavarësisht helozheve të bëra prej tranjerit Ole Gunnar Solskjaer, sulmuesi belg e ka treguar një gjë të tillë ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 18:36
Romelu Lukaku ka kërkuar me ngulm që të largohet nga Manchester United dhe t’i bashkohet ekipit të Interit. Pavarësisht helozheve të bëra prej tranjerit Ole Gunnar Solskjaer, sulmuesi belg e ka treguar një gjë të tillë ...

Lukaku nuk strëvitet me United, kërkon transferimin tek Inter
Për Romelu Lukaku nuk kanë mjaftuar elozhet e Ole Gunnar Solskjaer. Pavarësisht vlerësimeve të teknikut të Manchester United, sulmuesi belg nuk ka ndyshuar mendje dhe kërkon vetëm të transferohet tek Inter. Futbollisti ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 13:32
Për Romelu Lukaku nuk kanë mjaftuar elozhet e Ole Gunnar Solskjaer. Pavarësisht vlerësimeve të teknikut të Manchester United, sulmuesi belg nuk ka ndyshuar mendje dhe kërkon vetëm të transferohet tek Inter. Futbollisti ...

Inter pranë Lukakut
Skuadra e Interit është gati të ofrojë 70 milionë euro për shërbimet e sulmuesit të Manchester United, Lukaku. Futbollisti belg ka kërkuar largimin nga skuadra angleze. Inter është në rrugën e duhur për të konkretizuar ...
ABCNews | 11-Jul-2019 20:55
Skuadra e Interit është gati të ofrojë 70 milionë euro për shërbimet e sulmuesit të Manchester United, Lukaku. Futbollisti belg ka kërkuar largimin nga skuadra angleze. Inter është në rrugën e duhur për të konkretizuar ...

Solskjaer: Pogba është djalosh, nuk i vendos interesat e veta para të Unitedit
Alexis Sanchez, Paul Pogba e Romelu Lukaku ka kohë që po flitet se do të largohen nga skuadra e Manchester Unitedit. Megjithatë, sipas trajnerit Ole Gunnar Solskjaer në klub nuk ka mbërritur ende asnjë ofertë për ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 15:52
Alexis Sanchez, Paul Pogba e Romelu Lukaku ka kohë që po flitet se do të largohen nga skuadra e Manchester Unitedit. Megjithatë, sipas trajnerit Ole Gunnar Solskjaer në klub nuk ka mbërritur ende asnjë ofertë për ...

Lukaku, Icardi, Dzeko: Telashet e Inter për fazën e sulmit
Gjatë merkatos së verës, synimi kryesor i Inter ka qenë dhe mbetet riparimi i fazës ofensive të skuadrës. Romelu Lukaku është emri më i dëshiruar në kampin ‘Zi kaltër’, për të cilin ata janë të gatshëm të paguajnë rreth ...
Lajminet | 11-Jul-2019 22:35
Gjatë merkatos së verës, synimi kryesor i Inter ka qenë dhe mbetet riparimi i fazës ofensive të skuadrës. Romelu Lukaku është emri më i dëshiruar në kampin ‘Zi kaltër’, për të cilin ata janë të gatshëm të paguajnë rreth ...

Përfundon takimi i Interit me Manchester United për Lukakun
Takimi mes Interit dhe Manchester United rreth Romelu Lukaku ka përfunduar . Nerazzurët kanë filluar kontakte me Djajtë e Kuq për të deklaruar zyrtarisht interesin e tyre ndaj sulmuesit belg, transmeton Indeksonline. ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 21:57
Takimi mes Interit dhe Manchester United rreth Romelu Lukaku ka përfunduar . Nerazzurët kanë filluar kontakte me Djajtë e Kuq për të deklaruar zyrtarisht interesin e tyre ndaj sulmuesit belg, transmeton Indeksonline. ...

Zyrtare: Atletico forcon sulmin me një lojtar të ri
Trajneri i Real Madridit i ka kërkuar Florentino Perezit të përpiqet të transferoj edhe tre lojtarë të tjerë derisa afati i transferimeve të jetë i hapur, transmeton Indeksonline. Sipas Diario GOL, menaxheri i ekipit ...
GazetaBlic | 11-Jul-2019 19:17
Trajneri i Real Madridit i ka kërkuar Florentino Perezit të përpiqet të transferoj edhe tre lojtarë të tjerë derisa afati i transferimeve të jetë i hapur, transmeton Indeksonline. Sipas Diario GOL, menaxheri i ekipit ...

Zidane i kërkon Presidentit të klubit që të bëjë edhe tri transferime
Trajneri i Real Madridit i ka kërkuar Florentino Perezit të përpiqet të transferoj edhe tre lojtarë të tjerë derisa afati i transferimeve të jetë i hapur, transmeton Indeksonline. Sipas Diario GOL, menaxheri i ekipit ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 18:23
Trajneri i Real Madridit i ka kërkuar Florentino Perezit të përpiqet të transferoj edhe tre lojtarë të tjerë derisa afati i transferimeve të jetë i hapur, transmeton Indeksonline. Sipas Diario GOL, menaxheri i ekipit ...

Lukaku nuk stërvitet me Man Unitedin
Romelu Lukaku ka munguar në seancën e tretë stërvitore të turneut parasezonal të Manchester Unitedit në Perth të Australisë, duke nxitur spekulimet për një largim të mundshëm të tij nga “Djajtë e kuq”. Megjithatë, ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 18:18
Romelu Lukaku ka munguar në seancën e tretë stërvitore të turneut parasezonal të Manchester Unitedit në Perth të Australisë, duke nxitur spekulimet për një largim të mundshëm të tij nga “Djajtë e kuq”. Megjithatë, ...

Rashfordi: Man Unitedi po tenton ta kthejë identitetin e vet
Sulmuesi anglez, Marcus Rashford, i cili së fundi nënshkroi kontratë të re në Old Trafford, beson se Manchester Unitedi duhet të “rehatohet” me Ole Gunnar Solskjaerin, për ta kthyer identitetin e vet sërish. Trajneri ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 18:09
Sulmuesi anglez, Marcus Rashford, i cili së fundi nënshkroi kontratë të re në Old Trafford, beson se Manchester Unitedi duhet të “rehatohet” me Ole Gunnar Solskjaerin, për ta kthyer identitetin e vet sërish. Trajneri ...

Majlinda, Nora e Distria kërkojnë medalje në Grand Prix Budapest
Sulmuesi belg është përfolur për një largim të mundshëm nga Old Trafford këtë verë dhe ka shprehur dëshirën e tij për të luajtur në Serie A. Manchester United dhe Interi njoftohet se kanë filluar bisedimet për një ...
GazetaBlic | 11-Jul-2019 17:51
Sulmuesi belg është përfolur për një largim të mundshëm nga Old Trafford këtë verë dhe ka shprehur dëshirën e tij për të luajtur në Serie A. Manchester United dhe Interi njoftohet se kanë filluar bisedimet për një ...

Lukaku nuk stërvitet me bashkëlojtarët, sulmuesi drejt largimit nga United
Romelu Lukaku pritet që shumë shpejt të ndërroj ambient, por edhe kampionat duke shkuar në Serie A. Sulmuesi belg raportohet se do të transferohet te skuadra italiane e Interit, dhe se Piero Ausilio, drejt sportiv i ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 12:33
Romelu Lukaku pritet që shumë shpejt të ndërroj ambient, por edhe kampionat duke shkuar në Serie A. Sulmuesi belg raportohet se do të transferohet te skuadra italiane e Interit, dhe se Piero Ausilio, drejt sportiv i ...

Solskjaer: Pogba është djalosh, nuk i vendos interesat e veta para të Unitedit
Alexis Sanchez, Paul Pogba e Romelu Lukaku ka kohë që po flitet se do të largohen nga skuadra e Manchester Unitedit. Megjithatë, sipas trajnerit Ole Gunnar Solskjaer në klub nuk ka mbërritur ende asnjë ofertë për ...
Gazeta Observer | 11-Jul-2019 16:49
Alexis Sanchez, Paul Pogba e Romelu Lukaku ka kohë që po flitet se do të largohen nga skuadra e Manchester Unitedit. Megjithatë, sipas trajnerit Ole Gunnar Solskjaer në klub nuk ka mbërritur ende asnjë ofertë për ...

Lukaku kërkon largimin nga Unitedi
Sulmuesi belg, Romelu Lukaku thuhet se është i etur të largohet nga Manchester Unitedi për t’u bashkuar me Interin këtë verë. Lukaku nuk është zgjidhje e parë për sulmin e Djajve të Kuq, pasi menaxheri Ole Gunnar ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 11:20
Sulmuesi belg, Romelu Lukaku thuhet se është i etur të largohet nga Manchester Unitedi për t’u bashkuar me Interin këtë verë. Lukaku nuk është zgjidhje e parë për sulmin e Djajve të Kuq, pasi menaxheri Ole Gunnar ...

Manchester United në bisedime me Interin për transferimin e Lukaku
Sulmuesi belg është përfolur për një largim të mundshëm nga Old Trafford këtë verë dhe ka shprehur dëshirën e tij për të luajtur në Serie A. Manchester United dhe Interi njoftohet se kanë filluar bisedimet për një ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 16:42
Sulmuesi belg është përfolur për një largim të mundshëm nga Old Trafford këtë verë dhe ka shprehur dëshirën e tij për të luajtur në Serie A. Manchester United dhe Interi njoftohet se kanë filluar bisedimet për një ...

Interi afër marrëveshjes me Lukaku
Ekipi italian ka ofruar 70 milionë euro Manchester United për sulmuesin Romelu Lukaku, sipas Sky Sport.
Kosova Press | 11-Jul-2019 16:15
Ekipi italian ka ofruar 70 milionë euro Manchester United për sulmuesin Romelu Lukaku, sipas Sky Sport.

Lukaku mungon në stërvitje, shkak Interi
Romelu Lukaku raportohet se sot nuk është stërvitur plotësisht me pjesën tjetër të skuadrës. Kjo pasi e ardhmja e sulmuesit belg mbetet ende e paqartë [...]
VeqSport | 11-Jul-2019 15:46
Romelu Lukaku raportohet se sot nuk është stërvitur plotësisht me pjesën tjetër të skuadrës. Kjo pasi e ardhmja e sulmuesit belg mbetet ende e paqartë [...]

Lojtari më i paguar në histori? Bale merr ofertën e çmendur nga Kina
Gareth Bale thuhet se ka marrë një ofertë “faraonike” nga Super League Kineze. Sipas El Chiringuito, një klub i paidentifikuar në Kinë është i përgatitur të dyfishojë pagën e greth Bales duke i ofruar 1.2 milionë funte ...
Telegraf | 11-Jul-2019 08:46
Gareth Bale thuhet se ka marrë një ofertë “faraonike” nga Super League Kineze. Sipas El Chiringuito, një klub i paidentifikuar në Kinë është i përgatitur të dyfishojë pagën e greth Bales duke i ofruar 1.2 milionë funte ...

Lojtari më i paguar në histori? Bale merr ofertën e çmendur nga Kina
Gareth Bale thuhet se ka marrë një ofertë “faraonike” nga Super League Kineze. Sipas El Chiringuito, një klub i paidentifikuar në Kinë është i përgatitur të dyfishojë pagën e greth Bales duke i ofruar 1.2 milionë funte ...
Lexo | 11-Jul-2019 15:34
Gareth Bale thuhet se ka marrë një ofertë “faraonike” nga Super League Kineze. Sipas El Chiringuito, një klub i paidentifikuar në Kinë është i përgatitur të dyfishojë pagën e greth Bales duke i ofruar 1.2 milionë funte ...

Rashford i gëzuar që ka refuzuar Barcelonën dhe Realin për United
Marcus Rashford thotë se nuk ishte ndonjë vendim i vështirë për të vazhduar kontratën me Manchester United.
Kosova Press | 11-Jul-2019 15:22
Marcus Rashford thotë se nuk ishte ndonjë vendim i vështirë për të vazhduar kontratën me Manchester United.

123...>>

Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved