ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/07/2020 05:36

Hesht! Po flas unë këtu, Cakaj bie tavolinës me grusht

Hesht! Po flas unë këtu, Cakaj bie tavolinës me grusht
Ministri i deleguar i Jashtëm, Gent Cakaj ka humbur qetësinë përballë gazetarëve të politikës të mediave kryesore televizive dhe online në vend. Gjatë një takimi pune në mëngjesin e sotëm Cakaj u nervozua me gazetarët ...
Lajmi i Fundit | 15-Apr-2019 13:12
Ministri i deleguar i Jashtëm, Gent Cakaj ka humbur qetësinë përballë gazetarëve të politikës të mediave kryesore televizive dhe online në vend. Gjatë një takimi pune në mëngjesin e sotëm Cakaj u nervozua me gazetarët ...

Cakaj nervozohet: S’ka ç’ju duhet me kë bashkëjetoj unë
Ministri i deleguar i Jashtëm, Gent Cakaj ka zhvilluar një mëngjes pune me gazetarët e politikës të mediave kryesore dhe portaleve në vend. Dosja.al zbardh detaje dhe të dhëna nga takimi jo i lehtë i Cakajt me ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 12:45
Ministri i deleguar i Jashtëm, Gent Cakaj ka zhvilluar një mëngjes pune me gazetarët e politikës të mediave kryesore dhe portaleve në vend. Dosja.al zbardh detaje dhe të dhëna nga takimi jo i lehtë i Cakajt me ...

Gent Cakaj godet tavolinën me grusht, në takimin me gazetarët
Ministri i deleguar i Jashtëm, Gent Cakaj, ka zhvilluar një takim mëngjesin e sotëm me gazetarët, por siç duket situata ka dalë nga kontrolli. Në takim ishin pjesa më e madhe e gazetarëve të politikës, të cilët e “kanë” ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 12:35
Ministri i deleguar i Jashtëm, Gent Cakaj, ka zhvilluar një takim mëngjesin e sotëm me gazetarët, por siç duket situata ka dalë nga kontrolli. Në takim ishin pjesa më e madhe e gazetarëve të politikës, të cilët e “kanë” ...

Grusht tavolinës dhe debat me shefin e kabinetit, Cakaj nervozohet: S’ka ç’ju duhet me kë bashkëjetoj unë
Ministri i deleguar i Jashtëm, Gent Cakaj ka zhvilluar një mëngjes pune me gazetarët e politikës të mediave kryesore dhe portaleve në vend. Dosja.al zbardh detaje dhe të dhëna nga takimi jo i lehtë i Cakajt me ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 12:31
Ministri i deleguar i Jashtëm, Gent Cakaj ka zhvilluar një mëngjes pune me gazetarët e politikës të mediave kryesore dhe portaleve në vend. Dosja.al zbardh detaje dhe të dhëna nga takimi jo i lehtë i Cakajt me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved