ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/07/2020 02:06

1

Ambasadori i Britanisë takim me anëtarët e KED-së, Tusha: Vështirësi në përzgjedhjen e anëtarëve të GJL
Ambasadori i Britanisë takim me anëtarët e KED-së, Tusha: Vështirësi në përzgjedhjen e anëtarëve të GJL
Në Gjykatën e Lartë ka qenë sot ambasadori i Britanisë së Maddhe Duncan Norman, i cili ka zhvilluar një takim me disa nga nga anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Në emër të të gjithë anëtarëve të këshillit, ...
Te gjitha 4 | Gazeta Dita | para 8 ore
Në Gjykatën e Lartë ka qenë sot ambasadori i Britanisë së Maddhe Duncan Norman, i cili ka zhvilluar një takim me disa nga nga anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Në emër të të gjithë anëtarëve të këshillit, ...
Telashe me Vladimir Gjutën në burg/ Kanos dhe godet gardianët, Prokuroria shton dhe dy akuza të tjera
Telashe me Vladimir Gjutën në burg/ Kanos dhe godet gardianët, Prokuroria shton dhe dy akuza të tjera
Në burg që prej 10 shkurtit me akuzën se tentoi të hynte në selinë e PS, Vladimir Gjuta u njoh sot me masën e re nga gjykata për dy akuza të tjera, ‘goditje për shkak të detyrës’ dhe kanosje.Kujtojmë se apo Vladimir ...
Te gjitha 4 | AlMaKos | para 12 ore
Në burg që prej 10 shkurtit me akuzën se tentoi të hynte në selinë e PS, Vladimir Gjuta u njoh sot me masën e re nga gjykata për dy akuza të tjera, ‘goditje për shkak të detyrës’ dhe kanosje.Kujtojmë se apo Vladimir ...
Komisioneri Publik e akuzoi për probleme me pasurinë, Kajana pritet të kalojë nesër vetingun dhe të emërohet në SPAK
Komisioneri Publik e akuzoi për probleme me pasurinë, Kajana pritet të kalojë nesër vetingun dhe të emërohet në SPAK
Lajmi i Fundit Komisioneri Publik e akuzoi për probleme me pasurinë, Kajana pritet të kalojë nesër vetingun dhe të emërohet në SPAK Nesër në orën 9:00 Komisioni i Posaçëm i Apelimit pritet të japë vendimin për ...
Te gjitha 8 | Lajmi i Fundit | para 5 ore
Lajmi i Fundit Komisioneri Publik e akuzoi për probleme me pasurinë, Kajana pritet të kalojë nesër vetingun dhe të emërohet në SPAK Nesër në orën 9:00 Komisioni i Posaçëm i Apelimit pritet të japë vendimin për ...
Kërkohen pasuritë e Behar Bajrit, “i forti” i Shkodrës la burgun pak ditë më parë
Kërkohen pasuritë e Behar Bajrit, “i forti” i Shkodrës la burgun pak ditë më parë
Operacioni forca e ligjit i kerkoi sot deklarimin e pasurise Behar Bajrit, nje prej te akuzuarve si anëtar i bandës së Shkodrës. Bajri u lirua nga burgu pak dite me pare nga gjykata. Ndaj tij rendonin disa akuza, por ne ...
Te gjitha 12 | VizionPlus | 08-Jul-2020 14:49
Operacioni forca e ligjit i kerkoi sot deklarimin e pasurise Behar Bajrit, nje prej te akuzuarve si anëtar i bandës së Shkodrës. Bajri u lirua nga burgu pak dite me pare nga gjykata. Ndaj tij rendonin disa akuza, por ne ...
Krim pasioni në kufijtë e çmendurisë, hetimi i parë në Shqipëri i 3 agjentëve të FBI
Krim pasioni në kufijtë e çmendurisë, hetimi i parë në Shqipëri i 3 agjentëve të FBI
Tragjedia në familjen Josifi nuk është më e rënda që ka ndodhur në këtë vend. Një prej atyre ngjarjeve që padyshim do të mbeten gjatë në kujtesën e gazetarëve të kronikës, padyshim që do të jetë edhe kjo, por për fat të ...
| GazetaTema | para 14 ore
Tragjedia në familjen Josifi nuk është më e rënda që ka ndodhur në këtë vend. Një prej atyre ngjarjeve që padyshim do të mbeten gjatë në kujtesën e gazetarëve të kronikës, padyshim që do të jetë edhe kjo, por për fat të ...
Dënohen dy italianët që vranë të riun shqiptar pse ndërhyri për të mbrojtur një vajzë
Dënohen dy italianët që vranë të riun shqiptar pse ndërhyri për të mbrojtur një vajzë
Gjykata e Tranit në Itali ka dhënë vendimin për autorët e vrasjes së një shqiptari dy vite më parë. Viktorjan Picaku, 24 vjeç, humbi jetën më 1 gusht të 2018-s pasi u qëllua me armë në një shesh të populluar në Corato. ...
| GazetaTema | para 17 ore
Gjykata e Tranit në Itali ka dhënë vendimin për autorët e vrasjes së një shqiptari dy vite më parë. Viktorjan Picaku, 24 vjeç, humbi jetën më 1 gusht të 2018-s pasi u qëllua me armë në një shesh të populluar në Corato. ...
Policia mbyll lokalet pas orës 23:00, sherr në Berat dhe Vlorë
Policia mbyll lokalet pas orës 23:00, sherr në Berat dhe Vlorë
Mosrespektimi i orareve dhe i masave anticovid nga një pjesë e bizneseve ka detyruar policinë që të shtojë kontrollet. Në Berat, uniformat blu në bashkëpunim me policinë bashkiake dhe Inspektoriatin Shëndetësor ...
Te gjitha 4 | VizionPlus | 08-Jul-2020 15:28
Mosrespektimi i orareve dhe i masave anticovid nga një pjesë e bizneseve ka detyruar policinë që të shtojë kontrollet. Në Berat, uniformat blu në bashkëpunim me policinë bashkiake dhe Inspektoriatin Shëndetësor ...
Mashtrimet në facebook/ 30 vjeçari nga Hasi në krye të grupit që i vodhi njerëzve 38 mijë euro
Mashtrimet në facebook/ 30 vjeçari nga Hasi në krye të grupit që i vodhi njerëzve 38 mijë euro
Zbardhet skema e mashtrimit përmes rrjeteve sociale, që coi në pranga 9 persona, pasi përfituan plot 38 mijë euro. Përmes mesazheve dërguar kryesisht në Facebook, ky grup kriminal, vidhte profile nga qytetarët dhe më ...
| VizionPlus | 08-Jul-2020 14:36
Zbardhet skema e mashtrimit përmes rrjeteve sociale, që coi në pranga 9 persona, pasi përfituan plot 38 mijë euro. Përmes mesazheve dërguar kryesisht në Facebook, ky grup kriminal, vidhte profile nga qytetarët dhe më ...
Psikiatri: Një anëtare e familjes Josifi mund të ketë vuajtur nga psikoza, Blerta kujton çdo gjë
Psikiatri: Një anëtare e familjes Josifi mund të ketë vuajtur nga psikoza, Blerta kujton çdo gjë
Psikiatri Pasho Maksutaj ka folur në emisionin ABC-ja e Mëngjesit për ngjarjen horror në Kombinat. Maksutaj deklaroi se tre gratë e familjes Josifi kanë pasur një problematikë e konsideruar si psikozë, kur personi e ...
| Gazeta Dita | 08-Jul-2020 09:31
Psikiatri Pasho Maksutaj ka folur në emisionin ABC-ja e Mëngjesit për ngjarjen horror në Kombinat. Maksutaj deklaroi se tre gratë e familjes Josifi kanë pasur një problematikë e konsideruar si psikozë, kur personi e ...
1


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved